در تفکر دوم, Please don’t Go پیاده روی

Category: سیاتل No comments

A Slog post from yesterday with this photo at the top encouraged people to go for walks on single-track hiking trails. Oops.

یک تقلا پست از دیروز با این عکس در بالا تشویق به راه رفتن در جنگل. مردم ظاهرا گرفت که مشاوره به ارمغان آورد تمام دوستان خود را با آنها. لعنتی آن است. غنی اسمیت

هر روز به ارمغان می آورد جدید سوال: چه بالا و چه پایین ؟ که بیمار و کسی که بیمار نیست هنوز ؟ که هنوز هم یک کار و که نمی کند ؟

به علاوه کلی سوال: آیا ما مجاز به انجام? چگونه می تواند ما را در سالم ماندن در حالی که همچنین ماندن انفرادی? من می دانم که برای من رفتن در حال اجرا است و کمک به سالم ماندن—آن را یک فعالیت من یک بیت از جهان من ترک مقدار زیادی از اتاق را بین من و کسی منتقل کنم و من به خانه احساس خفیف بهتر است حداقل برای یک ساعت یا دو.

به دلیل وجود دارد بسیاری از مکان شما می توانید در حال اجرا در جنگل در اطراف در اینجا و یا حتی فقط راه رفتن اگر در حال اجرا است چیزی که شما ما جمع آوری برخی از مکان های مورد علاقه ما به یک قطعه ما منتشر شده در وب سایت ما دیروز در زمانی که ما معمولا انتشار چیزهایی که شما می توانید انجام دهید این آخر هفته.

خوب ظاهرا waaaaay بیش از حد بسیاری از مردم خواندن غریبه‘s سایت.

من یک ایمیل فقط در حال حاضر از کسی که رفت خارج در حال اجرا بر روی ببر کوهستان این صبح است. ایمیل خود می گوید:

من مطمئن هستم که من باید از ارسال این ایمیل اما پس از تجربه من در حال اجرا بر روی ببر کوهستان صبح امروز من احساس می کنم باید.

من دیدم شما بچه ها فرار یک قطعه معرفی پیاده روی, مکان های اطراف سیاتل. من می دانم که این فوق العاده به خوبی نیت; به عنوان کسی که صرف مقدار زیادی از وقت آزاد من در خارج وجود دارد من به طور کامل درک تمایل برای به اشتراک گذاشتن قدرت شفا از خارج از منزل.

اما آنچه که من دیدم امروز غلظت دنباله استفاده من فقط شاید دیدن روز یکشنبه در تابستان. من دیدم گروه 6-10 مردم, پیاده روی, شانه به شانهحرکت نمی یک فاصله امن از راه برای همکار کوهنورد و یا دونده (سلام!) آینده جهت دیگر در تک آهنگ دنباله. من تو را دیدم یک گروه از دوندگان در دنباله سر این صبح در ساعت 7 صبح تا وقتی که من آغاز شده که به وضوح به حال صورت آنلاین ملاقات کرده اید و نمی دانید هر یک از دیگر. من هم دیدم 4 نفر جوان در بالا ببر 3 همه نشسته بر روی یک تخته سنگ به اندازه یک میز قهوه های مواد غذایی.

من نه حیله گر است که این “من مسیرهای پیاده روی و یا هر چیزی اما من از ترس است که کرونا ویروس دوزخ فرستاده است بیش از حد بسیاری از مردم بر روی این مسیرهای پیاده روی و کوه ها. و از این به نظر می رسد بسیاری از این افراد (خیابان لباس بدون بسته/آب/مواد غذایی و غیره) آنها را به کسب و کار کوچک وجود دارد خارج وجود دارد در وهله اول.

همه می گویند من می خواهم در نظر بگیرید که کشیدن قطعه پایین. به blunt, من فکر نمی کنم این مسئول به معرفی مکان برای مردم به جمع نسبتا بسته چهارم (تک آهنگ مسیرهای پیاده روی پیاده روی) هنگامی که به ما گفته بودن نه دیدار در دیگر شهری بسته چهارم.

با انجام این کار چه چیزی شما را فقط من دو سنت.

پس با توجه به این برای حدود پنج ثانیه ما به توافق رسیدند.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

ما سعی در تاکید بر مسیرهای پیاده روی ایده آل برای “loners که می خواهند به گذشتن جادویی پریان.” اما loners افرادی هستند که در خارج وجود دارد تراورس کشور پریان. ما مبهوت که تا اسب سوار و ما را کشیده اند در این مقاله وب سایت ما.

اگر شما می خواهید برای رفتن برای یک اجرا برای اجرا توسط خودتان. اگر شما می خواهید به خوردن ناهار در یک تخته سنگ خوردن ناهار در یک تخته سنگ توسط خودتان. اگر شما نمی فهمم چگونه انجام کارها توسط خودتان کار می کند لطفا در خانه بمانند و ارسال های ضبط شده از farts خود را به جان Osebold.

بودن با خودمان ما به معنای واقعی کلمه صرفه جویی در زندگی مردم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>