هیچ مراسم از بهار برای گلف: کارشناسی ارشد به تعویق افتاد به دلیل ویروس

Masters Golf

چارلی ریدل / AP

در این مارس 5, 2018, فایل, عکس, Anna Lee Lavarnway به نظر می رسد رهبران در طول دور اول در کارشناسی ارشد گلف مسابقات در Augusta, Ga.

پونته ودرا بیچ فلوریدا. — آگوستا ملی در روز جمعه به تعویق افتاد, کارشناسی ارشد, عظیم دیگری ضربه به بهار تقویم ورزشی جدید coronaivirus که در حال حاضر مسئول از دست دادن مارس جنون و تاخیر در روز افتتاحیه بیس بال.

آنقدر که سالانه مراسم از بهار و هفته اول در مارس اختصاص داده شده به درخشش dogwoods و azaleas و تایگر وودز تعقیب یکی دیگر از کت سبز.

“متاسفانه همیشه در حال افزایش خطرات مرتبط با گسترده coronavirus باید منجر به یک تصمیم گیری است که بدون شک خواهد بود ناامید کننده برای بسیاری از, اگر چه, من با اعتماد به نفس مناسب است تحت این شرایط منحصر به فرد” کارشناسی ارشد رئیس Fred ریدلی در بیانیه ای گفت.

کارشناسی ارشد برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 9-12.

ریدلی گفت که امیدوار است این تصمیم قرار می دهد آگوستا ملی در بهترین موقعیت برای میزبان استادان و آن دو دیگر کار را رویدادهای “را در تاریخ بعد.”

او نشان می دهد زمانی که کارشناسی ارشد می تواند ایفا کرده است. این باشگاه خصوصی به طور سنتی بسته در مارس می کند و باز برای اعضای آن تا اکتبر.

تصمیم می آید را 12 ساعت پس از PGA Tour کمیسر جی موناهان لغو چهار مسابقات شروع با نهایی سه دوره مسابقات قهرمانی بازیکنان و 15 میلیون دلار کیف پول.

بازیکنان در حال حاضر شد و نیروبخش برای کارشناسی ارشد برای لغو می شود به عنوان آنها در سمت چپ TPC Sawgrass در صبح روز جمعه. ویروس گرفتن در دنیای ورزشی و گلف تصمیم به لغو — بعد از اولین بار که مایل به سعی کنید به بازی این بازیکنان در مسابقات قهرمانی بدون طرفداران — اجتناب ناپذیر بود.

“جهان در حال آمدن است به پایان برسد اما این یک واقعیت کمی بررسی” Kevin نه گفت. “گلف است که از یک معامله بزرگ هنگامی که شما به اطراف نگاه در آنچه که در جهان است. من می دانم کارشناسی ارشد است که به تعویق افتاده است. من فکر می کنم آنها در حال انجام کار درست و من نگاه به جلو به امید بازی کارشناسی ارشد بعد از این سال است.”

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه با اکثریت قریب به اتفاق دوره نقاهت در حدود دو هفته.

NBA و NHL است به حالت تعلیق در آن فصل به طور نامحدود. لیگ اصلی بیس بال است به تعویق افتاد شروع فصل آن و یکی از بزرگترین رویدادهای شد NCAA بسکتبال مسابقات — March Madness — که مجذوب این کشور به مدت سه هفته. قهرمانی در بازی شنبه شب قبل از کارشناسی ارشد.

کالج ها در حال لغو بهار ورزش است.

کارشناسی ارشد به پایان رسید در مارس هر سال از سال 1935 — اولین مسابقات بود در اواخر ماه مارس — به جز زمانی که آن را لغو و از سال 1943 تا 1945 به دلیل جنگ جهانی دوم است.

این باشگاه همچنین میزبان آگوستا ملی زنان کار به پایان می رسد که در روز شنبه قبل از استادان و یکشنبه محفوظ است برای درایو چیپ و زدن توپ فینال برای جوانان که واجد شرایط در تمام سال در سراسر کشور است.

دیگر مسابقات گلف بهتر می شود رتبه بندی از استادان تنها بزرگ شد و در همان دوره در هر سال است. قیمت بلیط در میان ارزان ترین برای رویدادهای ورزشی مهم — 375 دلار در این سال برای پنج شنبه-یکشنبه نشان — هر چند این باشگاه بسیار از آن non-broadcast درآمد حاصل از آن کالا ها ، آن را نمی باید یک فروشگاه آنلاین.

کسب و کارهای محلی نیز رقم به شدت رنج می برند به خصوص هتل ها که اغلب به اتهام به اندازه پنج برابر میزان طبیعی در طول هفته از کارشناسی ارشد.

بعدی مهم است برنامه ریزی شده به PGA قهرمانی در سان فرانسیسکو در مه 14-17 و PGA آمریکا در حال حاضر به فکر حالات اگر آن را امن نیست به بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im