در حال حاضر شما می توانید دندان های خود را تمیز

Now YOU can go to the dentist or your family doctor.

عدم مراقبت های فوری در منو! جان مور / گتی ایماژ

تصدیق کرد که مبارزه با COVID-19 باقی می ماند به دور از بیش در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه رژیم صهیونیستی. جی Inslee نورد جدید ارشاد اجازه می دهد دندانپزشکان و پزشکان برای باز کردن دفاتر خود و ارائه “غیر ضروری” مراقبت به بیماران در واشنگتن است.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای اولین سلول آنلاین جشنواره فیلم!

Inslee گفت: هر یک از مراقبت های بهداشتی و یا دندانپزشکی ارائه دهنده نیاز به معیارهای خاص به انجام غیر فوری روش. او گذاشته است که معیار—که شامل برخی از تجهیزات حفاظت فردی استاندارد محدود کردن تعداد زیادی از مردم در اتاق انتظار و سازماندهی “متوسط چک”در سه فاز مدل که نیست آمار صندوق پستی من است. (من به روز رسانی زمانی که من آن را ببینید.) ارائه دهندگان که نمی تواند معیار هستند “فقط رفتن برای به تاخیر انداختن” باز کردن تا زمانی که آنها می توانند برآوردن نیازهای Inslee گفت.

لایحه رابرتسون, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت MutliCare و سالی واتکینز, مدیر وزارت امور خارجه واشنگتن, انجمن پرستاران مشغول به کار با فرمانداری در این دستورالعمل. “ما با موفقیت تعدیل تاثیر بیماری” رابرتسون گفت: با اشاره به وضعیت خوب بیمارستان ظرفیت اعداد.

محدودیت در اعمال جراحی الکتیو و خدمات دندانپزشکی در محل بوده است از مارس 19.

Inslee گفت: او تصمیم به بلند کردن و یا گسترش در خانه بمانند سالم سفارش “روز” قبل از مارس 31 انقضا.

اجازه می دهد بیشتر مردم به بازگشت به کار در طول همه گیر خواهد شد بستگی دارد تا حد زیادی در دولت توانایی ایستادن یک “بسیار قوی”, تست, تماس, ردیابی و جداسازی برنامه Inslee اضافه شده برای زمان بی حد و حصر بیان هیچ مقدار کمی از غضب با افرادی که ادعا می کنند او نمی کند باید یک “طرح” برای بازگشایی و با رئیس جمهور اساسا برای خنثی کردن این طرح.

“ما باید یک برنامه ریزی ما فقط لازم نیست که سواب” Inslee گفت. “هنگامی که من شنیده ام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گویند که آزمایش شد و مبالغه من در مورد رفت و از طریق سقف! ما توانایی برای باز کردن بستگی به تست.”

پشتیبانی غریبه

Inslee به نام تلاش های اخیر برای به دست آوردن لازم است تست لوازم از دولت فدرال “بیش از دیوانه کننده است.”

بیش از آخر هفته سیاتل تایمز گزارش داد که دولت دریافت چه شبیه 22,000 سست Q-Tips “بسته بندی شده به نمرات برچسب های تقلبی در جعبه” نه تخصصی سواب مورد نیاز برای انجام COVID-19 انجام شد. پس از درخواست کاخ سفید coronavirus نیروی کار چه جهنم آنها قرار بود برای انجام با این همه سست سواب یک نماینده برای نیروی کار با ارسال یادداشت “توضیح سواب در واقع تولید شد به طور خاص برای بینی, نمونه, مجموعه,” حتی اگر آنها فقط شبیه تصادفی جعبه محصولات تجاری است. از سواب نیست پیچیده شده در پلاستیک دولت در حال حاضر به تست آنها را “برای جلوگیری از آلودگی است.”

تا کنون ایالات متحده بهداشت و خدمات انسانی بخش تنها فرستاده “حدود 10 درصد” از منابع آنها وعده داده شده به ما ارسال تا پایان ماه با توجه به زمان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de