Southern Nevada Health District Meeting

تصویر

UMC مدیر عامل شرکت میسون VanHouweling سخنرانی در جنوب نوادا سلامت منطقه COVID-19 روز رسانی نشست پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 است.

به عنوان مرکز پزشکی دانشگاه کارکنان آماده برای یک انتظار افزایش COVID-19 بيمار در طول هفته آینده مقامات می گویند اجتماعی فاصله دستورالعمل کمک کرده اند آهسته گسترش عفونت در جنوب نوادا.

جنوب نوادا سلامت منطقه امروز گزارش داد که 314 COVID-19 بیماران بستری شده است به لاس وگاس بیمارستان منطقه. یکی دیگر از 300 با کروناویروس علائم نیز اعتراف کرد. این می تواند بدتر شود.

“قول از آنچه ما دیده ایم این شماره می توانست خیلی بدتر اگر ما نمی توانیم به اجرای بسیاری از چیزهایی که ما در اینجا انجام داده ایم در شهرستان دولت و شهرستانها گفت:” UMC مدیر عامل شرکت میسون VanHouweling.

دولت پیش بینی شده است برای رسیدن به آن اوج استفاده از منابع مارس 17, هنگامی که آن را کوتاه خواهد بود 33 واحد مراقبت های ویژه تخت با توجه به موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است. در پروژه های مدل و میر در هر روز را به اوج در 22 تلفات مارس 19.

کلارک کانتی است که اکثر دولت COVID-19 موارد تا 80 درصد اشغال آن حدود 609 تخت ICU. این شهرستان دارای 681 هواکش حدود نیمی از آن در حال استفاده هستند.

از UMC 106 ICU تخت 83 اشغال شده است که کمی پایین از چند روز پیش VanHouweling گفت. از 133 هواکش در UMC, 60, در استفاده از این صبح با 32 مورد استفاده COVID-19 بيمار. این عدد 3-4% از آن بود چند روز پیش.

برای نگه داشتن بیماران خاموش پنکه VanHouweling گفت: لاس وگاس جامعه پزشکی استفاده کرده است مستعد تهویه که در آن بیماران تبدیل شده است در معده خود را در یک شناگر موقعیت برای بهبود اکسیژن.

در اوایل این هفته UMC راه اندازی 22-تخت پزشکی افزایش چادر در خارج از بیمارستان با بسیاری از بیمارستان های دیگر در سراسر دره انجام همان VanHouweling گفت. UMC است که در “وضعیت زرد” تا آنجا که شخصی حفاظت تجهیزات VanHouweling گفت اما می تواند به سرعت سقوط به “وضعیت قرمز.”

تخمین زده می شود که 727 نفر در شهرستان کلارک بهبود از COVID-19 حدود 36 درصد از کل بیماران گفت: دکتر فرمین Leguen اقدام منطقه افسر بهداشت از بهداشت و درمان منطقه است.

Leguen تکرار مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه در ماسک برای عموم مردم گفته است که هر کس در عمومی باید با پوشیدن نوعی از پوشش بیش از دهان و بینی.

“هر نوع لباس می توانید در صورت می شود.” او گفت:, ارائه, در خانه, ماسک, همسر خود را برای او ساخته شده است در روز پنج شنبه در این کنفرانس مطبوعاتی. “هنگامی که پوشیدن این نوع لباس … ما در واقع در حال حفاظت از عمومی و خودمان جلوگیری از گسترش coronavirus به دیگر اعضای جامعه.”

جنوب نوادا تست ظرفیت نیز بهبود Leguen گفت. رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak می گوید: Nevada State بهداشت عمومی آزمایشگاه, گزارش, که, نوادا, بالاتر از میانگین ملی در آزمون در هر 100 ، 000 ساکنان در 725. به طور متوسط است 596, او گفت:.

“ما در آزمایشگاه ظرفیت برای تست رشد به 5000,” Leguen گفت. “ما ظرفیت روزانه در حدود 60 تست در هر روز. ما همچنین همکاری با ما بهداشت عمومی آزمایشگاه در شمال در, رنو و همچنین آزمایشگاه در UMC. آنها به ما کمک کرد با تعداد نمونه فرآیندها در یک روز.”

در حالی که یک درمان برای COVID-19 به احتمال زیاد نمی تواند در دسترس در هر زمان به زودی VanHouweling گفت: بیمارستان های در حال کار مجدانه در چگونه برای درمان جدید بیماری است. او پیش بینی موج دوم از موارد در پاییز.

“فقط می خواهم با آنفولانزا ما اغلب نمی آزمون برای آن ما فقط شما درمان آن,” او گفت:.

Leguen در ضمن نیازی خاص در مورد موج دوم.

“پاسخ به این سوال است که تقریبا غیر ممکن است امروز به دلیل این است که یک بیماری وجود دارد و هیچ سابقه ای در رفتار این ویروس” Leguen گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im