در حال حاضر زمان برای پایان دادن به تبعیض در خون و پلاسما اهدای

Recently revised guidelines from the US Food and Drug Administration dont go far enough.

به تازگی تجدید نظر دستورالعمل از سازمان غذا و دارو به اندازه کافی نمی رویم. کارن Ducey / گتی ایماژ

در اینجا در سیاتل به عنوان به خوبی به عنوان در سراسر کشور به COVID-19 همه گیر است منجر به کمبود خون و پلاسما کمک های مالی به مردم در خانه بمانند و اهدای درایوهای لغو شد.

حمایت

صرفه جویی بزرگ در شاهدانه این 4/20 در ریف! سفارش جلوتر @ https://seattle.thereefstores.com

در تاریخ 2 آوریل سال 2020 در پاسخ به ملی خون کمبود از COVID-19 غذا و داروی آمریکا (FDA) منتشر شد تجدید نظر در دستورالعمل های است که اجازه می دهد کمک مالی از مردان همجنسگرا و دیگر مردانی که با مردان ديگر رابطه جنسی (از این پس به عنوان مردان همجنسگرا) اگر آنها شده اند مجرد به صورت قبلی 3 ماه و همچنین کوتاه شدن مدت زمان انتظار برای افراد مبتلا اخیر خالکوبی و سوراخ زنانی که رابطه جنسی با کسی که رابطه جنسی با مردان و افرادی که سفر به مالاریا بومی مناطق.

مدتها در انتظار این تغییر پس از نزدیک به چهار دهه به شدت تبعیض آمیز سیاست در ابتدا در محل قرار داده و در شروع بیماری ایدز که ممنوع, گی مردان از اهدا برای زندگی است.

در سال 2015 و FDA راهنمايي به روز شد برای محدود کردن گی مردان از اهدای خون مگر اینکه آنها بوده است مجرد برای 12 ماه گذشته. در حالی که این اخیر FDA دستورالعمل تغییرات یک گام مهم در جهت درست این سیاست همچنان به لکه دار کردن گی مردان و ممکن است محدود تاثیر بر توانایی خود را برای اهدای.

یک نظرسنجی انجام شده در میان فعالیت جنسی مردان همجنسگرا در منطقه سیاتل به عنوان بخشی از مراکز کنترل بیماری ها (CDC)-بودجه ملی HIV رفتاری نظارت بررسی نشان داد که 91 درصد از این مردان گزارش فعالیت جنسی با مرد دیگر در سه ماه گذشته و در نتیجه باقی خواهد ماند فاقد شرایط لازم برای اهدای خون حتی در زیر دستورالعمل های جدید.

در حالی که این نظرسنجی تنها شامل گی مردان بود که در سال گذشته این داده ها برجسته است که بسیاری از مردان همجنسگرا همچنان ممنوع از اهدای خون است. توجه داشته باشید تمام اهداکنندگان خون بدون در نظر گرفتن تاریخچه جنسی, در حال آزمایش برای منتقله از راه خون و بیماری هایی مانند HIV و هپاتیت B و هپاتیت C و با استفاده از بسیار حساس تشخیص است که به طور چشمگیری کاهش می دهد خطر ابتلا به عفونت و حتی اگر یک اهدا کننده است غافل از خود عفونت.

این دستورالعمل FDA اعمال می شود نه فقط به استاندارد خون و اهدای پلاسما, اما همچنین برای تماس های فوری برای اهدای پلاسما از افرادی که از بهبود COVID-19 (پلاسمای مورد نظر است در حال حاضر به دلیل آن را می توان به عنوان یک تحقیقاتی درمانی برای این بیماران در حال حاضر رنج می برند از جدی COVID-19 عفونت).

این مهم است که ما به عنوان فراگیر به عنوان امن است که اجازه می دهد هر کسی که مایل و قادر به اهدای خون و/یا پلاسما برای انجام این کار از جمله افرادی که از بهبود COVID-19 عفونت است.

با توجه به پیشرفت های اخیر در فن آوری های تشخیصی HIV درمان و پیشگیری از, این تازه ترین دستورالعمل FDA همچنان به دلیلی به همجنس بسیاری از آنها خواهد بود مایل به اهدای خون و پلاسما اگر با توجه به فرصت است. در حالی که وجود داشته اند بسیاری از تماس های تلفنی در طول سال به تجدید نظر در اهدای خون محدودیت برای مردان همجنسگرا از جمله از محلی ما Bloodworks غرب, ملی صلیب سرخ و امریکا خون بانک ها این است که زمانی که بیشتر تغییر می تواند تفاوت ما باید بین ما ذخایر کنونی و خون و کمبود آن باعث افزایش خطر مرگ و عوارض برای تمام افرادی که نیاز به فرآورده های خونی.

پشتیبانی غریبه

اضافی تجدید نظر است که می تواند گسترش بالقوه ما از اهداکنندگان می تواند شامل موارد زیر منجر شود از کشورهایی مانند اسپانیا و ایتالیا که در تعامل با باز کردن مکالمات در مورد رفتارهای جنسی و خطر بالقوه با تمام اهدا کنندگان نه فقط مردان همجنسگرا برای تعیین واجد شرایط بودن برای کمک مالی (به عنوان خطر ابتلا به اچ آی وی است و نه ذاتا محدود به یک جمعیت). این بررسی ذکر شده در بالا در بر داشت بیش از نیمی از مردان همجنسگرا محلی خواهد بود مایل به پاسخ دادن به چنین سوالاتی به منظور اهدای خون است. این شامل روش نه تنها می تواند افزایش جریان خون, اما همچنین کاهش ننگ برای تمام اهدا کنندگان بالقوه—به خصوص انگ نسبت به مردان همجنسگرا.

در حال حاضر زمان برای پایان دادن به تبعیض های گذشته و حمایت جامعه ما با تضمین این که همه کسانی که قادر به اهدای خون می تواند—و آن افرادی که از بهبود COVID-19 می توانید خود را اهدا پلاسما ،

جن Balkus و ویویان لیون کار در دانشگاه واشنگتن گروه اپيدميولوژی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر