هیچ کار بدون اجاره: مستاجران دست و پنجه نرم با نصب بدهی کاهش مزایای

آلیشیا Kneifl تا به حال فقط شروع یک زندگی جدید در یک شهر جدید با یک کار جدید است.

او و همسرش به فروش خانه خود را در لنکستر قرار داده و کالاهای خود را و قایق خود را در ذخیره سازی و اجاره یک 11th-داستان طولانی آپارتمان ساحل با شهر و منظره اقیانوس.

سپس coronavirus خاموش شدن ناگهانی آمد و Kneifls به سرعت در حال از دست همه چیز — اولین شغل خود را از پس انداز خود را.

آنها پرداخت می شود کمتر از نیمی از اجاره خود را از طریق ژوئن و نمی تواند هر گونه پرداخت در ماه جولای.

اضافه کردن به مشکلات Kneifl بیکاری بررسی کاهش خواهد یافت به $198 هفته آینده مگر اینکه کنگره گسترش $600 هفتگی بیکاری مکمل های تایید شده تحت مراقبت عمل می کنند.

با هزاران نفر از کسب و کار بسته شده و نزدیک به 2 میلیون بیکاران در کالیفرنیا در حال انتظار برای مزایای بیکاری قرار دادن اسکناس و اجاره در خطر است. در این فایل عکس یک زن و شوهر با پوشیدن ماسک محافظ از coronavirus راه رفتن با یک بسته سالن مو در چشم انداز شهرستان بخش از لس آنجلس در روز سه شنبه, جولای 14, 2020. (AP Photo/ریچارد Vogel)

“شما واقعا نمی تواند زنده ماندن در آن. این که چیزی نیست” Kneifl گفت: در طول یک مصاحبه تلفنی با شروع به گریه. “در تمام طول روز من تحقیق. صبح من درخواست برای شغل بعد از ظهر من در تلاش برای پیدا کردن منابع مانند مواد غذایی. … این قطعا یک وضعیت ترسناک.”

بیش از چهار ماه به در دوباره خاموش-دوباره همه گیر مستندات بسیاری جنوب کالیفرنیا مستاجران مانند Kneifl در پایان طناب با درآمد برش و دولت فدرال و مزایای آینده کوتاه — اگر آنها می آیند در همه.

یک سوم از 220 پاسخ دهندگان به صورت آنلاین کالیفرنیای جنوبی اخبار گروه نظرسنجی گفتند که آنها از دست رفته و 25 درصد یا بیشتر از پرداخت اجاره خود را پس از همه گیر خاموش شدن ناگهانی مارس آغاز شد.

یک سرشماری بررسی نشان داد که 22 درصد از جنوب کالیفرنیا مستاجران گفت: آنها موفق به پرداخت خود را در ماه ژوئن اجاره در زمان. سی و هفت درصد گفت: آنها باید کمی به هیچ اعتماد به نفس آنها قادر خواهید بود به تصمیم بعدی خود را پرداخت در زمان.

“از دست رفته پرداخت اجاره بها می تواند تبدیل شدن به شایع تر است اگر کنگره نمی کند اقدام به ارائه کمک های مالی برای کسانی که مشاغل از دست رفته” گفت: گرگ Willett, اقتصاددان ارشد برای دالاس مبتنی بر اجاره ردیاب RealPage.

صاحبخانه آمار

جنوب کالیفرنیا صاحبخانه نیز در حال گرفتن آمار به عنوان جای خالی افزایش اجاره بها و افزایش کوچک است.

در لس آنجلس اجاره در واقع رفت $1 در ماه بهار گذشته از یک سال پیش — اولین سالانه شیب در یک دهه. در اورنج کانتی آپارتمان اجاره وارد کردن در حالی که Inland Empire اجاره افزایش کوچکترین بودند در شش سال.

“بدون شک ما شاهد افزایش فرصتهای شغلی و درآمد در حال کاهش” گفت: فرد Sutton کالیفرنیا آپارتمان انجمن L. A. سخنگوی. “همه گیر شده گسترده اثر در سراسر اقتصاد است.”

