مقامات می گویند 55 LAPD کارکنان, 17 LAFD کارکنان در حال حاضر آزمایش مثبت برای coronavirus

مقامات با لس آنجلس اورژانس مرکز عملیات روز دوشنبه اعلام کرد که تا کنون 55 نفر از کارکنان با اداره پلیس لس آنجلس و 17 نفر از اعضای لس آنجلس آتش نشانی باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

تعداد کسانی که از 49 پلیس لس آنجلس کارکنان و 15 شهر آتش کارکنان به عنوان از آوریل 8.

از پلیس لس آنجلس کارکنان, 15 را بهبود و بازگشت به وظیفه کامل یک بیمارستان بستری شده است و بقیه در حال خود منزوی در خانه با توجه به یک شهر بیانیه دوشنبه.

هشت سازمان آتش نشانی و کارکنان را بهبود و بازگشت به وظیفه به گفته مقامات شهرستان در حالی که یکی در بیمارستان بستری و بقیه دوره نقاهت در خانه.

در همین حال مقامات از لس آنجلس اورژانس مرکز عملیات خود را روزانه به روز رسانی در دوشنبه گفت که تا کنون 33 لس آنجلس کلانتر کارکنان باید آزمایش مثبت و همچنین 16 نفر از اعضای لس آنجلس آتش نشانی.

تعداد کسانی که از مارس 8, زمانی که مقامات گفت: 25 کلانتر کارکنان تا به حال آزمایش مثبت همراه با 12 county fire اعضای.

بخش اورژانس عملیات به روز رسانی را ارائه نمی دهد اطلاعات در مورد چگونه بسیاری از بهبود حال چگونه بسیاری از در بیمارستان بستری شد و چگونه بسیاری از آنها خود منزوی در خانه های خود. اوایل روز دوشنبه کلانتر الکس بیانوبا گفت: بیش از 400 کلانتر کارکنان خواسته شده بود تا خود شده است.

با وجود اقامت در خانه سفارشات افسران و آتش نشانان هنوز هم نیاز به رفتن در مورد وظایف خود را به طور بالقوه در آوردن آنها در تماس با کسانی که قرارداد coronavirus. به عنوان یک نتیجه از حقوق خود و نظارت بر سلامت از کسانی که اولین پاسخ دهندگان به طور منظم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر