شمال بلوط پیمانکار متهم به گرفتن پول از مشتریان بدون تکمیل بازسازی

Category: توین سیتی No comments

شمال اوکس مرد متهم است swindling یک مشتری از نزدیک به 10 ، 000 دلار با شارژ آنها را برای یک حمام عوض کردن که او هرگز به پایان رسید.

دو ساکنان در St. Paul گفته یک محقق است که آنها در بر داشت Kevin دونالد جانسون شرکت رئیس Concepts LLC در صفحه اصلی بهبود وب سایت خانه مشاور و خواست اگر او علاقه مند می شود در بازسازی حمام خود را در خانه خود در Howell, خیابان, در خیابان, با توجه به اتهامات در زمینه رمزی شهرستان دادگاه منطقه در این هفته.

جانسون در بازدید از خانه خود را در اوایل ماه اکتبر گذشته و به گفته ساکنان او بسیار آشنا با این منطقه به عنوان او به تازگی بدبختانه یک خانه در این نزدیکی هست و پیشنهاد کار در $19,800 گفت: او می خواست نیمی از کل یا $9,900 تا مقابل شکایت کیفری گفت.

ساکنان توافق به قیمت و نوشت: او یک چک به مبلغ Oct. 7 که جانسون گزارش بی درنگ نقد روز بعد با توجه به شکایت.

این زمانی است که ارتباطی با جانسون رفت و تیره و با توجه به شکایت.

آنها ساکنان بارها و بارها نام و پیامک Johnson, اما نمی شنوند و از در تا دو ماه بعد با توجه به اتهامات عنوان شده علیه.

جانسون در نهایت بازگشت به یکی از تماس های خود Dec. 8 و گفت: آنها کار خود را به حال شده است به دلیل تاخیر یکی از کارکنان خود را تا به حال در گذشت و پدرش در بیمارستان بستری شد, امیدوار کننده برای شروع کار هفته بعد شکایت گفت. زمانی که او نشان نمی دهد که ساکنان رفت و به کسب و کار خود و درخواست بازپرداخت را انجام دهید.

جانسون گفت که او نمی باید این پول را به بازگشت به آنها را با توجه به اتهامات و شهروندان در تماس با پلیس.

جانسون گفت: محقق است که پس از آن با او تماس که او در نظر گرفته شده برای انجام کار در ساکنان خانه اما که ساکنان او را سمت چپ یک پیام تهدید به طوری وکیل او توصیه شده بود به او اجازه کار پلیس آن شکایت گفت.

هنگامی که محقق به دنبال بیش از یک ماه و نیم بعد جانسون گفت که او تشکیل پرونده برای ورشکستگی و که او نمی باید این پول را به پایان پروژه های او در زمان و پول برای انجام از جمله St. Paul دستياران حمام عوض کردن شکایت گفت.

او گفته با استفاده از این پول برای چیزهای دیگر.

محقق در تماس با اداره کسب و کار بهتر و آموخته است که Johson تا به حال چندین شکایت علیه او.

خود پیمانکار مجوز شد و پس از آن لغو Jan. 27.

این شهرستان رمزی دفتر وکیل متهم او را با یک تعداد از سرقت با فریب یک جنایت است.

جانسون نمی تواند نظر رسیده و هیچ وکیل ذکر شده بود برای او در دادگاه پرونده.

او هیچ سابقه کیفری در مینه سوتا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>