توسط KAT استافورد و مارتا ارواین

دیترویت (AP) — coronavirus ادامه آن بی امان در سراسر ایالات متحده با مرگ و میر دو برابر در دو روز و مقامات و گفت شنبه که یک نوزاد که تست مثبت بود درگذشت. آن را کوبیده شهرهای بزرگ مانند نیویورک و دیترویت, نیواورلئان و شیکاگو و ساخته شده راه خود را بیش از حد به روستایی امریکا به عنوان نقاط فوران در میانه شهر و کوه های راکی اسکی پناهگاه.

روسیه اعلام کرد کامل مرز بسته شدن در حالی که در بخش هایی از آفریقا و همه گیر اقدامات پیشگیری در زمان های خشونت آمیز به نوبه خود با کنیا پلیس با شلیک گاز اشک آور و افسران در جای دیگر دیده می شود در فیلم هدف قرار دادن مردم با باتوم.

در سراسر جهان عفونت پیشی 650,000 علامت با بیش از 30 ، 000 مرگ و میر به عنوان موارد جدید نیز انباشته به سرعت در اروپا و با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده منجر دنیا در موارد گزارش شده با بیش از 115,000. تایید مرگ پیشی گرفتن از 2000 در روز شنبه دو عدد فقط دو روز قبل از برجسته چگونه به سرعت عفونت افزایش است. هنوز پنج کشور آمریکا مرگ و میر: ایتالیا, اسپانیا, چین, ایران و فرانسه است. ایتالیا در حال حاضر به تنهایی دارای بیش از 10 ، 000 مرگ و میر بیشتر از هر کشور است.

فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر گفت: یک نوزاد با COVID-19 کشته در شیکاگو و علت مرگ در دست بررسی است. مقامات نمی انتشار اطلاعات دیگر از جمله اینکه آیا کودک بود دیگر مسائل مربوط به سلامت.

“اگر شما نمی توجه شده شاید این است که خود را از خواب بیدار کردن تماس” گفت: Illinois Department of Public Health مدیر دکتر نگزی Ezike.

نیویورک باقی مانده بدترین آمار ایالات متحده در شهرستان. رژیم صهیونیستی. اندرو کومو گفت: شکست دادن ویروس را “سال و ماه و هفته است.” U. N. اهدا 250,000 ماسک صورت برای شهر کومو تاخیر دولت ریاست جمهوری اولیه از مارس 28 ژوئن 23.

به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده راه خود را به نورفولک ویرجینیا برای دیدن یک نیروی دریایی ایالات متحده پزشکی کشتی فرستاده شده به شهر نیویورک برای کمک به او پیشنهاد تحمیل نوعی از قرنطینه برای نیویورک و بخش هایی از نیوجرسی و کانکتیکات همه ضربه سخت coronavirus. دولت فدرال به طور کلی نمی توان به اعمال چنین محدودیت متحده است.

کومو عقب رانده سخت در این پیشنهاد گفت: در سی ان ان که به اعتقاد او این امر می تواند غیر قانونی اقتصادی فاجعه بار و بی فایده از دیگر مناطق در حال حاضر شاهد افزایش و مقدار به “فدرال اعلام جنگ است.”

اما برخی کشورها بدون شناخته گسترده عفونت شروع به سعی کنید به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض از بازدید کنندگان از خود زده ،

رود آیلند سرباز گارد ملی بودند دستور به رفتن درب به درب در جوامع ساحلی برای پیدا کردن نیویورکی و توصیه آنها در مورد اجباری 14 روز در قرنطینه برای مردم از دولت است.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه و تهمت متحد به خبرنگاران گفت که او تا به حال صحبت با رئیس جمهور در مورد امکان قرنطینه برای بیشتر منطقه شهر نیویورک. DeSantis در حال حاضر دستور داد هر کسی که از لوئیزیانا به خود قرنطینه و گفت: مأموران اجرای قانون را راه اندازی ایستگاه های بازرسی به صفحه نمایش ماشین از دولت است.

