OHSU داوطلبان به بازداشت و ضرب و شتم توسط پلیس در پورتلند تظاهرات

A still from a video of PPB officers clearing out Chapman Square Saturday night.

هنوز هم از یک ویدیو از PPB افسران پاکسازی Chapman Square شنبه شب. الکس Zielinski


این مقاله در اصل منتشر شد ما خواهر کاغذ پورتلند جیوه‘s وبلاگ Blogtown که در آن شما می توانید پیدا کردن آخرین به روز رسانی در پورتلند را در جریان تظاهرات در واکنش به کشته شدن جورج فلوید.


ژوئن 2 روز اول بود یک گروه از دانشجویان فارغ التحصیل از اورگان بهداشت و علوم و دانشگاه (OHSU) راه اندازی یک پاپ آپ تاج و جدول در چپمن مربع و ارائه کمک های اولیه و تنقلات و مهلت برای اعتراض Portlanders. پس از آن داوطلبان باید doled یخ بسته به افراد مجروح توسط گلوله های لاستیکی عینک برای مردم آماده برای گاز اشک آور و ماسک صورت برای حفظ معترضان امن در طول یک بیماری همه گیر. بسیاری از اقلام اهدا شده بود توسط دانشجویان دانشکده و اعضای عمومی—با OHSU حمایت جدول و چادر بعد از آن.

این OHSU گروه نیز تماشا پورتلند افسران پلیس’ تغییر در واکنش به تظاهرات شبانه. به همین دلیل در شنبه, ژوئن 13, داوطلبان مایکل مارتینز و آدریان Baris انتظار نسبتا پایین کلید شب. شب شده بود قبل از شب با حضور افسر پشت حصار است که تا به حال ساخته شده بین معترضان و Multnomah County دادگستری مرکز—و در مارتینز عبارت “پلیس متوقف شده بود حمله به کل جمعیت فقط افراد بعد از آن در شب است.”

حمایت

سیاه و Latinx ترانس زنان منجر به شورشهای استون وال در برابر خشونت پلیس

که تغییر روز شنبه. در پایان شب مارتینز در زندان بود, Baris شد لرزاند از راندند توسط پلیس و اهدا اقلام شده بود را مصادره کردند و توسط اداره پلیس پورتلند (PPB).

داستان خود را از بی جا و سوء استفاده و دستگیری توسط ماموران پلیس تنها یکی از بسیاری از حکایات ما شنیده ایم از غیر خشونت آمیز Portlanders ایم که با حضور شبانه تظاهرات. اما برای دانش آموزان و مدیران در OHSU که حمایت از کار خود را, آن را تنها می افزاید: به نگرانی های رو به رشد در سراسر پلیس سوء استفاده از قدرت در پورتلند.


“روشن است که جامعه ما نیاز دارد. من دیده ام شدید استفاده از زور در حالی که کار کردن وجود دارد. من دیده ام نوزادان دریافت اشک با گاز کشته, مردم, شات با گلوله های لاستیکی مردم راه رفتن دور که دستگیر شدند.”

مایکل مارتینز OHSU دانشجوی کارشناسی ارشد


برخورد آغاز شد و حدود 10:40 pm زمانی که این گروه شنیده اطلاعیه اولیه از یک اداره پلیس پورتلند (PPB) بلندگو اعلام اعتراض غیر قانونی و سفارش هر کس به پراکنده. Baris مارتینز و دیگر داوطلبان شروع به شکستن چادر خود را و شروع به بسته بندی کردن لوازم. هیچ کمتر از پنج دقیقه بعد از آنها نگاه کردن به دیدن یک خط از افسران چادری در همه زره و حمل سیاه باطوم—سرعت راهپیمایی نسبت به آنها.

“افسران بودند فریاد ما به ترک همه چیز و پراکنده” گفت: مارتینز. اما این گروه نمی خواهند به رها کردن اهدا موارد—به ویژه چادر و بنر با اقتباس از OHSU و خواسته افسران برای چند دقیقه. که زمانی که مارتینز قرار داده شد در دستبند. به او گفته شد او تحت بازداشت برای تداخل با یک افسر پلیس است.

“هنگامی که من تو را دیدم مایک بازداشت من مسدود گفت:” Baris. “این تکان دهنده بود. اما پس از آن ماموران فقط شروع به هل دادن من دور از پارک. گفتند: نگران نباشید مسائل خود را هنوز هم خواهد بود در اینجا بعد.”

پنج ساعت بعد تنها پس از PPB تا به حال تعقیب معترضان در خارج از مرکز شهر پورتلند با flashbang نارنجک گلوله های لاستیکی و فلفل و ابری از دود, Baris بازگشت با میشل Ozaki دیگر OHSU دانشجوی کارشناسی برای پیدا کردن تنها یک توده ای از زباله که در آن چادر خود را به حال ایستاده بود. هنگامی که از آنها خواسته ماموران مستقر در این نزدیکی هست که در آن آنها می توانند پیدا کردن آیتم های خود را به آنها ملاقات با آنچه Ozaki گفت: “بنیادگرایانه نظرات.”

“آنها می گویند چیزهایی مانند” شما می دانستم که چه خطر بود میاد اینجا ” و “شما باید آماده برای سرقت'” Ozaki به یاد می آورد. “این خنده دار است چرا که آنها کسانی بودند که به سرقت رفته بود از ما.”

مارتینز از زندان آزاد شد در 5:30 صبح پس از bailed با کمک مالی مبتنی بر PDX اعتراض به قید وثیقه صندوق. تلفن او شده بود را مصادره کردند. بعد از آن روز یک OHSU عضو هیات علمی بازدید PPB مرکزی حوزه برای جمع آوری دانشگاه چادر, جدول و دیگر اموال از دست رفته. تنها برخی از موارد بازگردانده شدند.

یک سخنگوی PPB بود قادر به اظهار نظر در مورد بازداشت سه شنبه.

این دانشجویان می گویند OHSU مدیران باید صبورانه حمایت این گروه از داوطلبان و در حال بررسی این حادثه است.

“OHSU می ایستد بصورتی پایدار و محکم با جوامع خواستار پایان دادن به تروما و غم و اندوه مردم رنگ رنج می برند به عنوان یک نتیجه از سیستمیک تعصب و تبعیض” گفت: جورج Mejicano ارشد کاردانی دین برای OHSU در بیانیه ای مجموعه به عطارد. “ما به طور کامل به رسمیت شناختن نقش مهم دانش آموزان ما دانشکده ساکنان و کارکنان به عنوان اعضای جامعه گسترده تر و پشتیبانی خود را درگیر در فعالیت های مدنی و فعالیت های جامعه.”

در صبح روز سه شنبه اورگان AFSCME شورای 75 که نشان دهنده OHSU دانشجویان تحصیلات تکمیلی با انتشار بیانیه ای در محکومیت PPB سوء استفاده و سرقت است.

این دانش آموزان گفت: تجربه منصرف نشده خود را داوطلبانه کار می کنند. اگر هر چیزی, آن را تنها بیشتر با توجه به آنها یک دلیل برای ادامه نمایش برای محافظت از مردم که اصلا یک نهاد قدرتمند مانند OHSU به آنها را به عقب.

پشتیبانی غریبه

“پلیس با استفاده از دستگیری به تحمیل و ارعاب” گفت: مارتینز. “من نمی خواهد خم شدن به آن است. روشن است که جامعه ما نیاز دارد. من دیده ام شدید استفاده از زور در حالی که کار کردن وجود دارد. من دیده ام نوزادان دریافت اشک با گاز کشته, مردم, شات با گلوله های لاستیکی مردم راه رفتن دور که دستگیر شدند. من دیده ام فردی پلیس نشان دادن هیچ ندامت و راستش یک مقدار عادلانه از glee در مورد آنچه آنها در حال انجام است. پلیس بازی بیش از حد بزرگ یک نقش نسبت به مشکلات موجود در شهرستان ما است.”

Baris و مارتینز گفت: آنها در حال برنامه ریزی در پايان مقالات مدت خود در حالی که داوطلبانه در جریان تظاهرات این هفته است. برای آنها آن را به ارزش مصرف یک شب از کار مهم است.

“تنها چیزی که به من احساس نا امن در حالی که من پایین وجود دارد به پلیس گفت:” Baris. “و تنها چیزی که به من احساس امنیت در جامعه. که باید به ما بگویید که در آن منابع ما به عنوان یک شهر نیاز به رفتن. جایی که آنها در حال رفتن در حال حاضر است و اساسا اشتباه است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de