از آغاز شیوع کروناویروس در انتخابات نگران اند که بیماران خواهد پایمال کردن امکانات پزشکی و وجود دارد خواهد بود بیش از حد-چند سلامت کارکنان برای مقابله با تعداد فزاینده ای از افراد بیمار. متحده از جمله مریلند و نیویورک به سرعت آرام مقررات که نگه داشته پرستاران واجد شرایط از اتمام درجه خود و در دسترس بودن در بیمارستان ها و درمانگاه ها.

که یک روش معقول است که کالیفرنیا به تازگی – هرچند دیر – به تصویب رسید. در مارس 30, رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom امضا گسترده بهداشت و درمان اجرایی جهت است که به مدیر دولتی وزارت امور مصرف کننده قدرت “چشم پوشیدن از هر یک از الزامات صدور مجوز حرفه ای” مرتبط با “هر بیمارستان یا مرکز درمانی.”

یکی از بزرگترین موانع برای گرفتن پرستاران در خط لوله است که قوانین و مقررات دولتی که نیاز به پرستاری دانش آموزان به صرف 75 درصد از آنها بالینی-آموزش ساعت در یک بیمارستان و یا سایر تسهیلات مستقیم با بیمار تعامل است. تنها 25 درصد از این آموزش می تواند از طریق انجام شبیه سازی کلاس درس سبک فعالیت است. بدیهی است COVID-19 وضعیت تحمیل شده است, گونه های در امکانات بهداشتی است که منجر آنها را به حالت تعلیق این چرخش بالینی.

سناتور. جان Moorlach R-کوستا مسا, همراه با 17 دیگر قانونگذاران از هر دو حزب به نام در گروه مصرف کننده مدیر امور کیمبرلی Kirchmeyer به “اصلاح قانون صدور مجوز مورد نیاز است که در حال جلوگیری از 14,000 دانشجويان پرستاری در سراسر کشور از فارغ التحصیل شدن با مجوز و کمک با COVID-19 پاسخ تلاش است.” Kirchmeyer توافق در اواخر هفته گذشته به طور موقت چشم پوشیدن از کسانی بالینی-ساعت مورد نیاز است.

که یک توسعه بزرگ. به عنوان آسوشیتد پرس گزارش داد ده ها تن از مدارس پرستاری بوده است شفاعت با دولت برای استراحت این قوانین از اوایل مارس – مدت کوتاهی پس از فرماندار اعلام وضعیت اضطراری در پی گسترش ویروس. “ضمنا زمان با ارزش خود را از دست داده بود و برای نزدیک به 10 ، 000 دانشجوی ترم آخر” در نتیجه به تاخیر انداختن دولت توانایی کارکنان اضافی 66,000 جدید بیمارستان تخت” در این گزارش اشاره کرد.

ما می توانیم گچ تاخیر به کالیفرنیا اداری, اتحادیه-کنترل سیستم بهداشت و درمان که مصنوعی محدودیت پرسنل پزشکی برای افزایش پرداخت سطح. این سیستم به انجام این کار برای مدت زمان طولانی منجر به طولانی کمبود پرستاران و پزشکان است. Coronavirus وضعیت حال تبدیل به یک مشکل مشکل به یک تهدید کننده زندگی یکی است.

مثال دیگر این است که کالیفرنیا مدیره از ثبت نام پرستاری که تعدادی محدود از دانش آموزان که خصوصی دانشکده پرستاری می توانید ثبت نام بیش از نگرانی در مورد کافی چرخش اسلات. ما نمی توانیم این قوانین مزخرف به خصوص در این زمان.

خوشبختانه فرماندار اجرایی سفارش مجموعه صحنه را برای دیگر معنی دار قانون چشم پوشی. این اجازه می دهد تا بیمارستان را به حالت تعلیق در کالیفرنیا دقیق پرستار به بیمار نیروی انسانی قانون – اتحاد-حمایت تلاش بود که دفاع و پشتیبانی به عنوان یک راه برای بهبود مراقبت از بیمار, اما که به طور عمده کاهش می یابد بیمارستان انعطاف پذیری و افزایش هزینه های سلامت و تشدید کمبود پرستاری.

اتحادیه های کارگری نه تنها گروه های ذینفع برای ترویج سنگین شغلی-صدور مجوز و مقررات طراحی شده اند که عمدتا به کاهش رقابت است. کالیفرنیا انجمن پزشکی مخالف تلاش های خود را به پرستاران شاغل بیشتر از استقلال است. ما خوشحالیم که منظور اجرایی این اجازه می دهد تا پزشکان به طور موقت دریافت گسترش “محدوده عمل” بدون نظارت پزشک – چیزی است که می تواند کاهش پزشکی-کمبود کارکنان.

این طور موقت چشم پوشی فراموش افزایش واضح سوال: آیا از بین بردن موانع اداری برای ورود کمک می کند تا در یک بحران, چرا ما باید این قوانین در همه ؟ که یک خط خوب از بحث برای قانونگذاران پس از عمر می رود به حالت عادی بازگشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im