هیچ بودجه برای نوادا هسته ای مخزن زباله در پیشنهاد بودجه فدرال

Yucca Mountain

فایل عکس

یوکا کوه واقع شده است و حدود 90 مایلی شمال غرب لاس وگاس است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد مالی 2021 بودجه را شامل نمی شود هر گونه سرمایه گذاری برای یوکا کوه زباله های هسته ای مخزن در نوادا است.

امروز منتشر شد, بودجه شامل زبان انتقاد از بن بست سیاسی بیش از این پروژه متوقف شد که defunded یک دهه پیش. یوکا کوه حدود 90 مایلی شمال غربی لاس وگاس تعیین شده به عنوان ملت تنها سازی سایت برای صرف زباله های هسته ای.

“یک مانع بزرگ است که هنوز هم چهره های صنعت هسته ای است و اختیار صرف سوخت هسته ای” بودجه سند اشاره می کند. آن را می گوید وقفه “رفته است بیش از حد طولانی” و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است “آغاز فرآیندهای به منظور توسعه راه حل های جایگزین و درگیر شدن کشورهای در حال توسعه یک عملی در مسیر رو به جلو است.”

روشن نیست چه کسانی که راه حل های ممکن است. وزارت انرژی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “کنگره و دولت های قبلی به مدت طولانی موفق به پیدا کردن راه حل های پایدار — دولت من متعهد است که به بررسی روش های نوآورانه — من مطمئن هستم ما می توانیم آن را انجام می شود!”

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak امروز منتشر شد نامه ای به کاخ سفید درخواست از رئیس جمهور برای وتو هر قانونی که اجازه نمی دهد دولت های محلی و قبیله ای دولت در نهایت تصمیم بگیرند که آیا آنها می خواهند به اجازه می دهد یک هسته تسهیلات ذخیره سازی.

“به عنوان یک کشور ما یک فرصت برای حرکت فراتر از مبارزه خسته بیش از یوکا کوه و به دوره ای از رضایت مبتنی بر مکان برای زباله های هسته ای” Sisolak گفت: در این نامه است. “نوادا خواهد خوش آمدید حمایت خود را بر روی این مسائل است.”

درخت یوکای امریکایی کوه بخشی از بودجه درخواست حمایت از برخی از نوادا قانونگذاران حتی به عنوان آنها انتقاد پیشنهاد کاهش به برنامه هایی مانند مدیکر و ادارات مانند سازمان حفاظت محیط زیست.

“در حالی که من رها به شنیدن این که رئیس جمهور شنیده است صدای Nevadans سراسر کشور که به مدت طولانی مخالف یوکا کوه من نا امید به دیدن او هدف را دوباره در کشور ما سیستم مراقبت های بهداشتی,” وزیر بهداشت ، Jacky روزن D-Nev. در بیانیه ای گفت.

در کنگره ایالات متحده استیون Horsford D-Nev. که منطقه شامل کوه یوکا اعتبار نوادا قانونگذاران برای برنده شدن در مبارزه با کمک های مالی برای مخزن است.

“کار سخت نوادا هیئت به وضوح اعمال فشار بر کاخ سفید به عنوان رئیس جمهور نوظهور تعهد به پیدا کردن جایگزین” Horsford در بیانیه ای گفت. “مردم نوادا ساخته شده خود روشن است: ما نمی خواهیم دولت ما به آزادسازی زمین برای ملت زباله های هسته ای.”

کنگره باید تصویب بودجه قبل از آن به تصویب رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر