Ohana جشنواره: Pearl Jam, Eddie Vedder and Kings of Leon بالا 2020 صف

Pearl Jam خود را Ohana جشنواره اولین در دانا پوینت در ماه سپتامبر, جشنواره, مقامات اعلام کرد صبح روز دوشنبه.

این رویداد که در تاسیس بخش توسط گروه خواننده گروه Eddie Vedder در سال 2015 خواهد شد بازگشت به Doheny دولت ساحل سپتامبر. 25-27. Kings of Leon را تیتر سپتامبر. 25; Vedder خود را بالا این لایحه سپتامبر. 26; و این جشنواره را با Pearl Jam در سپتامبر. 27.

این beachside جشنواره نیز شامل اجرای برنامه از صبح من قنتد, ژاکت, مدعیان, مک, Demarco, مگی راجرز شکسته در صحنه های اجتماعی و بیشتر.

این قصه یارو برنامه بود که گسترش یافت و در سال 2019 و ویژه پنل بحث از امثال National Geographic عکاسان و هنرمندان و اياد و خوانندگان طرفدار و برخی از اجراهای روی صحنه باز خواهد گشت.

بخشی از جشنواره را به درآمد حاصل از سود اورنج کانتی گروه های زیست محیطی و فراتر از آن از جمله سن انفر بنیاد پارک و Doheny دولت ساحل پایه و اساس است.

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.

دیگر هنرمندان در Ohana جشنواره صف عبارتند از: Dermot کندی دیورند جونز و نشانه CAAMP این قاب EOB (اد اوبراین از Radiohead), Yola, مون Laferte شارون Van Etten باند از جوانان استنشاقی جید پرنده Cavetown برایان Fallon, شب, حرکت, املاک و مستغلات, بیل & طناب دسته کوچک موسیقی جاز Chimbita وحشی دختر خوشگل پسر کوچک طاعون فروشنده Greer, Kevin گرت La Luz, Amo Amo, مدرن, چشم, Brandon “تاز” Niederauer اتان Gruska, این Aquadolls لیز Brasher, Timmy, کوران, Jonny فوقانی کشتی تسویه حساب بنوا, Rob ماچادو و خواهد Dailey.

بلیط فروش در ساعت 10 صبح جمعه, مارس 13 طریق ohanafest.com.

این داستان در حال توسعه است. بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de