اوباما مشاور اقتصادی اشتباه است: هیچ شانسی اقتصاد را دوباره بجای اول برگشتن در پیچ و تاب سرعت

Now is the time to open the economy...

روز سهشنبه سیاسی ارسال شده داستان در مورد یک امکان اقتصادی است که تیم بایدن واقعا نگران است. جان فورمن یک اقتصاد مشاور در دولت اوباما ارائه سناریو در اوایل ماه آوریل به یک “دو حزبی” در زوم. آن را مانند این می رود: به دلیل فروپاشی اقتصادی آغاز شد که در ماه مارس سال 2020 باعث شد با دنیای واقعی رویداد به جای یکی در داستانی عرصه سرمایه گذاری (مسکن, ارزش پول, ارزش, ارزش دارایی) بازیابی از این مستند را شبیه آن است که “اقتصاددانان اغلب پس از یک طوفان یا industrywide فاجعه مانند خلیج مکزیک نشت نفت” (V شکل), و نه خیلی آهسته و طولانی و دردناک بهبود هرگز موفق به دنبال انفجار یک حباب بازار سهام (U شکل).

این جوهر از فورمن را سناریو که تعجب بسیاری را در زوم جلسه به دلیل آن حمایت کاخ سفید را تکرار ادعا که اقتصاد را دوباره بجای اول برگشتن با همان زور و پیچ و تاب-سرعت که در آن سقوط کرد. اما فورمن بود اوباما بالا مشاور اقتصادی. چگونه می تواند او بود گفت: دقیقا همان چیزهایی که مغلوب ساختن پیشی جستن مشاوران اقتصادی? پاسخ به این معما باید حق آمده است و پس از آن قابل درک است که رئالیسم در کتل فالز را سناریو بسیار ضعیف است و یکی از دلایل مهم: این فاجعه طبیعی در سناریو این است که هیچ جا در نزدیکی بیش از.

این بیماری همه گیر است که هنوز هم مواج در آمریکا و برزیل و روسیه و انگلستان و در بسیاری دیگر از G7 و کشورهای G20. و هیچ بحث جدی در مورد کوروناویروس تجدید حیات قبل از این سال است.

واشنگتن پستمه 26, 2020:

سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که کشور می تواند در صورت دوم اوج coronavirus موارد حتی قبل از فرض دوم موج عفونت ماه از هم اکنون بازتاب نگرانی های ابراز شده توسط مخالفان بازگشایی سریع در کشورهای در سراسر جهان است.

ایالات متحده قطعا یکی از آن کشورها است.

چه فورمن است که نشان می دهد (V شکل بازیابی در ماه فقط قبل از انتخابات ریاست جمهوری این سقوط) است به عنوان دور از ذهن به عنوان بازسازی یک شهر ساحلی در حالی که یک طوفان است که هنوز هم مواج هنوز هم فوق العاده خانه ها و مغازه ها هنوز قطع درختان و قطب تلفن هنوز هم جاری شدن سیل در خیابان ها و سیستم های فاضلاب.

فورمن مانند کاخ سفید تا به نوعی به این نتیجه رسیدند که دولت در بسته اقتصاد و دولت نیز می توانید آن را باز کنید. اما سقوط آغاز شد و قبل از هر گونه اقدام دولت رخ داده است. اقتصاد در اثر بسته خود را. و حتی اگر آن را به طور رسمی بازگشایی شد, آن را سخت به این باور است که بازار خواهد دوباره مکیدن و جذب در یک ماده از ماه کسری از 40 میلیون شغل از دست داده و از ماه مارس به خصوص با خطرناکی بالا عفونت نرخ کشش خوبی به سال بعد.

مقایسه بین طبیعی یا محلی فاجعه و یکی که نهفته است کل اقتصاد (همه گیر) نشان می دهد که فورمن است نه خواندن خود کینز است. (فورمن است یک استاد اقتصاد در دانشگاه هاروارد.) اگر او تا به حال انجام داده اند و بسیاری از نوع (اقتصاددانان دانشگاهی) را هرگز فراموش بنابراین او شناخته شده اند در حالی که آماده سازی مواد برای زوم ارائه شده در ماه آوریل است که به جهش از سابق (محلی) به حالت دوم (کل) است که به نام “مغالطه ترکیب” که “زمانی رخ میدهد که یک نسبت است که چیزی درست است در کل از این واقعیت است که درست است برخی از بخشی از کل (و یا حتی هر مناسب بخشی).”

و این ما را به سوال از کتل فالز را به اقتصاد و به همین دلیل آن را مربع با کاخ سفید است. فورمن ممکن است کار را برای اوباما بود اما او در سمت راست از اوباما, نه چپ. این است که چرا انتصاب خود را به بالا مشاور اقتصادی از مبارزات انتخاباتی در سال 2008 نا امید کار جناح و حزب.

LA بار درژوئن 11, 2008:

پشتیبانی غریبه

اتحادیه کارگری مقامات و برخی از فعالان لیبرال بودند خروشد روز سه شنبه باراک اوباما انتخاب میانه اقتصاددان جیسون فورمن به عنوان مشاور اقتصادی برای مبارزه است. منتقدان می گویند فورمن که به این پست منصوب شد دوشنبه است بیش از حد بالقوه مزایای جهانی شدن امنیت اجتماعی حساب های خصوصی و پایین بودن قیمت های ارائه شده توسط وال مارتدر نظر گرفته شده یک شرکت pariah با جنبش کارگری است.

اوباما بر خلاف رهبران بر حق می خواستم به گوش دادن به “آرایه ای از مشاوران.”

فورمن و اردوگاه اقتصاددانان در مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید دیدن V شکل بازیابی در اینده نزدیک چرا که اساسا آنها را به اشتراک همان سیاسی جهان. در نهایت فورمن در سال 2005 مقاله در عظمت خارج شده است قیمت پایین “Wal-Mart: مترقی داستان موفقیت” (PDF) عجیب و غریب است به حداقل می گویند. او استدلال می کند که این خرده فروش در قیمت های پایین ارائه دستمزد کارگران یک نوع backdoor پرداخت افزایش می دهد و این توجیه نگه داشتن Wal-Mart دستمزد پایین و مزایای آن حداقل است. به عنوان برای عنصر مترقی در همه این? دولت برای پرداخت مزایای اجتماعی (بیمه سلامت مواد غذایی تمبر و غیره). این است فورمن اقتصادی ایده همکاری بین دولت و بازار است. گفت: به اندازه کافی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net