بدون هزینه خواهد بود در برابر غرب پنج مترو از افسران پلیس که به ضرب گلوله یک مرد که livestreamed خود را در حال تعقیب توسط پلیس پس از اتوموبیل و تهدید ماموران با چاقو دادستان روز دوشنبه اعلام کرد.

Hennepin County وکیل Mike Freeman گفت: ماموران از ادینا و ریچفیلد شد در توجیه استفاده از نیروی مرگبار علیه برایان Quinones در ماه سپتامبر به دلیل 30 سال تهدید آنها را با چاقو و حاضر به رها کردن آن.

یک عکسي از 30 سال برایان Quinones بود که به ضرب گلوله پلیس در حومه ریچفیلد در شنبه سپتامبر. 7, 2019, پس از یک تعقیب و گریز پلیس که Quinones livestreamed on Facebook. پلیس می گویند Quinones مواجه ماموران با چاقو قبل از او کشته شد. (آنتونی Darst از طریق AP)

برادر کوچکترش گفت: در آن زمان که Quinones شده بود داشتن افکار خودکشی.

“زمانی که آقای Quinones چپ ماشین خود را پس از پیشرو پلیس در تعقیب او تا به حال یک چاقو در دست خود را. پس از آن او را تهدید چندین ماموران با چاقو. آقای Quinones خودداری پلیس درخواست خود ایستاده است و حاضر به رها کردن چاقو” فریمن در بیانیه ای گفت. تحت مینه سوتا قانون افسران استفاده از نیروی مرگبار لازم بود متناسب و عینی مناسب در چهره آشکار خطر مرگ یا آسیب جسمی و پرونده اتهامات موجه” او گفت:.

این livestreamed تصویری از دقیقه آخر Quinones ” زندگی او را نشان می دهد با آرامش رانندگی و گوش دادن به موسیقی در حال اجرا حداقل یک نور قرمز به عنوان او منجر ماموران در یک تعقیب از طریق ادینا و ریچفیلد. در یک نقطه این ویدئو نشان می دهد Quinones از ماشین با آنچه به نظر می رسد یک چاقو.

تیم ماشین تصویری دوشنبه منتشر شد نشان می دهد Quinones راه رفتن به سمت یک افسر با آنچه به نظر می رسد مانند یک چاقو را در دست راست و تیغه اشاره کرد و در این افسر به عنوان افسر پشت دور با اسلحه خود را کشیده و فریاد زدند: “رها کردن چاقو! رها کردن آن را! رها کردن چاقو!” یکی دیگر از تیم ملی را نشان می دهد ویدئو Quinones به نظر می رسد به حرکت به سمت یک افسر هنگامی که او را احاطه شده توسط افسران و چند بار. او به زمین می افتد.

فریمن گفت که در یک نقطه و یک افسر با استفاده از یک تفنگ بی حس کردن و Quinones تبدیل شده و فرار در این افسر جیغ “Kill me, kill me!”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im