لوئیزیانا پیشی گرفته است 3,300 عفونت با 137 مرده از COVID-19 با توجه به بخش بهداشت و درمان. رژیم صهیونیستی. جان ادم ادواردز گفت: این منطقه در مسیر اجرا از هواکش توسط هفته اول آوریل است.

موارد نیز در حال افزایش است به سرعت در دیترویت که در آن فقر و بهداشت ضعیف شده اند مشکلات برای سال. تعدادی از عفونت رسید به 1,381 با 31 و میر ناشی از ظهر شنبه. این شهر جمعیت بی خانمان است به خصوص آسیب پذیر, مقامات گفت.

“در این زمان مسیر دیترویت است که متاسفانه حتی بیشتر تند تر از نیویورک گفت:” دکتر تینا Chopra, پزشکی, مدیر پیشگیری از عفونت و بیمارستان اپیدمیولوژی در مرکز پزشکی دیترویت.

“این است که نمودار,” او گفت:.

چوپرا گفت: بسیاری از بیماران مبتلا به بیماری های مثل آسم و بیماری های قلبی دیابت و فشار خون بالا. او همچنین اذعان کرد که در دیترویت یکی از بزرگترین کشور آفریقایی شهرستانها وجود دارد یک بی اعتمادی در میان برخی در جامعه از سیستم پزشکی و دولت با توجه به نژادپرستی نظاممند.

“در دیترویت ما شاهد تعداد زیادی از بیماران که در حال ارائه به ما با بیماری شدید به جای جزئی بیماری” گفت چوپرا که نگران یک “سونامی” از بیماران.

مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب یک فاجعه بزرگ اعلام میشیگان ارائه پول برای شیوع. او انجام داده است و همین کار را برای نیویورک, لوئیزیانا, و ایلینوی.

موارد در شیکاگو و حومه طبخ شهرستان حدود سه چهارم از ایلینویز’ 3,026 مجموع همانطور که از جمعه. شهردار شیکاگو لری Lightfoot بسته محبوب lakeshore, پارک, پس از مردم موفق به عمل اجتماعی فاصله با وجود یک ایالت پناهگاه در خانه سفارش دهید.

فرماندار کانزاس نیز صادر stay-at-home منظور شروع دوشنبه به عنوان ویروس طول می کشد نگه دارید و در بیشتر مناطق روستایی که در آن پزشکان نگرانی در مورد کمبود تخت ICU.

یک خوشه از سه شهرستان در مناطق روستایی ایندیانا باید نرخ فزاینده از موارد تایید شده. یکی از آنها Decatur, جمعیت 26,000 شده 30 مورد با تأييد مرگ و دیگری مشکوک گفت: Sean دوربین شهرستان اضطراری برای بهداشت عمومی در آمادگی هماهنگ کننده. چند مورد ترسیم شد به گردهمایی های زیادی قبلا در این ماه از جمله مذهبی عقب نشینی و یک دبیرستان در مسابقات بسکتبال.

این بیماری را تهدید می کند به تواند ویرانگر برای نزدیک گره جوامع که در آن هر کس می داند که هر کس دوربین, گفت:, و اضافه کرد که او یک دوست و فرد معتقد به درگذشت از ویروس و همچنین دیگران در حال حاضر در وضعیت بحرانی است.

این شهرستان در بخش بهداشت و درمان در حال حاضر اجرا از حفاظت فردی, تجهیزات دوربین گفت. آخرین عرضه از فدرال ذخایر وارد بیش از یک هفته پیش و موجود فقط 77 N95 ماسک و دو ده چهره سپر.

“من آرزو می کنم وجود دارد قوی تر کلمه برای نا امید,” او گفت:. “من دعوت آنها را برای انجام بهتر.”

