المپیا فقط به علف های هرز صنعت یک چیز کمتر به وحشت مورد

Pot farm workers at a weed farm in Chelan County.

گلدان کارگران مزرعه در یک علف های هرز مزرعه در Chelan County است. لستر سیاه

واشنگتن علف های هرز صنعت تنفس آه امداد. به نظر می رسد مانند یک لایحه قانونی که قرار داده شده مجموعه ای جدید از طاقت فرسا اتحادیه پسند قوانین کار در این صنعت مرده است در قوه مقننه است.

واشنگتن علف هرز شرکت ها شد و وحشت در ماه گذشته پس از قانونگذاران در المپیا قانون پیشنهادی که نیروی صاحبان کسب و کار به دنبال یک مجموعه جدید از سخت زايمان استاندارد و یا خطر از دست دادن خود را از علف های هرز مجوز. اما پتانسیل قانون جدید موفق به رسیدن به یک کلید کمیته قطع در طول این سال های کوتاه قانونی جلسه.

کارفرمایان در شاهدانه صنعت به نام قانون “یک چاقو در پشت” و ادعا کرد که آن را خاص خود را در صنعت به دنبال یک سخت مجموعه ای از قوانین است که درخواست نمی خواهد به صنایع دیگر مانند کارخانه های لبنی و یا رستوران.

این پیام به وضوح شنیده می شود در المپیا. یکی از نخست حامیان این لایحه در کنگره Strom پترسون یک دموکرات از ادموندز گفت: غریبه در یک مصاحبه در ماه گذشته که او را نمی توان به هل دادن این قانون رو به جلو در این سال است.

“پاسخ این صنعت بود کمی بیشتر پر سر و صدا از من پیش بینی” پترسون گفت. “من واقعا نمی تواند آنها را سرزنش خود را برای واکنش است.”

پترسون گفت: “بسیاری از مشروعیت” به این صنعت اعتقاد به این که آنها در حال ناعادلانه خاص.

خانه نسخه از این لایحه موفق به دریافت رای در پیترسون تجارت و بازی, کمیته, اما مجلس سنا نسخه ارائه شده توسط سناتور. استیو کانوی یک دموکرات از تاکوما ساخته شده آن بیشتر است. که لایحه از مجلس سنا راه و روش کمیته اما موفق به دریافت یک رای در سنا قبل از مجلس مهلت. کانوی کاهش یافته است به مصاحبه برای این داستان.

این بدان معناست که این لایحه بسیار بعید است به آن را هر بیشتر در این سال اگر چه می تواند بیشتر در سال آینده جلسه قانونی.

پیشنهادی قانون, HB 2361 خواهد نیروی واشنگتن گلدان شرکت بهبود شرایط کاری خود را با کسب 100 امتیاز در یک سیستم درجه بندی بر اساس 20 معیارهای مختلف—و یا باید خود را گلدان مجوز لغو شد. این معیارها شامل مواردی مانند ایجاد یک محیط کار ایمنی و بهداشت در طرح (به ارزش 20 امتیاز) پرداخت کارکنان 150 درصد از دولت حداقل دستمزد (به ارزش 20 امتیاز) و ارائه مزایای بازنشستگی (به ارزش 15 امتیاز).

اما تا کنون این بزرگترین نقطه ارزش بودند برای داشتن یک اتحادیه نیروی کار توسط اداره یک توافق دسته جمعی (به ارزش 70 امتیاز) و امضای صلح کار توافق با اتحادیه اروپا یک نوع توافق است که در آن شرکت موافقت می کند به تلاش برای جلوگیری از unionization (به ارزش 50 امتیاز).

این قانون به شدت لابی برای یک اتحادیه UFCW 21 که نشان دهنده کارگران در یک قابلمه فروشگاه های زنجیره ای است و آشکارا آشنائی کارگران در سراسر صنعت است.

شاهدانه کارفرمایان گفت: سیستم درجه بندی نقطه وزن به میزان یک دولت نیاز است که آنها اتحادیه حقوقی واجد شرایط اساسا.

مارک ساحل یک شریک در فرانک فرید Subit & Thomas در سیاتل یکی از بزرگترین کارمند-حقوق شرکت های حقوقی در شمال غربی گفت: او تا به حال هرگز دیده می شود هر چیزی مانند” قانون پیشنهادی.

“من دیده ام هرگز یک لایحه است که تلاش می کند به انگیزه اشتغال حمایت دستیابی به یک تعداد معینی از نقاط برای دریافت مجوز” کوت گفت. “این غیر معمول, بنابراین من می توانید ببینید که چگونه شاهدانه کارفرمایان ممکن است احساس ناعادلانه خاص.”

ساحل که به طور منظم نشان دهنده کارکنان در کار موارد مانند دستمزد سرقت و شرایط کار گفت: او در تماس شده توسط کارمندان در شاهدانه صنعت در مورد اتهامات دستمزد theft اما او در عین حال به هر یک از موارد خود را.

“این نوع از مسائل است که من از شنیدن مسائل که من بشنوم در بسیاری از صنایع است اما در سال گذشته یا دو من بدست تماس بیشتر از من ممکن است انتظار از مردم است که کار در شاهدانه مغازه” کوت گفت.

هر دو کارفرمایان و کارکنان در شاهدانه صنعت سوال چرا گلدان مغازه ها و مزارع باید مجبور به پیروی دقیق قوانین کار که مجبور هستند در کسب و کارهای دیگر به طور گسترده ای شناخته شده به فقیر استانداردهای کار.

استنفورد نمی تواند آمد تا با یک دلیل برای singling کردن گلدان میباشد.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

“که مطلق 100 درصد مشروع سوال است که من لازم نیست که پاسخ به” استنفورد گفت. “من فکر می کنم آنها حق دارند در محل کار استاندارد در سراسر هیئت مدیره. ما باید برخی از قوانین دیگر برای کمک به خانه بهداشت و درمان کارگران وجود دارد دیگر صنایع است که باید مسائل است که ما واقعا سعی کنید به تمرکز بر برخی از قوانین در اطراف, اما من فکر می کنم در آن پهن سوال من فکر می کنم آنها بالا بردن یک نقطه خوب است.”

پترسون گفت: قانون ممکن است بیشتر در مجلس در سال آینده.

“بنابراین ما قطعا شروع مکالمه و من ادامه خواهد داد به صحبت کردن با مردم در این صنعت برای دیدن… چه استانداردهای کار می تواند ما را در صنعت و چه تسکین می توانیم به شما در تنظیم مقررات طرف را که کمی آسان تر است” پترسن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im