در حال حاضر که livestream کنسرت حکومت این لا شرکت می خواهد آنها را به احساس می کنم مثل زندگی واقعی

زمانی که 12th Planet بازی برای طرفداران در اخیر livestream DJ 80 دقیقه-طولانی مجموعه ای کامل از فلش, گرافیک, چرخش رنگ و حتی برخی از شیرینی بارش در عملکرد شایسته یک مرحله جشنواره و یا عظیم محل برگزاری کنسرت.

اما غول تصویری صفحه نمایش است که نمایش گرافیکی ؟ واقعی نیست. شیرینی? نیز واقعی نیست. متفرقه DJ و تهیه کننده بود انجام از محل برگزاری طرفداران می شناسیم بلکه از یک استودیو در هالیوود در برابر یک صفحه نمایش سبز.

12th Planet, همچنین شناخته شده به عنوان جان Dadzie او یکی از اولین هنرمندان برای انجام یک جریان زنده با عملکرد شرکت تولید Stadio که قابل تنظیم ایجاد سالن های کنسرت را با آرایه ای از دوربین های دیجیتال و فن آوری مورد استفاده در بازی های ویدئویی برای اضافه کردن مجازی عناصر در زمان واقعی به عنوان یک هنرمند انجام می دهد.

شرکت جدید تاسیس شد در پاسخ مستقیم به این بیماری همه گیر کوروناویروس توضیح داد Stadio بنیانگذاران Gopi Sangha که بازاریابی دیجیتال نام تجاری و کسب و کار فناوری آستانه آژانس تا به حال برنامه های بزرگ برای همیشه در حال رشد جشنواره موسیقی کسب و کار در ایالات متحده است.

Sangha گفت: در آستانه آژانس آماده شد برای دیگر جشنواره بزرگ سال با برنامه ای برای کار بر روی پروژه های با Coachella Valley موسیقی و هنر در جشنواره Indio, Pharrell Williams’ چیزی در جشنواره آب در ویرجینیا و شمال شب جشنواره موسیقی در شمال کالیفرنیا اما زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان برگزاری در ایالات متحده زندگی می کنند, موسیقی, صنعت نابود شد که جشنواره شروع به تعویق انداختن و لغو.

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.

“ما به نوعی در زمان یک گام به عقب خواندن برگ های چای است که این مسئله ای است که قرار بود به طور مداوم و به اثر این صنعت سیستمیک برای یک دوره طولانی از زمان و واقعا قرار دادن کسب و کار ما را در انتظار نگه داشته در بسیاری جهات” گفت: Sangha که پیش از آن در زندگی حرفه ای او به رهبری استراتژی های دیجیتال برای جشنواره مانند Coachella, کویر سفر و دلیجان موسیقی کشور جشنواره است. “اما این است که واقعا ما را مجبور به قرار دادن در تفکر ما کلاه از بودن آژانس های دیجیتال چگونه می تواند ما واقعا قادر به بازگشت به مشتریان در صنعت در بزرگ با یک ارائه که جاوا پشتیبانی آنها را از طریق چند سال آینده و امیدوارم ادامه تولید سرگرمی؟”

Sangha همکاری با خوان Santillan یک فروشنده برای Coachella که بخشی از برخی از جشنواره آر و VR پروژه و آمد تا با ایده برای Stadio. آنها بعد از آورده خود جلب کرد بهترین که در طراحی برخی از مجازی عملکرد عناصر به عنوان سومین شریک است.

12 سیاره نامزد نخست برای انجام یک مجازی نشان می دهد با استفاده از Stadio. در اصل برنامه ریزی شده به انجام 20-جلوگیری از تور در سراسر شمال امریکا Dadzie تنها قادر به انجام یک نمایش در رصدخانه در سانتا آنا قبل از COVID-19 درخواست این سفر را لغو کردند. اما تیم مدیریت قادر به کار با Stadio به موجود مرحله طراحی و گرافیک برای تور و به نوبه خود برنامه ریزی رویدادهای زندگی می کنند به یک تجربه مجازی.

Dadzie اولین Stadio-تولید عملکرد برای اولین بار زندگی می کنند به عنوان بخشی از Insomniac را Electric Daisy Carnival لاس وگاس مجازی با بیحوصلگی حرف زدن-A-Thon در اواسط ماه مارس این برنامه شامل کلیپ ها و تصاویر از ویدئو برای آهنگ “ناکجاآباد” و همچنین تصاویر با الهام از بین النهرین باستان و “بیگانگان باستانی.” پنج دقیقه گذشته از عملکرد برجسته مجازی EDC مرحله کامل با شیرینی و آتش بازی رفتن در پس زمینه.

او دیگر عملکرد این یکی پوشا 1 ساعت و 20 دقیقه در ماه ژوئن شامل تمام عناصر مشابه بلکه سه مرحله طرح است.

“معلوم شد و من نمی تواند بیشتر افتخار از آنچه این تیم انجام” Dadzie گفت.

 • Gopi Sangha, بنیانگذار تولید جدید شرکت Stadio تست کردن صفحه نمایش سبز در استودیو. شرکت جدید می افزاید مجازی عناصر به زندگی می کنند جریان کنسرت با استفاده از ویدئو نرم افزار بازی. (حسن نیت ارائه میدهد از لت آژانس)

 • DJ JSTJR انجام می دهد به عنوان گرافیک اضافه شده در زمان واقعی در طول یک عملکرد اخیر در ورزشگاه studios. (حسن نیت ارائه میدهد از لت آژانس).

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • ورزشگاه توسط یک شرکت جدید است که دارای تخصص در ایجاد سفارشی مجازی سالن های موسیقی برای جریان اجرای. مجازی عناصر اضافه شده در زمان واقعی به عنوان هنرمندان انجام در برابر یک صفحه نمایش سبز. (حسن نیت ارائه میدهد از لت آژانس)

 • DJ 12th Planet انجام می دهد در مقابل یک صفحه نمایش سبز به عنوان یک اپراتور دوربین فیلم جدید Stadio استودیو در لس آنجلس. (حسن نیت ارائه میدهد از لت آژانس)

 • ورزشگاه توسط یک شرکت جدید است که دارای تخصص در ایجاد سفارشی مجازی سالن های موسیقی برای جریان اجرای. مجازی عناصر اضافه شده در زمان واقعی به عنوان هنرمندان انجام در برابر یک صفحه نمایش سبز. (حسن نیت ارائه میدهد از لت آژانس)

 • ورزشگاه توسط یک شرکت جدید است که دارای تخصص در ایجاد سفارشی مجازی سالن های موسیقی برای جریان اجرای. مجازی عناصر اضافه شده در زمان واقعی به عنوان هنرمندان انجام در برابر یک صفحه نمایش سبز. (حسن نیت ارائه میدهد از لت آژانس)

 • یک صفحه نمایش سبز است استفاده می شود برای اضافه کردن مجازی عناصر جریان اجرای برنامه در ورزشگاه. ورزشگاه توسط یک شرکت جدید است که دارای تخصص در ایجاد سفارشی مجازی سالن های موسیقی برای جریان اجرای. مجازی عناصر اضافه شده در زمان واقعی به عنوان هنرمندان انجام در برابر یک صفحه نمایش سبز. (حسن نیت ارائه میدهد از لت آژانس)

 • روشنایی و فناوری تنظیم شده است تا در ورزشگاه استودیو قبل از جریان کنسرت عملکرد. ورزشگاه توسط یک شرکت جدید است که دارای تخصص در ایجاد سفارشی مجازی سالن های موسیقی برای جریان اجرای. مجازی عناصر اضافه شده در زمان واقعی به عنوان هنرمندان انجام در برابر یک صفحه نمایش سبز. (حسن نیت ارائه میدهد از لت آژانس)

چگونه کار می کند

حتی با تمام فن آوری است که می رود به مجازی اجرای بینندگان نمی نیاز به هر گونه مجازی یا واقعیت افزوده تجهیزات به منظور تماشای. توزیع محتوای دو بعدی 16×9 با فرمت است, عمدی, Sangha گفت.

“به عشق مردم VR و AR و چیزهایی مانند آن است که همه نیاز به سخت افزار را کاهش می دهد که توزیع و افزایش اصطکاک” Sangha گفت. “بنابراین اگر ما می تواند به ایجاد یک محتوای تجربه است که شما می توانید در گوشی خود بر روی لپ تاپ خود را در خود اپل تلویزیون و یا Roku من فکر می کنم ما ایجاد راحت ترین وضعیت برای طرفداران.”

در ورزشگاه هالیوود استودیو در گوشه ای از سانتا مونیکا بلوار و خیابان کوهستانی وجود دارد یک صفحه نمایش سبز, دوربین و کامپیوتر همه در اطراف با خدمه با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله.

فضایی ردیابی دوربین های ایجاد یک رابطه بین دوربین نقطه نظر و مجازی عناصر ساخته شده در بازی های ویدئویی ایجاد نرم افزار Unreal Engine که Stadio سرورهای اضافه کردن در زمان واقعی است.

“چه جدا از ورزشگاه سبز روی صفحه نمایش تجربه از سبز به طور منظم تجربه صفحه نمایش دوربین و زوایای قادر به حرکت به طوری که آنها قادر به زوم در و زوم کردن, پان ترک, پان حق و مرحله مشابه ماند پس از آن بود که در واقعی محیط فیزیکی حتی اگر آن را به طور کامل روی صفحه نمایش سبز,” Dadzie گفت.

Dadzie گفت که او انجام داده سبز روی صفحه نمایش نشان می دهد اما معمولا در جایی که وجود دارد یکی ثابت و محور دوربین بر خلاف ورزشگاه راه اندازی که شامل یک دوربین مرکزی و همچنین GoPro و حرکت دوربین تصویربرداری 360 نمایش ها از فضا.

“من تا به حال هرگز یک قسمت از هر چیزی می خواهم که من را دیده اند هرگز چیزی شبیه به آن است,” او گفت:.

12th Planet نیز تا به حال از خود ویدئو و صدا تیم برای عملکرد.

“ساخته شده است که استعداد بسیار راحت است که ‘در اینجا من تیم تولید این نمایش در راه است که آنها می دانند که چگونه به تولید نشان می دهد و ما فکر می کنیم که بسیار ارزشمند جنبه ای از آنچه که ما در حال انجام” Sangha گفت. “این تور تیم بسیار توانایی در تولید باور نکردنی نشان می دهد که آنها فقط نیاز به یک رسانه جدید برای رسیدن به مخاطبان خود را با ما اینجا هستیم برای کمک به آنها را پر کنید در یک شکاف و بالا بردن آنچه که آنها در حال حاضر انجام این کار با ما در استودیو راه اندازی و مجازی ما محل.”

آینده ورزشگاه و جریان

زمانی که JSTJR, همچنین شناخته شده به عنوان James S. Tomaszewski جونیور, به صورت یک مجموعه کامل با گرافیک و مجازی رقصندگان از ورزشگاه استودیو در مه, او تا به حال برخی از ایده های برای آنچه که می تواند مجازی اجرای برنامه حتی بهتر است.

“اجازه دادن به مردم را تجربه خود را بیشتر قابل تنظیم که در آن شاید آنها به بخشی از جمعیت و یا حمایت از این هنرمند را از طریق دیجیتال merch که آنها را وادار به پوشیدن و یا استفاده در طول عملکرد است که می تواند واقعا سرد” Tomaszewski گفت. “نوع شکستن به VR کمی بیشتر است. نه هر کس است یک هدست اما فقط قادر به راه رفتن در اطراف و یا اینکه بخشی از جمعیت مانند یک بازی ویدئویی است که می تواند حتی کولر.”

Sangha همچنین گفت که او می خواهم برای ایجاد تجربیات تعاملی تر شاید با اجازه دادن به مخاطب تصمیم می گیرید چه چیزی اتفاق می افتد در طول نشان می دهد در زمان واقعی است.

او گفت که او می تواند تصور یک سناریو که در آن یک نظر سنجی پاپ خواهد بود تا برای بینندگان با یک شیرینی کانن emoji یا یک شعله از emoji و آنها خواهد بود قادر به انتخاب یکی یا دیگری و ببینید مربوط به جلوه های بصری مبتنی بر آنچه آنها انتخاب کنید.

“ایده این است که مخاطب می تواند نفوذ این رسانه غنی نشان می دهد در زمان واقعی که واقعی داستان ما می خواهیم به تعقیب اینجا,” او گفت:. “که تعامل.”

ایده های دیگر Sangha گنجانده شده بود که قادر به فشار مجری به یک صحنه جدید و یا محیط زیست بر اساس ورودی از مخاطبان است.

دراز مدت

درک Burrill دانشیار رسانه و مطالعات فرهنگی در UC ریورساید گفت که صنعت موسیقی ضربه کاهش فروش واحد از رسانه های فیزیکی شده است تلاش برای پیدا کردن راه های جدید برای ایجاد درآمد و همچنین جذب نسل جوان از مخاطبان است. او گفت: جریان کنسرت, یکی از راه های آنها در حال تلاش برای انجام این کار است.

“برای نسل من رفتن به چیزی زنده در حال مرتب کردن کش برای آن است که من فکر نمی کنم درست است خیلی دیگر از آنجا که hybridized راه برای رسیدن به آن زندگی می کنند حوادث” Burrill که شناسایی به عنوان بخشی از نسل X گفت. “و رسانه های اجتماعی ایجاد کرده است یک نوع از دسته دوم از liveness است که یک عکس در یک محل خاص نوشته شده حق دور با یک نظر. برای پیروان که مثل اینکه با آنها وجود دارد.”

“بنابراین من فکر می کنم که general دودویی بین زندگی و واسطه نوع فاسد شده و از هم پاشیده است برای نسل جوان,” او گفت:.

هر چند ورزشگاه ایجاد شد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر Sangha گفت که او فکر می کند آنها فقط شروع به حفر کردن به مجازی عملکرد فضا.

“ما در اینجا در حال حاضر برای نشان دادن و اثبات زنده صنعت سرگرمی است که وجود دارد روش های بهتر وجود دارد فن آوری های بهتر و که ما می توانیم در تعامل با طرفداران و ایجاد محتوا است که قادر به پولی دوباره” Sangha گفت.

“اگر ما در ایجاد به اندازه کافی قانع کننده محتوا که خوب ارزش ادراک ما فکر می کنیم که بازار را گرفتن به آن” او گفت:.

ورزشگاه

اطلاعات: https://روی صحنه.stadio.live, @liveatstadio در Instagram

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Wonmaniainstagram takipçi satın alinstagram follower kaufengüvenilir takipçi satın almaanksiyete nedirbeylikdüzü travestiduşakabin fiyatları ve modelleri istanbulotomatik kepenk servisiElektronik sigara