NYC subway توقف یک شبه خدمات برای تمیز کردن ویروس

نیویورک — نیویورک شهرستان, سیستم مترو را تعطیل هر روز از ساعت 1 صبح تا 5 صبح به افزایش تمیز کردن قطار و ایستگاه های طول coronavirus بحران رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو پنج شنبه اعلام کرد دو روز بعد از او به نام شرایط در مترو “نفرت انگیز است.” این تعطیلی میله میله برای شروع هفته آینده خواهد علامت یک نمونه نادر از مترو نیست در حال اجرا 24/7.

در همین حال یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی فرستاده شده یک ماه پیش برای از بین بردن استرس در بیمارستان را ترک کرده است شهر سابق مایکل بلومبرگ شهردار حمایت دولت و تلاش برای ردیابی از گسترش این بیماری در این شهرستان گفت: این امر رایگان پوشش صورت در حالی که افزایش اجراي اجتماعی فاصله گرفته است.

در اینجا آخرین coronavirus مربوط به تحولات در نیویورک:

__

مترو SHUTDOWN برای تمیز کردن

قطار مترو شده ضد عفونی حداقل یک بار در هر 72 ساعت خواهد بود تمیز یک بار در هر 24 ساعت شروع مه 6 کومو گفت. اتوبوس, ون و دیگر جایگزین حمل و نقل ارائه خواهد شد برای کارگران ضروری بدون پرداخت هزینه در حالی که این سیستم بسته است, او گفت:.

کومو گفت: افزایش تمیز کردن یک “چالش دلهره آور” اما حیاتی برای نگه داشتن مترو امن است. آنها در ادامه به دیدن چگالی بالا در حالی که خیلی از بقیه جامعه شیوه های اجتماعی فاصله. تصاویر ارسال شده در اجتماعی رسانه ها در هفته های اخیر نشان داد که بسته بندی شده ماشین های مترو.

ده ها تن از حمل و نقل کارکنان درگذشت coronavirus و سیستم تبدیل به یک پناهگاه برای افراد بی خانمان در طول بحران. در سطح جهانی ساخت های حمل و نقل عمومی ایمن دیده می شود به عنوان یک مانع بزرگ در برنامه به طور بالقوه کاهش مستندات.

“شما باید برای ضد عفونی کردن هر محل یک دست می تواند با لمس یک ماشین مترو. راه آهن هر هر قطب هر درب” کومو گفت. “یا سرفه و عطسه در هر کجا که قطرات می تواند زمین است.”

کومو برجسته صفحه اول گزارش سه شنبه در نیویورک دیلی نیوز chronicling حوادث از قرار گرفتن در معرض زشت, کثافت, مردم کشش بر روی صندلی و مشکلات دیگر.

او گفت که این وضعیت “بی احترامی” به کارگران ضروری که نیاز مترو برای رفت و آمد و نا امن برای افراد بی خانمان که در حال تجمع در قطار بدون ماسک صورت و یا دیگر حمایت.

مترو ridership غوطه ور است 92% از زمان شروع این بیماری همه گیر و خاموش کردن برنامه ریزی شده است برای بخشی از روز که در آن پایین است. در طول بحران حدود 11000 نفر شده اند با استفاده از مترو در طول زمان.

رفت و آمد قطارها در خدمت طولانی جزیره و شهر شمالی حومه نیز ضد عفونی هر 24 ساعت ، اتوبوس های شهر ادامه خواهد داد به اجرا در اطراف ساعت را چرخش از خدمات برای تمیز کردن.

“فکر می کنم در مورد آن کل سیستم حمل و نقل عمومی در downstate نیویورک خواهد بود ضد عفونی هر 24 ساعت” کومو گفت. “ما در حال انجام بسیاری از چیزهایی که ما انجام داده ام هرگز قبل از.”

این شهر سیستم مترو عمل کرده است به طور مداوم در 24 ساعت شبانه روز از ماه اکتبر سال 1904 با بی وقفه ناشی از آب و هوای خاموشی و اختلافات کارگری.

اعتصاب در سال 1966 زدم سرویس 12 روز طولانی ترین توقف در سیستم تاریخ با توجه به آژانس دولتی اجرا می شود که در آن حمل و نقل متروپولیتن. یک سال 1980 اعتصاب بسته خدمات برای 11 روز در حالی که یکی در سال 2005 به طول انجامید 3 روز.

قطار متوقف شد توسط عظیم قطع برق در سال 1965 1977 تا 2003; توسط طوفان از جمله Superstorm سندی در سال 2015 و کولاک در 2015; و برای چند ساعت در پی حملات یازدهم سپتامبر ، تروریستی 11.

دولت ایالت براد cat (bb archive) گفت: او را فشار قانون نیاز به MTA به سر 24/7 خدمات به عنوان به زودی به عنوان همه گیر شده است.

“شهری که هرگز به خواب نیاز 24/7 سیستم مترو. این حیاتی از شهر ما — یک ابزار عمومی است که نگه می دارد در شهر نیویورک در حال حرکت و در تمام ساعات روز و شب” منهتن دموکرات در بیانیه ای گفت.

بی خانمان ها به مدت طولانی پناه گرفته در این شهر با مترو اما مشکلاتی که خود را در مخمصه شمار — برای آنها و دیگر سواران — تبدیل شده است بیشتر قابل رویت در طول بیماری همه گیر.

طرفداران برای بی خانمان ها می گویند برخی از آنها به قطار زیرا آنها نگران ابتلا به ویروس در پناهگاه. برخی از طرفداران باید به نام این شهرستان به ارائه اتاق های هتل به زندگی مردم در خیابان.

