شمال کالیفرنیا شهر در کانون coronavirus رمز و راز

Category: توین سیتی

توسط DON THOMPSON و آدم پرتو

واکاویل کالیفرنیا. (AP) — ساکنان شمال کالیفرنیا جامعه در کانون چه مقامات خواستار یک نقطه عطف در گسترش بسیار مسری coronavirus به عنوان محققان سعی کنید به جابجایی مراحل بستری کاری آنها معتقدند برای اولین بار در آمریکا به کامپیوتر بدون سفر در سطح بین المللی و یا که در تماس نزدیک با هر کسی که آن را به حال.

به عنوان کارشناسان بیماری های عفونی دامن زد در واکاویل برخی از ساکنان این شهر از 100,000 مواجه نگردند لوازم میان ترس همه چیز می تواند بدتر با وجود رسمی اطمینان در حالی که دیگران در زمان این خبر در گشاد گشاد راه رفتن.

شهر نهفته بین سان فرانسیسکو و ساکرامنتو در Solano County, در کشاورزی دره مرکزی و در نزدیکی کالیفرنیا شراب معروف منطقه است.

آن است که در حدود 10 مایل (16 کیلومتر) از Travis پایگاه نیروی هوایی مورد استفاده قرار گرفته است به عنوان یک ویروس قرنطینه محل. مقامات بهداشت عمومی گفت: آنها می توانید بدون اتصال بین زن آلوده و مسافران در الماس شاهزاده کشتی کروز که تخلیه شدند به پایگاه زمانی که کشتی لنگر انداخت در ژاپن است.

مورد از زن آلوده علائم تشدید در سراسر جهان شیوع در ایالات متحده به دلیل آن معنی است که این ویروس می تواند فراتر از اقدامات پیشگیرانه مانند قرنطينه هر چند مقامات بهداشتی دولت گفت که اجتناب ناپذیر بود و خطر گسترده انتقال باقی مانده است کم است.

اما مک کینزی Paz, شوهر و رئیس در واکاویل شرکت های امنیتی خصوصی نیست در نظر گرفتن هر گونه شانس. آنها hustled به یک انبار فروشگاه شنبه برای خرید بطری آب و کنسرو مواد غذایی و کالاهای اساسی مانند برنج و لوبیا و موارد از کاغذ توالت و حوله کاغذی.

“ما مطمئن نیستیم که چه اتفاقی خواهد افتاد. وحشت به نظر می رسد برای انجام این کار به شما” باز گفت. “در مورد همه چیز کمی دیوانه ما نمی خواهیم به گذشته هستند. ما در حال آماده شدن برای بدترین.”

Solano County بهداشت عمومی دکتر افسر بلا ماتیاس گفت: مقامات بهداشت عمومی را شناسایی کرده اند ده ها تن از مردم — اما کمتر از 100 — بود که تماس نزدیک با زن است. آنها قرنطینه در خانه های خود و چند نشان داده اند که علائم در انزوا ماتیاس گفت.

مقامات بیش از حد نگران, در حال حاضر, در مورد بازی گاه به گاه تماس بگیرید چرا که مقامات فدرال فکر می کنم coronavirus گسترش است تنها از طریق “تماس نزدیک بودن ظرف شش پا از کسی برای آنچه که آنها خواستار یک دوره طولانی از زمان,” گفت: دکتر جیمز وات, موقت, اپیدمیولوژی دولت در وزارت کالیفرنیا از سلامت عمومی است.

این ویروس می تواند باعث تب و سرفه و خس خس سینه و ذات الریه. مقامات بهداشت فکر می کنم آن را به طور عمده از قطرات زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه شبیه به آنفولانزا گسترش می یابد.

