شمال کالیفرنیا شهرستان مبارزه با کروناویروس رمز و راز

Category: توین سیتی

توسط DON THOMPSON و آدم پرتو

واکاویل کالیفرنیا. (AP) — ساکنان شمال کالیفرنیا جامعه در کانون چه مقامات خواستار یک نقطه عطف در گسترش بسیار مسری coronavirus به عنوان محققان سعی کنید به جابجایی مراحل بستری بیمار آنها معتقدند برای اولین بار در آمریکا به کامپیوتر بدون سفر در سطح بین المللی و یا که در تماس نزدیک با هر کسی که آن را به حال.

برخی از گرفت این خبر در گشاد گشاد راه رفتن و حتی به عنوان فدرال کارشناسان بیماری های عفونی دامن زد در سراسر واکاویل با تیم های ایالتی و محلی مقامات بهداشتی. دیگران انبار لوازم ترس همه چیز می تواند بدتر با وجود رسمی اطمینان.

جامعه مورد 100,000 بین سان فرانسیسکو و ساکرامنتو در Solano County, در کشاورزی مرکزی دره در نزدیکی کالیفرنیا شراب معروف منطقه است. آن است که در حدود 10 مایلی از پایگاه نیروی هوایی تراویس. مقامات بهداشت عمومی گفت: آنها می توانید بدون اتصال بین زن آلوده و مسافران در الماس شاهزاده کشتی کروز که تخلیه شدند به این پایه از جایی که کشتی لنگر انداخت در ژاپن است.

توسعه, علامت تشدید در سراسر جهان شیوع در ایالات متحده به دلیل آن معنی است که این ویروس می تواند در حال حاضر فراتر از اقدامات پیشگیرانه مانند قرنطينه هر چند مقامات بهداشتی دولت گفت که تا به حال شده است اجتناب ناپذیر و خطر گسترده انتقال باقی مانده است کم است.

مک کینزی Paz, شوهر و رئیس در واکاویل شرکت های امنیتی خصوصی نیست در نظر گرفتن هر گونه شانس. آنها hustled به یک انبار فروشگاه شنبه برای 10 مورد از بطری آب و کنسرو مواد غذایی و کالاهای اساسی مانند برنج و لوبیا و موارد از کاغذ توالت و حوله کاغذی.

“ما مطمئن نیستیم که چه اتفاقی خواهد افتاد. وحشت به نظر می رسد به انجام این کار برای شما,” او گفت:. “در مورد همه چیز کمی دیوانه ما نمی خواهیم به گذشته هستند. ما در حال آماده شدن برای بدترین.”

Solano County بهداشت عمومی دکتر افسر بلا ماتیاس گفت: مقامات بهداشت عمومی را شناسایی کرده اند ده ها تن از مردم — اما کمتر از 100 — بود که تماس نزدیک با زن است. کسانی که مردم قرنطینه در خانه های خود. چند نشان داده اند که علائم و در انزوا ماتیاس گفت.

مقامات بیش از حد نگران, در حال حاضر, در مورد بازی گاه به گاه تماس بگیرید چرا که مقامات فدرال فکر می کنم coronavirus گسترش است تنها از طریق “تماس نزدیک بودن ظرف شش پا از کسی برای آنچه که آنها خواستار یک دوره طولانی از زمان,” گفت: دکتر جیمز وات, موقت, اپیدمیولوژی دولت در وزارت کالیفرنیا از سلامت عمومی است.

این ویروس می تواند باعث تب و سرفه و خس خس سینه و ذات الریه. مقامات بهداشت فکر می کنم آن را به طور عمده از قطرات زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه شبیه به آنفولانزا گسترش می یابد.

چند واکاویل ساکنان گفت: آنها سعی خواهد کرد برای جلوگیری از مکان های شلوغ و در حال حاضر در حالی که مصرف معمول و توصیه می شود اقدامات احتیاطی مانند مکرر و کامل دست شستن.