لس آنجلس و اورنج استان ها — که تعداد بيشتری از کارگران در سخت ضربه مهمان نوازی و خدمات بخش در حال دیدن مستاجران شکستن خود را اجاره و در حال حرکت با یا بدون صاحبخانه’ رضایت. دو کشور تا به حال از دست دادن خالص در مورد 7,600 خانواده Willett گفت.

“بسیاری از این مستاجرها در حال حرکت به فضاهای کوچکتر و یا در اتاقی شرایط, و یا در برخی موارد حتی در حال حرکت به عقب در با پدر و مادر” دانیل Yukelson, مدیر اجرایی, آپارتمان Association of Greater Los Angeles گفت: در یک ایمیل.

برخی از شرکت ها در حال حرکت هستند که تحت تاثیر قرار به عنوان به خوبی. سان لوئیس اوبیسپو-بر اساس Meathead محرک رفته در ولگردی و قانونی شکنی استخدام برای دیدار با افزایش تقاضا برای محرک است. بسیاری از مردم در حال حرکت به صورت سنتی دلایل مانند فروش خانه گفت: Meathead محرک مدیر بازاریابی سحر ونتورا. اما دیگران یا در حال فرار از این ویروس در هارد-آمار ایالات مانند کالیفرنیا و یا در حال کوچک با توجه به زیان کار است.

“حداقل یک چهارم از کسب و کار ما به نظر می رسد مربوط به مردم را مهم زندگی تصمیم گیری در زیر اثرات COVID,” ونتورا گفت. “نیز وجود دارد شده است ده ها تن از مشتریان ما را بر ما تامین مالی گزینه ای که به نظر می رسد به کراوات به طور مستقیم به مشکلات مالی و غیر منتظره نیاز به حرکت می کند.”

بازگشت اجاره با توجه

دیگران در حال تلاش به آمده تا با پول اجاره به طوری که آنها می توانند اقامت قرار داده است.

مستاجرها در حال نزدیک شدن به پایان دوره مالی خود را با طناب به عنوان کمک و حمایت به آنها داده می شود در طول همه گیر اجرا کنند. (AP Photo/اندرو بیلبائو فایل)

تورانس مقیم صوفیه ماکارونی — مادر افتخار 2020 USC مهندسی گراد و 16 ساله معلم مدرسه ابتدایی بالا — دیدم کار خود را در جنوب خلیج ایرانیان در بازار در ردندو بیچ برش از 30 ساعت در هفته به عنوان چند به عنوان هشت.

او ساعت ها در یک انبار نصف شد. او پسر است اما تاریخ شروع به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر.

او تنها گرفتن بیکاری چک — $475 یک هفته از دولت و 600 دلار در هفته از دولت فدرال است.

فدرال جایزه است که از لحاظ فنی مجموعه به پایان می رسد جولای 31, اما قطع شد به طور موثر شنبه, جولای 25 با توجه به چگونه متحده روند پرداخت.

“که اضافی $600 بود یک کمک بزرگ” گفت: ماکارونی 42. اگر پرداخت منقضی می شود “این رفتن به یک کابوس. من در حال حاضر در صورتحساب من.”

او مذاکره با شرکت های کارت اعتباری به صرف پرداخت بهره. او همچنین در پشت در های خودرو و بیمه خودرو.

پس از پرداخت برای مواد غذایی و گاز و آب و برق, پاستا تنها قادر به پرداخت $500 به سمت او $1,650 اجاره ماهانه برای خانواده اش دو خوابه آپارتمان.

“آنها گفتند که من می خواهم به پرداخت کامل اجاره در ماه اوت و شروع به پرداخت بازگشت اجاره,” او گفت:. “ما قصد کامل به انجام این کار. اما با درآمد محدود ما مطمئن نیستید که چگونه است.”

بیکاری rebounding

تمدید خاموش شدن ناگهانی باعث ebbing مدعیان به دوباره بجای اول برگشتن.

تعدادی از گذاشته شدن آمریکایی ها به دنبال مزایای بیکاری افزایش یافت و به 1.4 میلیون دلار در اواسط ماه جولای تا کمی از هفته قبل از ایالات متحده, وزارت کار آمار و ارقام منتشر شده در هفته گذشته نشان می دهد. حدود 32 میلیون آمریکایی در حال حاضر در حال گرفتن مزایای بیکاری.

اخیر دولت داده نشان می دهد کالیفرنیای جنوبی نرخ بیکاری بود 17.2 درصد در ماه ژوئن به پایین از 18.3 درصد در مه, اما هنوز هم قوی بیش از 4.1 درصد نرخ بیکاری از یک سال پیش.

در عین حال نزدیک به 2 میلیون کالیفرنیا که کاربردی برای مزایای بیکاری هنوز دریافت نکرده اند یک بررسی با توجه به جمع شدن.

نزدیک به 12 میلیون مستاجرها در سراسر کشور می تواند در خدمت با اخراج اعلامیه در چهار ماه آینده یک تحلیل با مشاوره شرکت تنومند Risius راس نشان داد خبری بلومبرگ گزارش داد. کالیفرنیا ممنوعیت پردازش بیشتر اخراج باقی مانده است در اثر در کالیفرنیا تا سه ماه پس از coronavirus اضطراری به پایان می رسد اگر چه یک رای برای پایان دادن به این ممنوعیت زود بود تحت بررسی به طور خلاصه در ماه ژوئن.

کمک برای برخی از

شهر لس آنجلس در مورد به پرداخت 103 میلیون دلاری در مراقبت های عمل پول به مستأجر به اندازه کافی برای فقط بیش از 50000 خانوار. اما در این شهرستان دریافت بیش از 200 ، 000 برنامه های کاربردی — چهار برابر تعداد این شهرستان کمک می کند.

بیشتر شهرستانها باید زیر کت و شلوار, گفت: Sutton امور خارجه آپارتمان انجمن.

“مراقبت دلار به صورت مستقیم و اجاره کمک باید اولیه برای محلی شهرداری,” او گفت:.

سالرنو 80-واحد مقرون به صرفه اجاره پروژه در دست ساخت است و باز خواهد شد در ماه مارس سال 2021. نزدیک به 7000 نفر اعمال می شود به زندگی می کنند در اینجا که در آن اجاره شروع به عنوان کم به عنوان $560. (حسن نیت ارائه میدهد: ایروین زمین جامعه اعتماد)

این SCNG بررسی نشان می دهد نیاز بزرگ است.

هشتاد و دو درصد از پاسخ دهندگان گزارش خانواده خود را از دست داده و درآمد پس از همه گیر آغاز شد.

“من از دست رفته من لعنتی کار” گفت: یک سان برناردینو مستاجر که تنها پرداخت دو سوم از اجاره خود را پس از همه گیر رسید. “من نمی توانم پرداخت ناجور صورتحساب.”

“کسب و کار کوچک من شده است موظف به نزدیک یک بار دیگر” اضافه شده یک esthetician گفته او نشده پرداخت هر گونه اجاره برای او آناهایم, مادربزرگ, تخت, از آوریل. “من نگران هستم من مبارزه خواهد به پرداخت همه آن را در حالی که پرداخت برای زمان اجاره.”

بسیاری از شکایت خود بیکاری به سختی اجاره را پوشش می دهد و مواد غذایی صورتحساب نگرانی در مورد مزایای در حال اجرا است.

سوزان تیلور ساحل نیوپورت گذاشته و از کار خود را به عنوان یک ارزیاب املاک و مستغلات, دیده نشده و یک سکه از مزایای بیکاری و نه او بدست $1,200 محرک پرداخت از مراقبت عمل می کنند.

“من امیدوار هستم که (کمک) خواهد آمد از طریق” او گفت:. “در حال حاضر خواهد بود زمان خوبی است.”

تیلور تنها پرداخت 40 درصد از اجاره از ماه مارس. او مذاکره با آب و برق به کار کردن طرح پرداخت. او تنها هزینه های غذا و دارو.