شهردار بیل د Blasio گفت: شهرستان ارسال خواهد بیشتر کمک رسانی کارگران به end-of-the-line ایستگاه به تلاش برای متقاعد کردن افراد بی خانمان برای رفتن به پناهگاه است. پلیس افزایش یافته است, اجرای, از بین بردن بیش از 100 نفر بی خانمان از قطار در روز دوشنبه به تنهایی.

Giselle Routhier سیاست مدیر گروه حمایت ائتلاف برای بی خانمان ها گفت: مردم در مترو به خاطر شهر و دولت “در حال صبورانه به دلیل خودداری از ارائه آنها را جایی بهتر برای رفتن.”

“Punitively بسته شدن مترو و ارسال در بیشتر پلیس تنها اوضاع را بدتر” Routhier در بیانیه ای گفت. “آنچه در واقع مورد نیاز در حال امن و فضاهای خصوصی که در آن حفظ اجتماعی فاصله ممکن است.”

_____

نیروی دریایی بادبان کشتی خاموش

NYPD افسران درود می فرستم USNS دریایی کشتی بیمارستانی راحتی به عنوان آن را تحت فشار قرار دادند به رودخانه هادسون توسط tugboats, پنج شنبه, آوریل 30 سال 2020 در منهتن شهر نیویورک. (AP Photo/جان Minchillo)

1000 تخت USNS راحتی در بیمارستان کشتی در سمت چپ شهر نیویورک برای خانه خود را در بندر نورفولک ویرجینیا در روز پنج شنبه پس از درمان فقط 182 coronavirus بیماران. افزایش موارد سخت-آمار شهرستان سقوط کوتاه از بدترین پیش بینی.

یازده نفر از افراد تحت درمان در کشتی درگذشت از coronavirus و چندین کشتی پرسنل آمد با بیماری های وزارت دفاع گفت.

“وضعیت تغییر کرده است اما ما در حال انجام” ژنرال ترنس o’shaughnessy فرمانده آمریکایی شمالی دستور گفت: به عنوان او را دیدم کشتی.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو در هفته گذشته گفت: او رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توافق راحتی بود که دیگر مورد نیاز در شهر نیویورک است.

“من باور دارم آسایش نه تنها به ارمغان آورد آسایش بلکه نجات زندگی” کومو گفت.

_____

بهبود اعداد

آسایش در ورود ماه گذشته آمد در میان پیش بینی ها نشان دولت نیاز به دو بیمارستان ظرفیت 110,000 تخت تا پایان ماه آوریل است.

بستری شدن در بیمارستان به اوج خود رسید بسیار پایین تر است که در 18,825 در مارس 12, سقوط قابل ملاحظه ای از. چوب خط حساب کردن از بیمارستان جدید پذیرش کاهش یافت و روز شنبه به 933 پایین ترین سطح از مارس 24.

بیش از 18,300 نفر در کشور فوت کرده اند از coronavirus اگر کل را شامل نمی شود بیش از 5,300 مرگ و میر در این شهرستان بودند که نسبت به این ویروس در گواهی مرگ اما نیست تایید شده توسط یک آزمایشگاه تست.

در چهارشنبه 306 نفر از این بیماری, بالاترین مجموع روزانه از مارس 29 هنگامی که وجود دارد 253 مرگ و میر. دولت به اوج خود رسید و با 799 مرگ و میر در یک روز در 9 آوریل.

_____

بلومبرگ افزایش ردیابی

شهر نیویورک میلیاردر شهردار سابق است که با قرار دادن $10.5 میلیون دلار برای کمک به دولت در مسیر و جلوگیری از گسترش coronavirus را از طریق آنچه که به عنوان شناخته شده است تماس, ردیابی.

مایکل بلومبرگ گفت: پنج شنبه خود بلومبرگ Philanthropies بنیاد خیریه کمک خواهد کرد که استخدام و آموزش هزاران نفر از محققان و ارائه کمک های تکنولوژیک از جمله برنامه های در حال توسعه برای کمک به کار خود را.

تماس با ردیابی شامل ردیابی کردن افرادی که تو دنیا کسی با این ویروس به طوری که آنها می توانید آزمایش و قرنطینه خود را اگر آنها مثبت است.

“هنگامی که اجتماعی سوريه آرام است تماس, ردیابی است که بهترین امید ما برای جداسازی این ویروس زمانی که آن را به نظر می رسد و نگه داشتن آن جدا” بلومبرگ گفت.

_____

شهر به رایگان ماسک

شهر نیویورک اختصاص بیش از 1000 کارکنان برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله دستورالعمل و توزیع 275,000 پوشش صورت در پارک و دیگر فضاهای عمومی به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس امتداد به سمت تابستان, شهردار, بیل د Blasio گفت.

این شهر همچنین ramping تا coronavirus تست و تولید لباس برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. د Blasio گفت: 11 coronavirus تست سایت انجام خواهد شد 14,000 آزمون این هفته افزایش به 43,000 آزمون در 30 سایت با هفته مه 18.

شهر کسب و کار است که نمی ساخت هر فولاد لباسهای قبل از همه گیر در حال حاضر تولید 125,000 یک هفته de Blasio گفت. میلیون ها نفر بیشتر در حال پرواز در از ویتنام ارائه و عرضه به اندازه کافی به گذشته از طریق اواسط ماه مه, او گفت:.

__

آسوشیتد پرس نویسندگان کارن متیوز و دیوید پورتر در نیویورک و مارینا وینیو در آلبانی کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de