توسط SEAN MURPHY

اکلاهما, شهرستان Oklahoma رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt چهارشنبه اعلام کرد که او اولین فرماندار در ایالات متحده به تست مثبت برای coronavirus و که او منزوی در خانه.

Stitt, 48, گفت: او بیشتر احساس خوب, اگر چه او شروع به احساس “کمی درد” در روز سه شنبه و به دنبال یک آزمون. او گفت: همسر و فرزندان خود را نیز آزمایش سه شنبه و که هیچ یک از آنها را آزمایش مثبت است.

Stitt حمایت کرده است یکی از ترین کشور تهاجمی بازگشایی برنامه در برابر هر ایالت در دستور ماسک و به ندرت می پوشد یک خود را.

“ما احترام به حقوق مردم … نه پوشیدن یک ماسک” Stitt گفت: طی روز چهارشنبه در کنفرانس خبری که برگزار شد ، “شما فقط باز کردن می توانید از کرم ها.

“بسیاری از کسب و کار نیاز به آن و خوب است. من فقط مردد به دستور چیزی که من فکر می کنم مشکل ساز است برای به اجرا درآوردن” او گفت:.

Stitt با حضور رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجمع در تولسا در ماه گذشته که کارشناسان بهداشت و گفته اند به احتمال زیاد منجر به افزایش coronavirus موارد وجود دارد.

Stitt گفت که او با اعتماد به نفس در او نیست قرارداد این ویروس در این تجمع است.

“تا آنجا که در آن او آلوده شد آن را واقعا ناشناخته” اوکلاهما کمیسیون بهداشت و درمان لنس فرای گفت. “پس از آن بود دور برگشت به عنوان تجمع” است که در محل نزدیک به یک ماه پیش.

Stitt اعلام در آمد که در اوکلاهما گزارش دومین روز متوالی از رکورد تعداد تایید ویروس موارد با 1,075 موارد جدید آوردن ایالت مجموع به بیش از 22 ، 000. قبلی روزانه بالا بود 993 موارد تایید شده در روز سه شنبه. مقامات بهداشت نیز تایید کرد چهار اضافی COVID-19 مرگ و میر در چهارشنبه آوردن ایالت تلفات به 432.

Coronavirus مربوط به بستری شدن در بیمارستان نیز صعودی در اوکلاهما افزایش از 458 هفته گذشته به 561 روز چهارشنبه اگر چه ریچارد فرای گفت: هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از ظرفیت بیمارستان.

Stitt آمد زیر آتش اولیه در این بیماری همه گیر پس از او توییتی یک عکس از خود و کودکان خود را به غذا خوردن در یک رستوران شلوغ.

یکی از Stitt را اعضای کابینه دیوید Ostrowe آزمایش مثبت برای coronavirus در ماه مارس است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de