در حال حاضر که وحشی GM لایحه Guerin قرار است تیم در اطلاع که می تواند آینده ؟

وحشی مدیر کل لایحه Guerin نمی messing اطراف دیگر.

پس از قرار دادن هر کس در اطلاع تجاری محبوب جناح Jason Zucker به Pittsburgh Penguins هفته گذشته Guerin دو برابر کردن آخرین جمعه توسط ناگهان شلیک مربی بروس Boudreau.

پیام خود را پس از هر حرکت باقی مانده است سازگار: اگر کسی آن را دوست ندارد آنها به راحتی می تواند بود.

آن مشخص شده تغییر لحن از Guerin که بازی کارت های خود را به جلیقه اش در طول چند ماه گذشته و تنها به تازگی شروع به قرار دادن اثر انگشت او در حق او شده است وظیفه با توجه به سطح بعدی.

در حالی که او هنوز هم ادعا می کند هدف نهایی او این است که به صورت وحشی را برگشتی نیست شوک کسی در این نقطه اگر Guerin تر ساخته شده تغییرات پیش از Feb. 24 NHL مهلت تجارت.

“آن شروع به انتخاب کنید تا” گارین گفت: در هفته گذشته از تجارت صحبت کنید. “من می گویند یک هفته پیش از آن بود هنوز هم خیلی آرام و در حال حاضر چند روز گذشته شده اند کمی شلوغ.”

این پرسش: چه کسی می تواند ؟

در اینجا چند نام هستند که قطعا مورد بحث قرار گرفته.

مت DUMBA

در میان ناامید کننده 2019-20 فصل 25 ساله defenseman می تواند در این حرکت اگر قیمت مناسب است. او نمی آیند زندگی می کنند تا به رفیع انتظارات او مجموعه ای برای خود در این فصل است. پس از اذیت کردن پشت در اردوگاه های آموزشی که 30 اهداف ممکن است یک امکان Dumba گیر کرده است در 20 امتیاز (4 گل و 16 پاس گل) در این فصل است. او هنوز هم پویا ترین بازیکن وحشی را بر روی خط آبی پر برکت با سخت ترین شات در این تیم و قادر به انجام همه چیز با جن اکثر بازیکنان حتی نمی تواند از خواب. اما Dumba نیاز به شروع به تولید با نظم بیشتر. برخی از احساس است گرفتن یک پاس رایگان بر اساس پتانسیل خود را به جای تولید خود را. بدون شک بزرگترین چیزی که در راه تجارت بالقوه این واقعیت است که Guerin است که به احتمال زیاد رفتن به نیاز به یک مسافت برای توجیه فراق راه با Dumba در این نقطه است.

جوناس BRODIN

اگر Dumba شده است ناامیدی در این فصل Brodin 26 ساله defenseman شده است مخالف کامل در ادامه به فراتر از انتظارات با هر یک از بازی. او یک جادوگر با جن و قادر به گرفتن خود را به خارج از stickiest از شرایط است. او 24 امتیاز (2 گل و 22 پاس گل) در این فصل است و یک نقطه خجالتی از تطبیق کار خود را بالا 25 امتیاز در 2016-17 برای وحشی. چرا وحشی در نظر تجارت آبی بوش که به نظر می رسد با ورود نخست خود را? عمدتا به دلیل Brodin است رفتن به دریافت گران پس از فصل آینده است. در حالی که وحشی می تواند فقط در حال انتظار تا فصل آینده به تصمیم می گیرید آن را حس برای آنها به خارج در مقابل قرارداد خود را در برخی از نقطه به خصوص با توجه به آنها باید پول زیادی متعهد به همکار آبی آستر Dumba رایان Suter و جارد Spurgeon. که گفت: این احتمال وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی برای Guerin به ارسال Brodin در جای دیگر. او نه فقط او را دور.

مارکوس فولینو

شما می توانید استدلال می کنند که هیچ کس ingratiated خود را به پایه فن در این فصل بیش از فولینو یک 28 ساله وینگر. پس از اینکه به عنوان چیزی بیش از یک چرخ برای بسیاری از حرفه ای فولینو بدبختانه سوئیچ در این فصل در حال ظهور به عنوان یک رهبر در هر معنی واقعی کلمه. در واقع مهارت های رهبری خود را داشته اند بنابراین قابل توجه است که او می تواند مشروع به یک نامزد به پوشیدن “C” فصل آینده اگر کاپیتان فعلی Mikko Koivu نیست دوباره با این تیم است. که همراه با این واقعیت است که او در سرعت بیش از 15 اهداف و فولینو ممکن است نزدیک شدن مصون وضعیت در این نقطه است. که گفت:, اگر جام استنلی مدعی است که مایل به Guerin بالا پیش نویس انتخاب برای فولینو وحشی جنرال موتورز را مجبور به فکر می کنم در مورد آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر