ماسک? مصرف نمی coronavirus به طور جدی ؟ به این بحث پزشکی حرفه ای در خط مقدم – او ذهن خود را تغییر دهید

“من آرزو می کنم که غیر مؤمنان می تواند راه رفتن نیمی از روز را در کفش من. آنها می خواهم تبدیل به محتاط ترین مردم وجود دارد.” – اروین Inocenio

این 6 صبح چهارشنبه گذشته و اروین Inocenio گزارش برای کار در اورژانس در پراویدنس سنت جوزف مرکز پزشکی در Burbank, که در آن او شده است به کار 23 سال گذشته به عنوان یک درمانگر تنفسی.

این بیمارستان دارای دو COVID-19 واحد – یکی برای بحرانی بیماران یکی غیر حیاتی است. Inocenio نمی داند تا زمانی که او می رسد در صبح که به او اختصاص داده خواهد شد به روز, و یا اگر او را به کار اورژانس مانند او در این روز است.

ما اغلب توده ستایش در پزشکان و پرستاران در خط مقدم از coronavirus جنگ و سزاوار آن, اما بیش از حد اغلب ما غفلت مردم مانند Inocenio که ایستادن در کنار آنها.

10 صبح روز شنبه 48 ساله و پدر دو فرزند است hooking تا coronavirus قربانی روز به ونتيلاتور – یک مرد مسن در شدید زجر تنفسی.

خود را تست نکرده دوباره هنوز به تایید او COVID-19 مثبت اما هیچ کس در نظر گرفتن شانس. دکتر, پرستار, زن و Inocenio همه “gowned تا” – دو دستکش چهره سپر کل پروتکل. آزمون خود را دوباره مثبت برای کوروناویروس.

در اواسط بعد از ظهر او منتقل شده است به بحرانی COVID-19 واحد. که ممکن است آخرین زمان Inocenio می بیند او و یا او ممکن است اختصاص داده شده به واحد روز بعد. در هر صورت او را بررسی کنید در او به دلیل هنگامی که شما در تشکیل اولیه که پیوند با یک COVID-19 حیاتی بیمار شما احساس عاطفی کراوات و تعهد شما هرگز قبل از احساس در این کار به او می گوید.

Inocenio فکر کردم او تا به حال دیده می شود و آن را در تمام کسانی که 23 سال, اما هیچ چیز در خود آموزش و یا تجربه آماده او را برای جهنم او دیده می شود چهار ماه گذشته پس از بیمار صفر سن 54 بود چرخ به COVID-19unit – اولین coronavirus بیمار در بیمارستان.

“آن را به همه” او می گوید. “ما نوع winging آن, اما نه واقعا. ما فقط نمی دانم برای مطمئن شوید که چگونه به درمان این بیماری است.”

او را دیده و از نزدیک هر روز در تلاش برای ضرب و شتم coronavirus. این هواکش کار اضافه کاری به نفس به مردم داده شده 1% شانس برای زنده ماندن و تنهایی از بودن در انزوا و بدون داشتن اعضای خانواده یا دوستان اجازه دیدار به دست خود را نگه دارید و یا زمزمه کلمات تشویق در گوش خود را.

آن را فقط شما و پزشکی مردم “gowned تا” برای محافظت از خود. بدون تماس با صورت انسانی هیچ عبارات را بخوانید و آنها را برای یک اشاره در مورد چگونه شما انجام می دهند در آن نادر بار شما بیدارید و نه به شدت تسکین یافته برای درد.

“من نمی صحبت کردن با خانواده من زیاد در مورد من روز به دلیل آن را فقط بیش از حد عاطفی و آنچه که شما در حال دیدن و برخورد با مرگ در این راه. دیدن آنها مرگ به تنهایی و بدون خانواده و یا دوستان با آنها. من نمی خواهم به بحث در مورد کسانی که همه چیز.

“این مرا اذیت زمانی که من در رسانه های اجتماعی و یا اخبار مردم این مصرف به طور جدی حاضر به پوشیدن ماسک. من احساس می کنم فریاد می زد ” بیا به این بیمارستان با من و ببینید چقدر جدی است.’

“راه رفتن در کفش من برای نصف روز. تمام کسانی که غیر مؤمنان خواهد بود که محتاط ترین فرد پس از دیدن آنچه که من می بینم هر روز. آنها می گویند موج دوم در راه است اما من نمی دانم آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد دلیل ما هنوز سوار یکی از اولین. این هیچ شوخی است.

“آن را به من بگویید من خانواده من چقدر آنها را دوست دارم و هر روز از آنجا که شما هرگز نمی دانید با کوروناویروس. شما می توانید مرد در کمتر از یک هفته بدون همیشه این شانس را به آنها بگویید. من حتی به دوستان من دوست دارم آنها را به عنوان عجیب و غریب به عنوان آن برای تلفن های موبایل اما این که چگونه من احساس می کنم.

“من تصور می کنم آن را به من دروغ گفتن در تخت که همه به تنهایی و بنابراین بیمار است. شما را تبدیل به بیشتر و مهربان و فوق العاده محتاط است.”

شما با پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را به دلیل این هیچ شوخی است. شما گوش دادن به مردم در مقدم نه سیاستمداران و سر صحبت در عقب.

شما هوشمند و بیدار. شما راه رفتن در اروین Inocenio کفش و حقیقت را ببینید.

دنیس مک کارتی ستون اجرا می شود در روز یکشنبه. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de