“فراتر از هزینه برش در مواد غذایی و آب و برق و تمام ملزومات غیر من قرار گرفتن عینک, کار دندانپزشکی غیر فوری پزشکی قرار ملاقات (و) کوتاهی مو برای نگه داشتن یک سقف بالای سر من,” او گفت:.

قانونگذاران در واشنگتن در حال مذاکره جدید کروناویروس امداد لایحه به دولت های ایالتی و محلی مدارس کسب و کار و دیگران فشار برای یک دوز جدید کمک کند. دموکرات کنگره می خواهید به نگه داشتن 600 دلار سود آسوشیتد پرس گزارش داد. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد مزایای ارزش 70 درصد از آنچه مردم ساخته شده است.

“این روشن است که این بحران به پایان خواهد رسید هر زمان به زودی ساخته خواهد شد بسیار بدتر برای اجاره (اگر کنگره) تمایلی برای تمدید مزایای بیکاری برای 30 میلیون نفر” تیلور گفت.

بیشتر احزاب

جسیکا Hoxsey, 33, لا هبرا تا به حال فقط بازگشت به کار های قدیمی کار برای اجاره غرفه عکس زمانی که شرکت pandemic متوقف کسب و کار در آهنگ های خود را. هیچ کس با داشتن احزاب دیگر, بنابراین هیچ کس اجاره غرفه عکس.

دوست پسر او را در حال حاضر با این نسخهها کار فقط دو یا سه روز در هفته در ریخته گری ،

او بیکاری را بررسی خواهد قطره به 146 دلار در یک هفته زمانی که $600 مکمل به پایان می رسد که “واقعا بسیار از هر چیزی.”

عضو اتحاد کالیفرنیا برای توانمندسازی جامعه (ل) جمع آوری خارج کالیفرنیا رهبر اکثریت سنا باب Hertzberg خانه در وان Nuys جمعه 17 جولای سال 2020 است. معترضان را به خانه برای تشویق Hertzberg به پشتیبانی AB 1436 لایحه منع صاحبخانه از اخراج مستاجران به دلیل عدم پرداخت اجاره بها با توجه به همه گیر. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

او نمی پرداخت هر گونه اجاره برای مدت پنج سال.

“من می دانم این برای تلفن های موبایل واقعا خرده اما من لازم نیست که هر گونه آرایش است. ما لازم نیست کابل و یا هر اینترنت. ما در حال غذا خوردن ارزان تر مواد غذایی است. آن را برای شما سالم” او گفت:. “ما حتی شروع به فروش چیزهای کوچک ما را برای استفاده از. … اما آن را ندارد ،

مانند Hoxsey Alicia Kneifl شده است فروش اموال به جمع آوری پول.

شوهر او پول خوب به عنوان یک جوشکار برای یک شرکت است که مجموعه کنوانسیون. اما در حال حاضر کنوانسیون لغو شده است و او هنوز هم در حال انتظار برای مزایای بیکاری را تایید کنید.

او فقط شروع به کار به عنوان یک افسر سپردن برای یک شرکت سان فرانسیسکو در حال گسترش به ارواین. اما زمانی که مستندات را آغاز کرد این شرکت از دست رفته یک حساب کاربری متوقف گسترش و گذاشته Kneifl و همکاران.

Kneifl کاربردی برای مواد غذایی تمبر و برای اجاره کمک از شهرستان.

تحت قرارداد با صاحبخانه او قادر به پرداخت بخشی از طریق جولای بود اما قرار است برای از سرگیری پرداخت کامل اجاره در ماه اوت است. او مجبور نیست پول است.

مدیر نوشته شده متوجه او اخطار اخراج رسیدگی آغاز خواهد شد “پس از بلند کردن اجسام از توقف اخراج” اگر اجاره نمی پرداخت می شود.

او نگران است که در عرض چند ماه او ممکن است دیگر یک سقف بالای سر خود را.

“این چیز ترسناک,” او گفت:. “دانستن نیست.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin Wonmaniainstagram takipçi satın alinstagram follower kaufengüvenilir takipçi satın almaanksiyete nedirbeylikdüzü travestiduşakabin fiyatları ve modelleri istanbulotomatik kepenk servisiElektronik sigara