ما در یک تصمیم مهم نقطه در شهر ما تاریخ است.

از یک طرف ما باید جدی نیاز دارد. یک سوم از جاده های ما در حال انتظار برای شکست در 20 سال آینده تعداد فزاینده ای از مردم در حال تجربه بی خانمانی از جمله 2,000 Saint Paul دانش آموزان مدرسه در سال گذشته و صدها نفر از خانواده ها قادر به پیدا کردن مقرون به صرفه مراقبت از کودک و اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش است. این چالش ها در حال برگزاری ما به عنوان یک جامعه و جلوگیری ما از بودن موتور اقتصادی ما باید باشد.

از سوی دیگر ما فرصت عظیم. به عنوان سرمایه ما در شهر سنت پل می تواند و باید که راه را بر بلند پروازانه تحول ابتکارات مدنی. ما می توانید درایو رشد اقتصادی در سراسر منطقه با ایجاد bikeable و قابل پیاده خیابان ها و ساخت صدها واحد از مسکن مقرون به صرفه به اطمینان حاصل شود که تمام افرادی که می خواهید به کار در خیابان می توانیم به اینجا زندگی می کنند.

ما همچنین می تواند باعث تسریع رشد اقتصادی با بودجه در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش است. شواهد روشن است: با بازگشت از 16 دلار به ازای هر دلار صرف سرمایه گذاری در بچه های ما تنها بهترین توسعه اقتصادی تصمیم ما می توانیم. اگر ما سرمایه گذاری در شرایط بحرانی اوایل سال ما درو مزایای بعد از آن در کاهش هزینه های آموزش و پرورش ویژه و عدالت کیفری و افزایش درآمد مادام العمر برای بچه های ما. حصول اطمینان از دسترسی عادلانه به بالا-کیفیت یادگیری برای همه, St. Paul بچه ها نیز کمک مینه سوتا بدترین-در-این-ملت شکاف دستاورد.

پس چگونه ما آدرس این نیاز و به دست گرفتن این فرصت ؟

نه با کسب و کار به عنوان معمول است. افزایش مالیات بر املاک سال پس از سال, پیرایش, بودجه, که در آن ما می تواند امید برای افزایش کمک های دولت و وصله ما چاههای کار نمی کند. مالیات بر املاک به خصوص در محله های ما نشان دهنده, رسیده ناپایدار سطوح و آن را ناعادلانه به حفظ و افزایش فشار بر صاحبان املاک و کسب و کارهای کوچک.

به عنوان بخشی از راه حل ما نیاز به اصرار بر بهره وری بیشتر در هزینه های به دنبال راه هایی برای مسئولانه قطع بودجه ما و خودمان برای ساخت بهترین استفاده از هر دلار. اما با نیازهای ما هر سال رو به افزايش است و دولت فدرال و عدم کمک به نگه داشتن سرعت ما به سادگی نمی تواند ما را قطع راه خروج از مشکلات ما بدون تضعیف خدمات جامعه ما سزاوار است.

وجود دارد راه های مختلف رو به جلو و آن را یکی از ما به فوریت می خواهید به اکتشاف. یک مالیات بر فروش از یک پنی برای هر دلار صرف تولید خواهد بود $36 میلیون نفر در هر سال – به اندازه کافی برای دیدار با ما نیازهای حیاتی برای بهتر خیابان ها مسکن برای همه و مقرون به صرفه در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش است. (((—صرف چه؟–))))

بر خلاف مالیات بر املاک مالیات فروش ارائه یک راه برای میلیون ها نفر از مردم که بازدید St. Paul هر سال برای کمک به حمایت از زیرساخت ها و امکانات رفاهی آنها لذت ببرید. و آنها فقط می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای فعالیت های تایید شده توسط وزارت امور خارجه شد.

مالیات فروش در حال تبدیل شدن به یک ضرورت برای شهرداری های سراسر کشور, با رکورد 19 شهرستانها گرفتن مالیات بر فروش از تصویب در سال 2019 و 18 شهرستانها بیشتر به دنبال تصویب این سال است.

روشن است این شهر نمی تواند به تنهایی عمل هنگامی که کسب و کار تحمل مسئولیت جمع آوری مالیات بر فروش و ما مشتاق به همکاری با, St. Paul کسب و کار برای انجام این طرح است. آن است که باور ما این است که سرمایه گذاری هدفمند در جاده های ما در مسکن برای خانواده های شاغل و مقرون به صرفه مراقبت از کودک را به طور چشمگیری بهبود شهر ما فضای کسب و کار جذب و حفظ ساکنان جدید کسب و کار و بازدید کنندگان است.

این یک ایده بزرگ و آن را یکی از ما می خواهم به همکاری با شما – ما ساکنان جامعه کسب و کار ما محله ما و سازمان های مدنی. به اثر مالیات بر فروش جدید باید به تصویب مجلس و سپس توسط St. Paul رای دهندگان در همه پرسی; ما نمی توانیم ادامه بدون حمایت عمومی است. این هفته ما به تصویب یک قطعنامه به شروع به کاوش در این گزینه و ما مشتاق به شنیدن افکار خود را.

اگر شما gritted دندان های خود را به عنوان شما ضربه بیش از چاههای اگر شما نگرانی در مورد افزایش اجاره یا هیچ جایی به نام خانه اگر خانواده شما در حال تلاش برای پیدا کردن و یا پرداخت برای مراقبت از کودک – ما امیدواریم که شما به ما بپیوندید در نظر گرفتن اینکه آیا وقتی که می آید به ما اکثر مشکلات فشار قرار دادن ما سکه هم حس می کند.

نویسندگان اعضای St. Paul شورای شهر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im