اتهام St. Paul افسر که به ضرب گلوله مردی که زد در او را با یک چاقو

Category: توین سیتی No comments

هشدار: تصویری شامل محتوای غیراخلاقی.

بدون هزینه خواهد بود در برابر سنت پل افسر پلیس که به ضرب گلوله یک مرد که عقب به پایان رسید و تیم ملی خود را وسیله نقلیه و پس از آن زد در او را با یک چاقو.

این شهرستان رمزی دفتر دادستان تعیین افسر استیون Mattson استفاده از زور علیه رونالد دیویس در سپتامبر. 15 توجیه بود تحت مینه سوتا قانون با توجه به شرایطی با توجه به بیانیه صادر شده پنج شنبه.

مینه سوتا اداره جنایی دلهره بررسی تیر اندازی که شامل بررسی فیلم از این حادثه گرفته شده با پلیس-دوربین و همچنین هنوز هم عکس ها با توجه به شهرستان دفتر دادستان.

دیویس می توان بر روی فیلم در حال اجرا نسبت به Mattson قبل از افسر چرخش دوربین به سمت آسمان است و او شنید گفت: “مقدس (expletive).” یک شاهد گفت: او را دیدم دیویس پرتاب افسر به زمین.

سپس Mattson را چراغ قوه سقوط کرد و دیویس, 31, دیده می شود, برگزاری یک چاقو در یک دست و چراغ قوه در دیگر به عنوان او ادامه داد: برای اجرا در این افسر که تا به حال پشت در ایستاده بود ،

Mattson فریاد زد: “دور شو از من. رها کردن چاقو. رها کردن (expletive) چاقو. رها کردن چاقو!,” و سپس او به ضرب گلوله دیویس.

برخورد به طول انجامید 12 تا 13 ثانیه از وقت Mattson باز پیراهن خود را درب به تیراندازی. دیویس شد و در صحنه مرده در سپتامبر. 15 در ال روزاریو-Midway در محله Thomas خیابان و Griggs خیابان.

بررسی ماموران به صحبت کرد دیویس را بعد از آن شب و او رله که دیویس چپ در وسیله نقلیه خود را از روز قبل و اضافه کرد که او اقدام شده است “واقعا عجیب و غریب” در آن زمان از جمله او گفتن “شما در حال رفتن به یک بیوه” با توجه به یادداشت ارسال به شهرستان رمزی وکیل جان چوی در اوایل این ماه توسط کارکنان خود را وکیل مدافع که بررسی این پرونده است.

این یادداشت در ادامه می گویند که متامفتامین و THC داشت و در دیویس’ بدن هنگامی که او درگذشت.

این شهرستان رمزی دفتر دادستان منتشر شد یادداشت پنج شنبه بعد از ظهر همراه با یک دوم نوشته شده توسط چوی است که پشتیبانی خود را وکیل’ تصمیم گیری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>