چند واکاویل ساکنان گفت: آنها سعی خواهد کرد برای جلوگیری از مکان های شلوغ و در حال حاضر در حالی که مصرف معمول و توصیه می شود اقدامات احتیاطی مانند مکرر و کامل دست شستن. اما دیگران را به انجام طرح ،

“من قطعا رفتن به پوشیدن من ماسک و دستکش در کار چون من یک سرور گفت:” بولینگ کارگر دنیس Arriaga که دیده است و بیشتر کاربران با پوشیدن ماسک به تازگی و گفت: او مراقبت می کند اگر او برای انتقاد از اقدامات احتیاطی اضافی.

“در پایان روز این زندگی من است,” او گفت:.

مورد پرسش در مورد چگونه به سرعت به مقامات بهداشت عمومی در حال حرکت به تشخیص و درمان موارد جدید. دولت و مقامات بهداشت فدرال مخالفت در مورد زمانی که پزشکان برای اولین بار درخواست زن آزمایش می شود.

پزشکان در دانشگاه UC Davis مرکز پزشکی در ساکرامنتو گفت: آنها خواسته مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری برای تست زنی برای این ویروس در فوریه. 19. اما آنها گفتند: CDC نه تایید تست تا روز یکشنبه “از آنجا که بیمار مناسب نیست موجود CDC معیار” برای این ویروس با توجه به یک یادداشت نوشته شده به بیمارستان وب سایت.

زن اول به دنبال درمان در NorthBay VacaValley بیمارستان در واکاویل قبل از وضعیت او بدتر شده و او با انتقال به مرکز پزشکی.

CDC سخنگوی ریچارد Quartarone گفت: یک بررسی مقدماتی از آژانس سوابق نشان می دهد که آژانس نمی دانم در مورد این زن تا روز یکشنبه همان روز او بود آزمایش کردند.

این نوع از سردرگمی است که نگرانی های باز که شرکت امنیتی در حال حاضر در انبار 450 ماسک صورت و تقلا برای بیشتر “از آنجا که آنها سخت به آمده است.” این شرکت مالک خریداری و به اندازه کافی برای تمیز کردن و ضد عفونی کننده منابع به هر دو اسکراب کردن دفتر و ارسال با کارکنان.

اما آنها به نظر می رسد در نهایت برای آماده سازی.

Eugenia کندال با پوشیدن ماسک صورت, اما ترس از هر چیزی از جمله سرماخوردگی. او سیستم ایمنی بدن دچار اختلال میشود چرا که او تحت شیمی درمانی و او تا به مدت طولانی است که در نظر گرفتن چنین اقدامات احتیاطی.

“ما نمی پارانوئید. ما فقط تلاش برای عملی شود” گفت: شوهرش از 31 سال ایوان کندال. “ما پاک کردن چرخ دستی های خرید اگر آنها را دارند و زمانی که من در ماشین من تو دست من پاک کردن — و فقط برای بهترین امید.”

در تحقیقات خود از حرکات بستری کاری مسئولان در تلاش بودند تا بفهمند که چگونه او آن را کردم و کسی که دیگری او ممکن است ناخواسته آلوده.

آنها در حال مصاحبه فوری اعضای خانواده و گسترش شبکه خود را که شامل بیشتر اعضای خانواده دور که ممکن است در تماس گردهمایی های اجتماعی مانند کلیسا است که بیمار ممکن است حضور داشتند و هر زمان ممکن را صرف در محل کار و یا حوادث مانند یک کنسرت.

علاوه بر این زن همه از 59 موارد دیگر در ایالات متحده شده اند برای کسانی که سفر خارج از کشور یا تماس نزدیک با دیگران که سفر.

پیشتر ایالات متحده موارد شامل 14 در افرادی که در بازگشت از شیوع مناطق در چین و یا همسرانشان; سه نفر که تخلیه از مرکزی چین در شهر ووهان; و 42 آمریکایی مسافران در الماس شاهزاده کشتی کروز.

جهانی تعداد کسانی که بیمار توسط ویروس ماند جمعه در اطراف 83,000 و باعث بیش از 2800 مرگ و میر بسیاری از آنها در چین است.

___

پرتو گزارش از ساکرامنتو ،

___

آسوشیتد پرس بهداشت و وزارت علوم دریافت پشتیبانی از Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de