مقامات منظور ادامه بسته شدن لا پوشاک امکانات; 4 کارگران درگذشت

شهرستان مقامات بهداشت عمومی گفت: چهار شنبه, جولای 10, که آنها به دستور ادامه داد: بسته شدن لا پوشاک تولید امکانات در جنوب لس آنجلس اعلام کرد که بیش از 300 نفر از کارگران تایید شده است با کروناویروس و چهار فوت کرده اند.

شرکت مجتمع تولیدی در خیابان 59 در اصل بسته ژوئن 27 بعد از بازرسان یافت “آشکار” نقض عفونت-کنترل پروتکل ها و شرکت “موفق به همکاری” با این شهرستان را بررسی آنچه شدند و سپس در حدود 150 مجموع عفونت.

با توجه به شهرستان در وزارت بهداشت دستور رسمی صادر شد پنج شنبه الزامی به “پیوسته بسته شدن” از مرکز.

مقامات با لا پوشاک نمی تواند رسید و برای اظهار نظر فوری.

“مرگ چهار اختصاصی پوشاک کارگران دلخراش و غم انگیز” بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر در بیانیه ای گفت. “کسب و کار صاحبان و اپراتورهای شرکت های اخلاقی و مسئولیت اجتماعی کارکنان خود و خانواده خود را به ارائه یک محیط امن کار که پایبند به همه افسر بهداشت بخشنامه — این مسئولیت مهم است که در حال حاضر بیش از هر زمان به عنوان ما همچنان به مبارزه با این ویروس مرگبار است.”

مقامات بهداشت عمومی در این مورد گفت: سه نفر از کارگران شاغل در این کارخانه درگذشت در اوایل ماه ژوئن و یکی بیشتر درگذشت این ماه است. آژانس شروع به بررسی شرایط در کارخانه در ژوئن 19 بعد از مطلع شدن توسط یک “نگران ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.”

با توجه به گروه محققان خواسته این شرکت برای یک لیست از تمام کارکنان پس از آن می تواند در مقایسه با نتایج تست اما این شرکت موفق به ارائه آن است.

در اواخر ماه ژوئن بازرسان در بر داشت نقض در تاسیسات از فاصله مورد نیاز و عفونت-کنترل پروتکل ها با توجه به گروه اشاره کرد که این شرکت با استفاده از مقوا به عنوان یک مانع بین کارگران است.

در جولای 4, شرکت فرستاده بخش یک “لیست ناقص” از کارکنان و سپس 198 موارد مثبت گزارش شده بود. اما از جمعه این تعداد افزایش یافته است و به بیش از 300 با توجه به آژانس بهداشت عمومی.

مقامات بهداشت گفت که با وجود این شرکت دستور بسته در اواخر ماه ژوئن لا پوشاک بازگشایی کارخانه با کارکنان و مسئولان شرکت سعی در جلوگیری از بازرسان بهداشت از ورود به مرکز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de