Omicron کمبود نیروی کار، مشکلات زنجیره تامین را برای خرده فروشان ترکیب می کند

[ad_1]

در حالی که مشتریان در کلمبوس، اوهایو خرید می کنند، قفسه خالی است.

متیو هچر اخبار گتی ایماژ گتی ایماژ

کاهش ساعات کار فروشگاه ها، بستن موقت مکان ها و ارسال نامه عذرخواهی به مشتریان به دلیل صف های طولانی و تاخیر در جلسات.

اینها برخی از اقدامات غیرمعمولی است که خرده‌فروشان و رستوران‌ها همزمان با افزایش موارد کووید در سراسر کشور انجام می‌دهند و نسخه به‌سرعت در حال گسترش omicron تقویت می‌شود.

شرکت ها دیگر نگران این نیستند که مقامات ایالتی و محلی کسب و کار خود را ببندند.

درعوض، کسب‌وکارها با کمبود نیروی کار کنار می‌آیند که مردم بیماران را صدا می‌زنند، در معرض ویروس قرار می‌گیرند یا برای یافتن مراقبت از کودکان تلاش می‌کنند. و تهدید مشکلات بیشتر در زنجیره تامین در حال گسترش است، زیرا این گزینه بسیار مسری در سراسر جهان در حال گسترش است.

استفانی مارز، مدیر اجرایی و مشاور ارشد فدراسیون ملی خرده‌فروشی، می‌گوید: «شکی نیست که کارمندان این بار قطعاً یک مسئله بزرگ است. “شاید زمانی که ما در زمان همه گیری بودیم، زمانی که خیلی بسته بود و همه چیز بسیار کاهش یافته بود، کمتر قابل اندازه گیری بود.

او گفت: «نمی‌دانم تا آنجا پیش بروم که بگویم تعداد بی‌سابقه‌ای داریم یا خیر، اما این آمار زیاد است. “واقعاً بالاست.”

موارد کووید افزایش یافته است. بر اساس تجزیه و تحلیل CNBC از داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جان هاپکینز در روز پنجشنبه، ایالات متحده به طور متوسط ​​روزانه حدود 600000 مورد جدید در هفت روز گزارش کرده است که بالاترین سطح در تمام دوران است که 72 درصد نسبت به هفته قبل افزایش یافته است.

منبع: لورن توماس، CNBC

تعداد فزاینده کارمندان بیمار، در معرض یا بیش از حد کار، خرده فروشان و رستوران ها را وادار کرده است تا با بدتر شدن مشکلات کاری موجود، اقدامات غیرعادی را انجام دهند. میسی ساعت کار فروشگاه های سراسر کشور را تا پایان این ماه کاهش می دهد. والمارت تقریباً 60 فروشگاه خود را در ماه دسامبر در نقاط داغ ویروس کرونا به طور موقت تعطیل کرد. و دیگر کارفرمایان، از جمله Starbucks، Chipotle و Nike، مجبور شده‌اند برخی از درهای خود را ببندند، زیرا آنها به سادگی افراد کافی برای باز نگه داشتن آنها ندارند.

Walgreens در این هفته ایمیلی با عذرخواهی از مشتریان ارسال کرد و شکایات مشتریان در مورد صف های پرداخت طولانی، اقلام موجود در انبار و تأخیر در قرار ملاقات ها یا آزمایش های واکسن کووید را تأیید کرد. در یادداشت، رهبران این شرکت به وظایف بسیاری که کارکنان داروخانه انجام می‌دهند اشاره کردند – ارائه بیش از 55 میلیون واکسن علیه کووید و بیش از 23 میلیون آزمایش برای کووید، در حالی که بیش از یک میلیارد نسخه در سال پر می‌کنند.

جیمز کهو، مدیر مالی Walgreens، پنجشنبه در طی گفتگو در مورد سود شرکت گفت: “سطح بالایی از استرس در سیستم وجود داشت.” او گفت که این شرکت حدود 120 میلیون دلار بیشتر برای کار برای کمک به کارکنان لاغر خود هزینه خواهد کرد.

مورگان هریس صاحب یک فروشگاه Green Bambino در شهر اوکلاهما است. او گفت این فروشگاه که کالاهای کودک را از اسباب بازی تا کالسکه می فروشد، با کمبود کارکنان دست و پنجه نرم می کند و او نگران است که بدتر شود.

مورگان هریس

ساعات کاری منظم از پنجره بیرون می رود

کریگ رولی، یکی از مشتریان ارشد در Korn Ferry و رئیس بخش خرده فروشی این شرکت، گفت: برای خرده فروشان کوتاه مدت، کاهش ساعات کاری به یکی از اولین حرکت های منطقی تبدیل شده است که باید انجام دهند. او گفت که برخی از فروشگاه ها در روزهای هفته در حال کاهش هستند، زمانی که تنها درصد کمی از فروش در مقایسه با تعطیلات آخر هفته شلوغ تر انجام می شود.

او گفت تغییرات مربوط به همه‌گیری می‌تواند باعث شود خرده‌فروشان دائماً در ساعات کاری فروشگاه‌ها تجدیدنظر کنند، به‌ویژه زمانی که فروش بیشتری به صورت آنلاین انجام می‌شود.

«کمبود نیروی کار از [Covid] رولی گفت: تقریباً در هر تجارت متمرکز بر مشتری وارد می شود.

مورگان هریس مالک گرین بامبینو، فروشگاهی در اوکلاهما سیتی است که لوازم کودک، از جمله تنیس، پوشک و اسباب بازی می فروشد. او گفت که مجبور است یکی از قوانین اساسی خرده فروشی را رد کند، زیرا با کارکنان چهار نفره کار می کند – کمتر از نیمی از کارکنان 10 تا 15 نفره ای که انتظار داشت داشته باشد. فروشگاه مجبور شد برنامه خود را تغییر دهد. اکنون به جای هفت روز، پنج روز در هفته باز است.

او اکنون می بیند که برخی از غول های شرکتی پس از ضربه خوردن توسط استعفای بزرگ و فشار شدیدتر توسط موج Omicron همین کار را انجام می دهند.

او گفت: “شما قبلا خرده فروشی بودید، هرگز ساعت کاری خود را تغییر نمی دادید.” “از پنجره است.”

برخی از شرکت ها در استفاده از فناوری برای اطلاع رسانی به مشتریان در مورد کمبود کارکنان یا بسته شدن فروشگاه ها بهتر شده اند. برای مثال، موقعیت مکانی کم کارکنان Chipotle ممکن است سفارش‌های دیجیتالی را که از برنامه آن ارسال می‌شوند را حذف کند و در عوض بر روی تراکنش‌های داخل فروشگاه تمرکز کند، در حالی که رستوران‌های اطراف تحویل و سفارش‌های آنلاین را انجام می‌دهند.

رولی گفت خبر خوب این است که خرده فروشان و رستوران های زنجیره ای حداقل از هجوم تعطیلات جان سالم به در برده اند. او گفت: “سطوح کارکنان مانند قبل از کریسمس نیست، بنابراین شرکت ها از این مزیت برخوردار هستند.”

او افزود که خرده فروشان حتی ممکن است بتوانند از استخدام کنندگان تعطیلات موقت بخواهند که در سال جدید بمانند و ساعات بیشتری کار کنند.

با این حال، هریس گفت که نگران این است که گرین بامبینو مجبور شود با کارکنان ضعیف تری سر و کار داشته باشد، حتی زمانی که فروش جهش پیدا کرد. درآمد سالانه آن در سال گذشته به نزدیک به 900000 دلار افزایش یافت – 23٪ بیشتر از سال 2020 و 14٪ بیشتر از فروش قبل از همه گیری 2019.

درخواست های شغلی اندکی به تعویق افتاده اند، اگرچه کمک مستاجر را به خود جلب می کنند. و او گفت که موج Omicron هنوز به منطقه نرسیده است – که می تواند به معنای بیمار شدن کارمندان بیشتری باشد.

او گفت: “من انتظار دارم کارکنان ما حتی بیشتر کوچک شوند، نه اینکه بزرگتر شوند.” من امید بسیار کمی دارم که ناگهان همه این افراد شگفت انگیز را پیدا کنیم و آنها را جذب کنیم.»

علاوه بر این، او گفت، آخرین موج همه‌گیری می‌تواند بازگشت به منابع معمولی اقلام محبوب نوزاد، مانند صندلی ماشین و کالسکه را بیشتر به تاخیر بیندازد. فروشگاه به دلیل تأخیر در زمان تحویل و هزینه های حمل و نقل بالاتر از تجارت مبلمان خارج می شود. او پذیرش سپرده برای بسیاری از اقلام را متوقف کرد زیرا نمی توانست پیش بینی کند که آیا – یا چه زمانی – آن اقلام با بلیط های بزرگ به انبار بازگردانده می شوند.

