بانکوک — سهام آسیا skidded روز سه شنبه پس از ایالات متحده آتی نفت سقوط به زیر صفر به عنوان ذخیره سازی نفت خام اجرا می شود نزدیک به کامل در میان در سراسر جهان تقاضا به عنوان تقاضا فرو می ریزد و با توجه به همه گیر.

سهام کاهش یافت و در توکیو و هنگ کنگ و شانگهای اما نیویورک آتی سهام انرزی پس از S&P 500 غرق 1.8% یک شبه از دست دادن برخی از دستاوردهای بزرگ از هفته گذشته است.

در توسعه خیره کننده, هزینه یک بشکه خام ایالات متحده تحویل در ماه مه کاهش یافت و به منفی $37.63. آن را در حدود 60 دلار در آغاز سال است.

معامله گران هنوز هم پرداخت بیش از 20 دلار برای یک بشکه نفت آمریکا برای تحویل در ماه ژوئن که تحلیلگران به نظر نزدیک به “درست” قیمت نفت است. نفت خام برای تحویل در ماه آینده در ضمن در حال اجرا است تا در برابر یک استارک مشکل: معامله گران در حال اجرا هستند از مکان های به نگه داشتن آن به عنوان کارخانه های اتومبیل و هواپیما نشستن idled در سراسر جهان است.

“ما می تواند صرفا در چشم طوفان به عنوان فاصله از آن خشم باقی می ماند و در اطراف محور و تقاضا ویرانی و عرضه بیش از حد نفت خام” استفان Innes از AxiCorp. گفت: در یک تفسیر.

“حداقل قیمت نفت خواهد بود که آخرین کلاس دارایی برای بهبود یافتن از مستند. حمل و نقل به پایان تقاضا خواهد شد رخ می دهد تنها در مراحل نهایی بازگشایی هنگام عبور از مرز مجاز است و محدودیت های مسافرتی دریافت برداشته,” او گفت:.

مخازن در یک کلید انرژی hub در اوکلاهما می تواند ضربه محدودیت های خود را ظرف مدت سه هفته و با توجه به کریس Midgley سر از تجزیه و تحلیل در S&P جهانی Platts. از آنجا که معامله گران در حال حاضر به پرداخت دیگران را که نفت برای تحویل در ماه مه در کردن دست خود را تا زمانی که آنها را نیز بار بدانند که در آن به آن را نگه دارید.

“تقریبا تعریف نفت خام کاهش یافته بیش از 100 درصد است که آنچه امروز اتفاق افتاده است گفت:” دیو Ernsberger جهانی سر قیمت گذاری و بینش بازار در شاخص S&P جهانی Platts.

“من فکر نمی کنم هیچ یک از ما واقعا می تواند بر این باورند آنچه که ما امروز شاهد,” او گفت:. “این نوع از بازنویسی اقتصاد تجارت نفت.”

چند معامله گران به خرید و فروش نفت آمریکا برای تحویل در ماه مارس. زمانی که قرارداد تجاری آن منقضی روز سه شنبه اولین تحویل آنها قادر خواهید بود برای خرید است در ماه ژوئن.

قیمت نفت خام برنت بین المللی استاندارد کاهش یافت و نزدیک به 9 درصد در روز دوشنبه به $25.57 در هر بشکه رسید.

بامداد سهشنبه خام آمریکا برای تحویل در ماه ژوئن تا به حال به دست آورده $1.24 دلار 21.67 در هر بشکه در معاملات الکترونیکی بورس نیویورک. قیمت نفت خام برنت, استاندارد بین المللی نفت, قیمت گذاری لبه بود 3 سنت بالاتر به $25.67.

روز دوشنبه غوطه ور در روغن فرستاده انرژی و بازار سهام S&P 500 به 3.7% از دست دادن آخرین ملال انگیز سال 2020 است که باعث شده تا قیمت های خود را به حدود نصف.

هالی برتون گزارش قوی تر سود سه ماهه اول کمتر از حد انتظار اما گفت که این بیماری همه گیر است بسیار ایجاد آشفتگی در صنعت است که آن را “نمی تواند منطقی برآورد” چه مدت ضربه به تقاضا خواهد داشت.

S&P 500 با کاهش 51.40 امتیاز به 2,823.16. میانگین صنعتی داو جونز از دست 2.4% به 23,650.44 و نزدک کاهش یافته است 1% به 8,560.73.

سود از شرکت ها هستند که برندگان در stay-در-خانه اقتصاد کمک به محدود کردن بازار ضرر و زیان است. Netflix شروع به پریدن کرد از 3.4% به تنظیم یک رکورد دیگر به عنوان افراد در حالی که دور ساعت و روز تعطیل در خانه. آمازون اضافه شده 0.8%.

در آسیا توکیو شاخص نیکی 225 در ژاپن کاهش یافت 1.3% به 19,419.07 در حالی که شاخص هانگ سنگ در هنگ کنگ از دست 1.9% به 23,875.03. کره جنوبی Kospi کاهش 1.9% به 1,861.99.

استرالیا S&P/ASX 200 کاهش یافت 0.5% به 5,325.80 و شاخص ترکیبی شانگهای داد تا 0.9% به 2,826.41.

در نشانه ای از ادامه احتیاط در بازار اوراق قرضۀ دولتی باقی مانده بسیار کم است. عملکرد 10 ساله خزانه داری ثابت بود در 0.62%.

در معاملات ارز, دلار از ذهن 107.65 ین تقریبا بدون تغییر از 107.63 در روز دوشنبه. یورو کاهش یافت و به $1.0844 از $1.0862.

سهام شده اند و در کل نوسان رو به بالا به تازگی رو با وعده های عظیم برای کمک به اقتصاد و بازار توسط فدرال رزرو و دولت آمریکا.

اخیرا کشور در سراسر جهان به طور آزمایشی کاسته تا در کسب و کار-خاموش کردن محدودیت به معنای به سرعت گسترش ویروس.

اما کارشناسان بهداشت هشدار می دهند این بیماری همه گیر است که به دور از بیش و جدید flareups می تواند آتش اگر دولت اجازه می دهد زودرس با عجله به زندگی “عادی”. S&P 500 باقی مانده است نزدیک به 17 درصد کمتر از خود رکورد به عنوان میلیون ها نفر بیشتر کارگران ایالات متحده فایل بیکاری هر هفته در میان خاموش شدن ناگهانی.

بسیاری از تحلیلگران نیز هشدار می دهند که برخی از تجمع اخیر برای سهام بر اساس بیش از حد انتظارات خوش بینانه برای سریع اقتصادی ارتجاعی پس از خاموش شدن ناگهانی پایان.

“هنوز هم وجود دارد عدم قطعیت در اطراف بازگشایی اقتصاد” گفت: Julian Emanuel ارشد حقوق صاحبان سهام و مشتقات استراتژیست در BTIG. “سقوط می آیند که ما می خواهیم به بازگشت در هواپیما? در حال رفتن به بیرون رفتن و غذا خوردن?”

___

AP کسب و کار نویسندگان الکس Veiga چو استن و دامیان J. Troise کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de