مقامات: زلزله باعث آسیب های جزئی در نزدیکی شهرستان کرسن سیتی

Category: لاس واگاس No comments

CARSON CITY — 4.5 ریشتری زلزله در نزدیکی شهرستان کرسن سیتی در شب جمعه باعث خسارت جزئی در سراسر شهر, مقامات گفت.

برخی از آسیب به وسایل در قفسه های داخل فروشگاه ها گزارش شد و یک ساختمان خاموش گاز خود را به عنوان یک اقدام احتیاطی, Carson City, کلانتر کن فورلانگ گفت.

این temblor در اصل گزارش به قدر 5, شد, مشخص, نزدیک, هندی, تپه های سنگی رخنمون در جنوب این شهر گفت: Ken Smith, شبکه لرزه نگاری مدیر برای دانشگاه نوادا در رنو نوادا لرزه آزمایشگاه.

“زلزله در منطقه است که دارای تجربه زلزله ازدحام رفتار در-و-خاموش برای چندین سال” گفت: Ken Smith, شبکه لرزه نگاری مدیر در نوادا لرزه آزمایشگاهی در دانشگاه Nevada, Reno. “شده اند وجود دارد در حدود دو دوجین ادامه پس لرزه کوچک است که انتظار برای یک رویداد از این اندازه است.”

معلوم نیست اگر این زلزله مربوط به نزدیکی جنوا تقصیر یکی از بزرگترین گسل در این منطقه است که جدا, Carson City و دریاچه تاهو.

“ما نمی خواهیم زلزله در امتداد یک گسل عمده در اینجا” اسمیت گفت که این آخرین پاره 600 سال پیش.

دانشمندان رکورد تا 15000 زلزله های یک سال در نوادا سوم-مهمترین لرزه حالت فعال در کشور تعداد کمتری از آنچه در واقع رخ می دهد اسمیت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>