دیگران را به انجام طرح ،

“من قطعا رفتن به پوشیدن من ماسک و دستکش در کار چون من یک سرور گفت:” دنیس Arriaga که با این نسخهها کار در یک محبوب کوچه بولینگ. او دیده است و بیشتر مراجعان وجود دارد با پوشیدن ماسک به تازگی و گفت: او مراقبت می کند اگر او برای انتقاد از اقدامات احتیاطی اضافی.

“در پایان روز این زندگی من است,” او گفت:.

مورد پرسش در مورد چگونه به سرعت به مقامات بهداشت عمومی در حال حرکت به تشخیص و درمان موارد جدید. دولت و مقامات بهداشت فدرال مخالفت در مورد زمانی که پزشکان برای اولین بار درخواست زن آزمایش می شود.

پزشکان در دانشگاه UC Davis مرکز پزشکی گفت: آنها خواسته مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری برای تست زنی برای این ویروس در فوریه. 19. اما آنها گفتند: CDC نه تایید تست تا روز یکشنبه “از آنجا که بیمار مناسب نیست موجود CDC معیار” برای این ویروس با توجه به یک یادداشت نوشته شده به بیمارستان وب سایت.

زن اول به دنبال درمان در NorthBay VacaValley بیمارستان در واکاویل قبل از وضعیت او بدتر شده و او با انتقال به مرکز پزشکی.

CDC سخنگوی ریچارد Quartarone گفت: یک بررسی مقدماتی از آژانس سوابق نشان می دهد که آژانس نمی دانم در مورد این زن تا روز یکشنبه همان روز بود اول تست شده است.

این نوع از سردرگمی است که نگرانی های باز که شرکت امنیتی در حال حاضر در انبار 450 ماسک صورت و تقلا برای بیشتر “از آنجا که آنها سخت به آمده است.” مالک نیز خریداری شده به اندازه کافی برای تمیز کردن و ضد عفونی کننده منابع به هر دو اسکراب کردن دفتر و ارسال با کارکنان.

اما آنها در نهایت وقتی که می آید به مانند آماده سازی.

Eugenia کندال با پوشیدن ماسک صورت, اما ترس از هر چیزی از جمله سرماخوردگی. او سیستم ایمنی بدن دچار اختلال میشود چرا که او تحت شیمی درمانی و او تا به مدت طولانی است که در نظر گرفتن چنین اقدامات احتیاطی.

“ما نمی پارانوئید. ما فقط تلاش برای عملی شود” گفت: شوهرش از 31 سال ایوان کندال. “ما پاک کردن چرخ دستی های خرید اگر آنها را دارند و زمانی که من در ماشین من تو دست من پاک کردن — و فقط برای بهترین امید.”

محققان متمرکز شده بود در ردیابی از روی حرکات به شکل از چگونه او کردم ویروس و کسی که دیگری او ممکن است ناخواسته آلوده.

با بیمار به عنوان ground zero آنها مصاحبه فوری اعضای خانواده. سپس مانند هر مورد مشابه آنها در حال گسترش شبکه شامل بیشتر اعضای خانواده دور که ممکن است در تماس گردهمایی های اجتماعی مانند کلیسا است که بیمار ممکن است حضور داشتند و هر زمان ممکن را صرف در محل کار و یا حوادث مانند یک کنسرت.

همه از 59 موارد دیگر در ایالات متحده شده است برای افرادی که تا به حال سفر خارج از کشور یا تماس نزدیک با دیگران که سفر.

پیشتر ایالات متحده موارد شامل 14 در افرادی که در بازگشت از شیوع مناطق در چین و یا همسرانشان; سه نفر که تخلیه از مرکزی چین در شهر ووهان; و 42 آمریکایی مسافران در الماس شاهزاده کشتی کروز.

جهانی تعداد کسانی که بیمار توسط ویروس ماند پنج شنبه در اطراف 82,000 با 433 مورد جدید گزارش شده در چین و دیگر 505 در کره جنوبی.

___

پرتو گزارش از ساکرامنتو ،

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im