شمال دره Family YMCA از بازگشت اعضای آن با کروناویروس جدید-موجب قوانین در محل

 • تابستان اردوگاه برنامه باز کردن در صبح روز دوشنبه. شمال دره Family YMCA در پورتر در مرتع پرورش احشام باز در دوشنبه 29 ژوئن 2020. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • YMCA, مدیر اجرایی, جین Stanton, مذاکرات در مورد تغییرات ایجاد شده در این مرکز در روز دوشنبه صبح. شمال دره Family YMCA در پورتر در مرتع پرورش احشام باز در دوشنبه 29 ژوئن 2020. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • YMCA کارمند سام گارسیا, دمای YMCA عضو پائولا Paggi در صبح روز دوشنبه. شمال دره Family YMCA در پورتر در مرتع پرورش احشام باز در دوشنبه 29 ژوئن 2020. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • اعضای ورود به YMCA خود را اندازه گیری دما در صبح روز دوشنبه. شمال دره Family YMCA در پورتر در مرتع پرورش احشام باز در دوشنبه 29 ژوئن 2020. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • قلاب برای ماسک صورت ارائه شده در استخر شنا در صبح روز دوشنبه. شمال دره Family YMCA در پورتر در مرتع پرورش احشام باز در دوشنبه 29 ژوئن 2020. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • شمال دره Family YMCA در پورتر در مرتع پرورش احشام باز در دوشنبه 29 ژوئن 2020. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • پورتر در مرتع پرورش احشام ساکن جو لانگر, 82, با این نسخهها کار در صبح روز دوشنبه. شمال دره Family YMCA در پورتر در مرتع پرورش احشام باز در دوشنبه 29 ژوئن 2020. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • نشانه ای در طبقه کمک به مردم ارائه اجتماعی فاصله و طنز در صبح روز دوشنبه. شمال دره Family YMCA در پورتر در مرتع پرورش احشام باز در دوشنبه 29 ژوئن 2020. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • نگهبانان زندگی Kelsey کمپبل و مکنزی Yanez بحث در مورد بازگشایی در صبح روز دوشنبه. شمال دره Family YMCA در پورتر در مرتع پرورش احشام باز در دوشنبه 29 ژوئن 2020. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • مربی شخصی آندریا Cabadas آماده تجهیزات در صبح روز دوشنبه. شمال دره Family YMCA در پورتر در مرتع پرورش احشام باز در دوشنبه 29 ژوئن 2020. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

توسط ماریان, عشق, خبرنگار

اعضای دره شمالی Family YMCA در پورتر در مرتع پرورش احشام trickled در دوشنبه اولین روز تسهیلات بازگشایی پس از آن بود توقیف در اوایل سال جاری با توجه به COVID-19 “امن تر در صفحه” سفارشات.

جو لانگر 82 از پورتر, انزال, YMCA عضو از سال 1999 بود پشت در زین کار کردن بر روی صلیب مربی ماشین یکی از قطعه از تجهیزات است که در حال حاضر “اجتماعی فاصله” در اصلی اتاق ورزش.

“من از دست رفته کار به خارج گفت:” لانگر که به طور معمول صرف حدود 35 دقیقه در دستگاه قلبی چند روز در هفته است. “من به دست اورد وزن کمی است.”

پورتر در مرتع پرورش احشام محل یکی از شش مکان در YMCA از شهر لس آنجلس سیستم روز دوشنبه به استقبال بازگشت اعضای – که نیمی از آن در ادامه به پرداخت حق عضویت ماهانه خود را در طول بسته شدن.

اواسط دره YMCA در وان Nuys شود و غرب دره Family YMCA در اسپرک در حال برنامه ریزی برای بازگشایی 6 جولای.

و گاهی اوقات در اواسط ماه ژوئیه این سازمان قصد دارد برای راه اندازی یک برنامه به طوری که کاربران می توانید برنامه قرار ملاقات به دور شنا در استخرهای گرم و یا شرکت در کلاس های ورزش گروهی مانند محبوب زومبا و اردوهای آموزشی.

“ما می خواهیم مردم در اینجا” جین گفت: Stanton, مدیر اجرایی, VP در شمال دره YMCA. “ما می خواهیم برای کمک به مردم در جامعه ما است. ما نیاز به بازگشت به تناسب اندام به عنوان یک جامعه و ملت برای بدن ما و ذهن و روح.”

پائولا Paggi و 71 بازنشسته کتابدار از نورتریج و 15 سال عضو از دره شمالی سایت بود نه تنها چک کردن محل برای خودش و برای دوستان که کاملا آماده بازگشت.

“من خوشحال به بازگشت” Paggi گفت. “من از دست من تمرینات و شنا. من از دست من و دوستان من در اینجا ساخته شده است.”

عملیات در 26 YMCAs را تشکیل می دهند که YMCA از شهر لس آنجلس به طور قابل ملاحظه متفاوت تر از قبل COVID-19.

تحت عنوان “هنجار جدید” روش و در انطباق با فدرال و شهرستان راهنمای تجهیزات ورزش برای مثال در حال حاضر فاصله شش فوت از هم جدا و به طور مداوم از بین برود پایین.

مگر اینکه اعمال, اعضای, باید پوشیدن ماسک در تمام زمانها.

همچنین هر کس دمای هوا خواهد بود گرفته شده در درب.

در حالی که بسته YMCA عملیات منتقل شده از مهد کودک و شیوه زندگی سالم و برنامه غذایی توزیع برنامه های خون و درایو در سراسر لس آنجلس.

این شهرستان اختصاص داده پول مالیات دهندگان برای یک برنامه بهداشت در نه YMCAs از جمله اواسط شرق و غرب دره YMCAs در دسترس ساخته شده به unsheltered افرادی که در زمان حدود 11,000 دوش سه ماه گذشته.

“آنها به ما پول کافی برای عمل ما امکانات ارائه جنبه های مربوط به فراشی و پرداخت کارکنان ما” گفت: مدیر عامل افسران علامت Dengler. “این یک پیروزی برای شهرستان … و این پیروزی برای ما بود که ما قادر به بازگرداندن برخی از اعضای هیات ما و نگه داشتن افراد شاغل.”

Dengler گفت: این سازمان بلافاصله در زمان عمل بعد از خاموش کردن و مطرح $5 میلیون نفر از جمله یک میلیون دلار کمک مالی از جری Marcil املاک و مستغلات نجیب زاده و جنوب خلیج مقیم که از یک پدر و مادر خانواده و رفت و به YMCA اردوگاه به عنوان یک نوجوان.

“Y بزرگ, بدنسازی, اما ما فوق العاده علت و مردم واقعا می دانیم که” Dengler گفت. “Y دارای هزینه های ثابت … ساختمان های ما متوقف نمی عملکرد. Y است در حدود 138 سال است. این بود که ما را به پایین. ما بسیج و درست به اعضای ما و به آنها گفت: آنچه ما انجام شد. ما خواسته آنها را به چوب با ما برای حمایت از ما.”

قبل از COVID-19 Y افتخار در مورد 400,000 اعضای تمام فرهنگ قرون و در تمام جنبه های زندگی.

مقامات سازمان می دانم که آن را برخی از زمان قبل از همه اعضاء و کارکنان بازگشت اما آنها اعتماد به نفس این اتفاق خواهد افتاد.

با Y استراتژی کسب و کار و جذب سرمایه تلاش هر YMCA کارمند دریافت اضافی هفته پرداخت و پس از خاموش کردن. مزایای پزشکی به طور کامل پرداخت شد برای هر یک از آنها ادامه خواهد داد و از طریق ماه جولای.

“این بود تمام ایده چرا ما مطرح پول” Dengler گفت. “که آن را در ملخص کلام است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de