, مسن, بزرگسالان بی خانمان بودن در پناه St. Paul هتل برای محافظت در برابر گسترش coronavirus

بیش از 50 افراد مسن دچار بی خانمانی در شهرستان رمزی ارائه شده پناهگاه در منطقه هتل برای کمک به محافظت از آنها را از COVID-19 با توجه به شهرستان سخنگوی.

شهرستان رمزی و یک تیم دیگر همکاران حمل و نقل این گروه — که همه 60 یا بالاتر – از سازمان های خیریه کاتولیک زمین بالاتر تسهیلات به هتل جان Siqveland گفت.

شهرستان است که بودجه اقامت خود را برای کمک به آزاد کردن ظرفیت در پناه و حفاظت از خطر بالاتر ساکنان.

مترو حمل و نقل ارائه حمل و نقل بین قاره ای در خیابان. آن هنوز مشخص نشده است چه مدت آنها خواهد ماند.

“ما خواهد شد و ارزیابی این برنامه در یک هفته-به-هفته بر اساس” Siqveland گفت.

خیریه کاتولیک گفت: این حرکت یک گام مهم بود.

“برای ما خیریه کاتولیک بی خانمان بزرگان تیم کار کرده است برای بهبود زندگی افراد مسن دچار بی خانمانی و ما می دانیم که این جمعیت بیشتر احتمال دارد که دارای شرایط بهداشتی اساسی است که آن را مشکل تر برای آنها را به مقابله با و بهبود یافتن از بیماری ها مانند COVID-19” گفت: Melea بلانچارد برنامه سرپرست برای سازمان های خیریه کاتولیک بی خانمان بزرگان برنامه. “این همکاری کمک خواهد کرد که نگه داشتن این جمعیت آسیب پذیر و امن و همچنین اجازه خواهد داد که برای اضافی اجتماعی فاصله ما پناهگاه و فرصت مراکز.”

این شهرستان همچنین ارائه سرپناه برای جوانان تجربه بی خانمانی این آخر هفته گذشته به عنوان بخشی از برنامه آزمایشی راه اندازی شد در پاسخ به نگرانی های جامعه است که افراد جوان به ویژه آسیب پذیر در حال حاضر به دلیل دسترسی به برخی منابع غیر انتفاعی است قطع شده است در میان همه گیر.

38 جوانان شناسایی شده توسط, توسعه, کارکنان, 18 اعمال می شود به اقامت در این هتل بیش از آخر هفته و پنج نشان داد تا Siqveland گفت. در علاوه بر این به مسکن جوانان ارائه شد وعده های غذایی. شهرستان قصد دارد در ادامه به بررسی زنده ماندن از این برنامه به عنوان به خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de