Blaine County, Idaho, منظره اسکی پناهگاه برای گردشگران ثروتمند در حال حاضر حدود 100 تایید موارد COVID-19 بالاترین نرخ سرانه در خارج از منطقه نیویورک. دو نفر کشته شده اند.

این ویروس همچنان به فشار سیستم های سلامت در ایتالیا و اسپانیا و فرانسه است. مستندات از درجات مختلف معرفی شده اند و در سراسر اروپا نزدیک به تخلیه خیابان ها به طور معمول شلوغ شهرستانها.

آلمان مرگ و میر کمتر از برخی از کشورهای همسایه است اما بسته غیرضروری و مغازه های عمومی ممنوع تجمعات بیش از دو نفر تا مارس 20. آن را هنوز هم تا به حال سهم خود را از گریم اخبار: 12 ساکنان یک خانه سالمندان در شمال شهر ولفسبورگ روز پس از جمعه پس از آلوده شدن آژانس خبری dpa گزارش شده است.

ایتالیایی برتر جوزپه کونته اعلام کرد او امضا فرمان آزادی تا 400 میلیون یورو ($440 میلیون دلار) به صورت کوپن و بسته های مواد غذایی, کمک به تحویل درب به درب در صورت لزوم.

“مردم در حال رنج روانی. آنها مورد استفاده قرار گیرد به ماندن در خانه های خود. اما آنها نیز رنج می برند اقتصادی” کونته گفت. ایتالیا تقریبا به اتمام سه هفته مستند با هیچ پایانی در چشم.

در اسپانیا که در آن اقامت-در-خانه محدودیت شده اند در محل نزدیک به دو هفته مرگ و میر افزایش به 5,812.

یکی دیگر از 8000 تایید عفونت تحت فشار قرار دادند که تعداد بالا 72,000 موارد است. اما اسپانیا مدیر اورژانس فرناندو سیمن دیدم امید که میزان عفونت کاهش و آمار و ارقام “نشان می دهد که شیوع ثبات است و ممکن است رسیدن به اوج خود در برخی از مناطق است.”

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز به نام برای یک واکنش شدید از اتحادیه اروپا است. اسپانیا و ایتالیا و فرانسه و شش عضو دیگر خواسته اند این اتحادیه برای به اشتراک گذاشتن بار بدهی اروپا لقب “coronabonds” در رسانه ها برای کمک به مبارزه با ویروس. اما این ایده روبرو شده است و مقاومت از دیگر اعضای رهبری آلمان و هلند.

“این سخت ترین لحظه برای اتحادیه اروپا پس از آن بنیاد و آن را به آماده به افزایش به چالش” سانچز گفت. “

به عنوان کانون منتقل شده به سوی غرب از وضعیت آرام در چین که در آن برخی از محدودیت ها برداشته شده است. برخی از خدمات مترو ترمیم شد در ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر و پس از, این شهرستان از 11 میلیون آن ویروس ارزیابی خطر کاهش می یابد از بالا تا متوسط.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند باعث بیماری شدید از جمله پنومونی و منجر به مرگ شود.

بیش از 135,000 مردم بهبود با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

کشور هنوز در تلاش برای به خانه شهروندان رشته در خارج از کشور. در شنبه 174 گردشگران خارجی و چهار نپالی اتباع در دامنه کوه اورست شد پرواز کردن روز پس از سرگردان بودن در تنها فرودگاه در خدمت جهان بلندترین کوه.

هندی مقامات فرستاده اتوبوس به حومه دهلی نو برای دیدار با خروج از کارگران مهاجر به شدت در تلاش برای رسیدن به خانه خود روستا در میان بزرگترین مستند که به طور موثر قرار داده و میلیون ها نفر از کار.

نخست وزیر روسیه میخائیل Mishustin دستور خود در مرزهای کشور به طور کامل بسته به دوشنبه, معافیت دیپلمات و همچنین ساکنان سرزمینهای برونبوم منطقه کالینینگراد.

___

ارواین گزارش از شیکاگو است. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک کرده است.

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im