افسران تعجب 8 سال تولد دختر با اسباب بازی پس از همسایه سوختگی عروسک خود را در ردندو بیچ

یک دختر در جشن او 8th, تولد تعجب کردم از افسران پلیس در هفته گذشته در ردندو بیچ پس از دختر همسایه سوخته عروسک خود را در طول یک اختلاف در مورد صدا از کودکان در حال بازی در آپارتمان و ساختمان, حیاط, پلیس گفت:.

در حدود ظهر روز دوشنبه 15 ژوئن افسران در پاسخ به یک تماس از همسایه اختلاف و آموخته که کودکان به بازی با عروسک های جدید برای تولد دختر قبل از همسایه روشن عروسک در آتش پلیس سرهنگ Wayne Windman گفت: در این هفته. کودکان نمی شد در نزدیکی این عروسک در زمانی که این حادثه رخ داده است و هیچ کس مجروح شد, او گفت:.

“یکی از شاهدان عینی این رویداد مشاهده گمان خروج از آپارتمان خود” Windman گفت: “با آنچه در ظاهر به مایع سبک تر و مجموعه ای از عروسک ها در آتش است.”

لورا Jeppson که دختر شد, جشن تولد او گفته است که دختر او با دیگر همسایه 8-year-old daughter زمانی که این حادثه اتفاق افتاده است. دو دختر بودند که به تماشای دیگر مادر دختر, جسیکا, زمانی که ناراضی همسایه آمد بیرون.

جسیکا که خواست تنها با استفاده از نام با توجه به نگرانی های حریم خصوصی گفت: او گیج شده بود زمانی که او را دیدم که همسایه اسپری چیزی در دختران عروسک. مدت کوتاهی پس از او را دیدم شعله های آتش.

“ما همه نوع از نگاه به عروسک چهره خود را سیاه شد” جسیکا گفت: از این پس. “مو نوع از ذوب آنها اساسا از بین برد. آنها می توانند لذت بردن از آنها را ندارد.”

مادران گفت: دختران خود را ویران شد گریه و اشتباه در مورد آنچه اتفاق افتاده است.

“آنها ترسیده بودند” Jeppson گفت.

پس از Jeppson به نام پلیس ماموران وارد شدند و سعی کردم به صحبت کردن با همسایه متهم روشنایی اسباب بازی در آتش است.

گمان نمی خواهد ترک آپارتمان و چون این حادثه در نظر گرفته شد جزئی خرابکاری پلیس نمی تواند انجام دهد دیگر بسیار بیشتر از حال حاضر یک پرونده به شهرستان دادستانی Windman گفت.

اما چند ساعت بعد ماموران پلیس آمد به آپارتمان با بیشتر عروسک برای دختران. ردندو بیچ افسران Carlborg و روبیو استفاده پلیس اتحادیه بودجه به خرید بروید برای عروسک Windman گفت.

“هنگامی که ماموران پلیس آمد, آن ساخته شده من احساس می کنم واقعا خوشحال” Jeppson را به دختر گفت. “آنها در زمان از کار خود را و چیزی بسیار مهربان برای ما است.”

دو دختران و مادران بعد از آن که هفته بازگشت و به نفع آینده به ایستگاه پلیس با کوکی ها و کیک های شکلاتی برای افسران. آنها همچنین نوشت: کارت تشکر کردند.

“من آنها را دوست داشت” جسیکا دختر گفت از اسباب بازی های جدید. “نیستند آنهایی که همان (من) اما من آنها را دوست داشت”

Windman شده است که در اجرای قانون و برای 41 سال گفت: در این میان عجیب و غریب ترین موارد او را دیده در حرفه خود. اگر چه نبود در کل خیلی افسران می تواند انجام دهد که بعد با شک او خوشحال بود که افسران قادر به کمک به نجات دختر تولد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de