او گفت: «احساس نمی‌کنم مانند سال 2020، هر دو هفته یک بار کسب‌وکار را دوباره کشف کنم، اما نمی‌دانیم پس از همه‌گیری باید چه نوع کسب‌وکاری را اجرا کنیم. بلاتکلیفی اینجاست که برای چند ماه دیگر باقی خواهد ماند، اگر نه بیشتر.”

مشتری در فروشگاه پیشرو Recreational Equipment Inc منتظر جمع آوری بدون تماس از حاشیه است. (REI) در سیاتل، واشنگتن، ایالات متحده آمریکا، در روز پنجشنبه، 14 می 2020.

چونا کاسینجر بلومبرگ | گتی ایماژ

حافظه عضلانی

از سوی دیگر، خریداران به خرج کردن ادامه می‌دهند – حتی اگر برخی به جای اینکه در راهروها به صورت آنلاین مرور کنند، یا به ادرار یا تحویل در خانه که بخشی از حافظه عضلانی آنها شده است، روی بیاورند.

بر اساس نظرسنجی Coresight Research از بیش از 500 کاربر در ایالات متحده در 27 دسامبر نسبت به هفته های گذشته، اجتناب در برخی مکان های عمومی دوباره اندکی افزایش یافته است. تعداد فزاینده ای از مصرف کنندگان گفته اند که از فعالیت هایی مانند سفرهای بین المللی و استفاده از حمل و نقل عمومی کناره گیری می کنند. نزدیک به 66 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که از همه مکان های عمومی دوری می کنند – از 62 درصد زمانی که نظرسنجی در 13 دسامبر انجام شد.

حدود 38 درصد از پاسخ دهندگان می گویند که از مراکز خرید و مراکز خرید اجتناب می کنند و حدود 33 درصد می گویند که از رستوران ها، کافه ها و کافه ها اجتناب می کنند، در حالی که دو هفته پیش به ترتیب 32 درصد و 30 درصد بودند.

با این حال، نظرسنجی این شرکت تغییر قابل توجهی را در آنچه مصرف کنندگان می خرند یا میزان هزینه آنها نشان نمی دهد.

صنعت رستوران داری ممکن است وارد رکود جدیدی شود. شرکت تجزیه و تحلیل رستوران Black Box Intelligence دریافت که فروش رستوران ها برای اولین بار از اواسط مارس در هفته منتهی به 26 دسامبر کاهش یافت، اما این چرخش را تا حد زیادی به سقوط کریسمس در آخر هفته و جهش Omicron نسبت داد.

داده‌های OpenTable نشان می‌دهد که نشستن از طریق رزرو آنلاین، تلفن و رزروهای معمولی در ایالات متحده در هفته اول سال 2022 نسبت به سطح قبل از همه‌گیری کاهش یافته است، اما مصرف‌کنندگان ممکن است به غذاهای خانگی روی آورند یا سعی کنند به تصمیمات سال نو پایبند باشند.

اگر این اتفاق بیفتد، می‌تواند به این معنا باشد که آمریکایی‌ها به جای خدمات، برای چیزهایی هزینه می‌کنند. طبق اعلام فدراسیون ملی خرده فروشی، فروش تعطیلات در مسیر رسیدن به رکورد 11.5٪ بود. (ارقام نهایی تا پایان هفته آینده منتشر نخواهد شد.)

جک کلینهنز، اقتصاددان ارشد این گروه، گفت: افزایش اشتهای مصرف کنندگان برای کالاها و عدم تمایل به هزینه های سفر، غذا و سایر مخارج می تواند باعث افزایش تورم شود.

جان مرسر، رئیس تحقیقات Coresight Research، در بیشتر موارد گفت که به نظر می رسد خریداران “چشم های خود را گرد می کنند، نفس عمیقی می کشند و آه می کشند و سپس طبق معمول تا زمانی که می توانند ادامه می دهند.”

او گفت: «این بار کاملاً متفاوت است. “مصرف‌کنندگان سکته‌های دو و سه‌گانه داشته‌اند. آنها قبلاً این را تجربه کرده‌اند. واقعاً واضح است که در کشورهای دیگر، omicron به طور کلی بسیار ضعیف‌تر است.”

بر اساس گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری، تقریباً از هر چهار آمریکایی، سه نفر تا روز پنجشنبه به طور کامل واکسینه شدند. تاکنون 73 میلیون نفر تزریق تقویت کننده دریافت کرده اند که تقریباً 22 درصد از جمعیت ایالات متحده را تشکیل می دهد. و روز چهارشنبه، CDC برای تقویت‌کننده‌های Pfizer و Covid’s BioNTech برای کودکان 12 تا 15 ساله چراغ سبز نشان داد.

به گفته مقامات سازمان بهداشت جهانی، شواهدی وجود دارد که نشان می دهد omicron نسبت به نسخه های قبلی خفیف تر است.

این ممکن است چشم انداز آمریکایی هایی که بیمار می شوند را تغییر دهد. طبق داده‌های هاپکینز، این کشور به طور متوسط ​​روزانه حدود 1250 مرگ و میر را گزارش می‌کند که بسیار کمتر از رکوردهای مشاهده شده پس از فصل تعطیلات سال گذشته است، زمانی که میانگین روزانه بیش از 3000 مورد در حدود یک ماه از ژانویه 2021 شروع شد. تعداد موارد و بستری شدن در بیمارستان رو به افزایش است.

منطقه NRF گفت که هم خرده فروشان و هم مصرف کنندگان درک بهتری از ویروس کرونا دارند. این امر منجر به تمرکز بیشتر روی ابزارهایی مانند عکس های تقویت کننده، تست های کووید در خانه و ماسک های بهتر به جای پاک کردن شمارنده یا نصب صفحه های پلکسی شده است.

یکی از راه هایی که این صنعت در حال پیشرفت است، برگزاری کنفرانس سالانه آن به صورت حضوری است. نمایش بزرگ NRF هفته آینده در نیویورک در مرکز جاویتس برگزار می شود – که قبلاً یک مرکز بزرگ برای واکسن ها علیه کووید و منبع بالقوه اولین مورد شناخته شده شیوع omicron در ایالات متحده بود.

مارز اذعان کرد که این کنفرانس با قبل از همه گیری متفاوت به نظر می رسد. همه افراد حاضر باید ماسک داشته باشند و مدرک واکسیناسیون را نشان دهند. غرفه های طبقه نمایشگاه ممکن است کارکنان کمتری داشته باشند. و تیم فروش تست‌های کووید را در خانه توزیع می‌کند و میزبان یک واحد آزمایش سیار است.

حدود 20000 بازدید کننده پیش بینی می شود – تقریباً نیمی از بازدیدکنندگان در سال 2019.

با این حال، او گفت، حرکت رو به جلو احساس درستی است زیرا کارگران خرده‌فروشی خط مقدم همچنان به صورت شخصی سر کار می‌روند.

او گفت: «ما فکر می‌کنیم اکنون زمان خوبی است تا به نحوی با هم باشیم، حتی اگر شبیه نمایش‌های ما در گذشته نباشد.»

CNBC نیت راتنر، لورن توماس، و آملیا لوکاس به این گزارش کمک کرد.

[ad_2]

https://20khababr.ir
https://afkharebartar.ir
https://akhabarebartar.ir
https://andnews.ir
https://avatefepak.ir
https://baranmajale.ir
https://behtaringam.ir
https://daltek.ir
https://elmitarin.ir
https://fardayeashena.ir
https://forbos.ir
https://foxirani.ir
https://gisoon.ir
https://hodhodirani.ir
https://iranisard.ir
https://kahkashani.ir
https://lasttimes.ir
https://lilaki.ir
https://livejame.ir
https://magirani.ir
https://majaleiranian.ir
https://mervina.ir
https://mineralnews.ir
https://modirezard.ir
https://momon.ir
https://moniseh.ir
https://nationaliran.ir
https://netcrafti.ir
https://news-single.ir
https://newsexpress.ir
https://newslife.ir
https://newsspot.ir
https://newsteen.ir
https://nikmag.ir
https://officemag.ir
https://okaziyon.ir
https://one-news.ir
https://pandamag.ir
https://parsroids.ir
https://patris-fun.ir
https://senatornews.ir
https://seratmag.ir
https://sibala.ir
https://sohanian.ir
https://sosokan.ir
https://tazekhabari.ir
https://technoirani.ir
https://timesirani.ir
https://yamorani.ir
https://yandexkhabari.ir
https://abdoosnews.ir
https://zehnenoandinsh.ir
https://abestanews.ir
https://abtinnews.ir
https://akhbarebartaaar.ir
https://akhbaremaaaa.ir
https://akhbareshomaaa.ir
https://akhshijnews.ir
https://atrinnews.ir
https://atroticnews.ir
https://atshnews.ir
https://bashariatemrooz.ir
https://dastesalamatt.ir
https://dostemansalam.ir
https://elementorsite.ir
https://emrooztafahom.ir
https://ensanedirooooooz.ir
https://etelaresankhabar.ir
https://examplenews.ir
https://fardaalefba.ir
https://gisooyekhabar.ir
https://halohekayatha.ir
https://hashtadonoh.ir
https://hekayatfardayeemaaa.ir
https://honarmandkhabar.ir
https://istgaheshomareyek.ir
https://ketabkhoooon.ir
https://kimyagaaaar.ir
https://markazeakhbar.ir
https://masternewss.ir
https://mohamadrezasite.ir
https://morvarideasia.ir
https://mramins.ir
https://naserinews.ir
https://nasermr.ir
https://newsamins.ir
https://newsatropat.ir
https://newscenterals.ir
https://newsmineral.ir
https://newsouls.ir
https://newspishgamannn.ir
https://newssalam.ir
https://newsshans.ir
https://newsworlds.ir
https://parinews.ir
https://patris-music.ir
https://poshtibannews.ir
https://powernewss.ir
https://recordejadid.ir
https://salamnewws.ir
https://23ncfst.ir/
https://amiran-carpet.ir/
https://armanenergytec.ir/
https://blogenews.ir/
https://blogkhoon.ir/
https://bvfars.ir/
https://charsounews.ir/
https://chsnews.ir/
https://dezfil.ir/
https://dmwebmaster.ir/
https://dota2news.ir/
https://erfanhd.ir/
https://etminan110.ir/
https://faratarazkhabar.ir/
https://farsgardi20.ir/
https://footynews.ir/
https://goto98.ir/
https://ilyarkhabar.ir/
https://ir2khabar.ir/
https://iranalmanac.ir/
https://irandaryafest.ir/
https://khabarehaft.ir/
https://khabarontime.ir/
https://lolsms.ir/
https://maadgig.ir/
https://masoudtb.ir/
https://mp3news.ir/
https://music-ha.ir/
https://nakhlestankhabar.ir/
https://newcharge.ir/
https://news-links.ir/
https://news180.ir/
https://pimn.ir/
https://prmf.ir/
https://pvnews.ir/
https://rejawnews.ir/
https://sahab-co.ir/
https://samanbarg.ir/
https://semanews.ir/
https://shirinonews.ir/
https://soheilesonghor.ir/
https://tacity.ir/
https://taktanews.ir/
https://tarabaranmag.ir/
https://telegram-persian.ir/
https://tfcenter.ir/
https://trika.ir/
https://velninews.ir/
https://vidnaz.ir/
https://wajnews.ir/
https://your-news.ir/
https://zangannews.ir/
https://2016downloadnew.ir/
https://paxsolomusic.ir/
https://daryamedia.ir/
https://andikakhabar.ir/
https://seo-pbn.ir/
https://ghezelwich.ir
https://panaztebtabriz.ir
https://shayna-net.ir
https://kanooneslamshahr.ir
https://raynuts.ir
https://honare2.ir
https://itsama.ir
https://flingpet.ir
https://foreverpro.ir
https://fraeesi.ir
https://gkhabar.ir
https://18amlak.ir
https://pooyesh-khabar.ir
https://matsef.ir
https://photo-land.ir
https://tabarestan118.ir
https://disachain.ir
https://chikaapp.ir
https://mahestan18.ir
https://radyaabkala.ir
https://c-civil.ir
https://saeeed.ir
https://copytops.ir
https://modirsearch.ir
https://shz1music.ir
https://m-khosravi.ir
https://iranhayashi.ir
https://iranian-dress.ir
https://gigblog.ir
https://basitcg.ir
https://mashhadhekmat.ir
https://rahetamin.ir
https://radolyamani.ir
https://bnemati.ir
https://face-wood.ir
https://tourvare.ir
https://centertasisat.ir
https://bidarirafsanjan.ir
https://namahaa.ir
https://30pp.ir
https://script-tabadol-link.ir
https://simayesarbedar.ir
https://pakdashtiha.ir
https://rentacars.ir
https://2019movies.ir
https://ekar24.ir
https://saber-ramezani.ir
https://teb-saharsina.ir

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum hovarda girişonwin girişturkmmoMobil Ödeme BozdurmaVodafone Mobil Ödeme Bozdurmafethiye escort