در واقع تظاهرات مسالمت آمیز هستند و نه شورش: نامه

Re “شورش مشعل پلیس اصلاحات بحث” (سرمقاله ژوئن 1):

من با احترام باید مخالفت خود را با سرمقاله. اولین تظاهرات مسالمت آمیز نیست و شورش. چند که مجموعه آتش سوزی و غارت و تلاش برای ایجاد هرج و مرج بودند که فقط یک اقلیت کوچک.

این تظاهرات مسالمت آمیز توسط مردم از همه نژادها و اقوام در حال ابراز سرخوردگی و خشم نه تنها بیش از مرگ جورج فلوید و دیگران, اما بیش از سیاست ها و شیوه های که در ادامه برای چند دهه.

تظاهرات را با توجه به مشکلات و در نتیجه ایجاد نا هنجاری — نشان می دهد که آنچه که ما انجام داده ایم این است که کار نمی کند. چنین ناهماهنگی لازم است برای تغییر اتفاق می افتد.

اکثریت در جامعه ما به نظر می رسد آماده می شود تا در نهایت به ایجاد تغییرات در سیستم عدالت کیفری و در سیستم های دیگر که تبعیض علیه مردم از رنگ. این است که ما فرصت را به عمل می کنند و شروع به ساختن همه چیز بهتر است.

کاترین برک سن گابریل

اسب بیش از حد جوان به مرگ

Re “شمال امریکا ثروتمندترین کورس غصب می میرد” (ورزش 3 ژوئن):

بنابراین باب Baffert گریه وقتی که او آموخته است که مرگ مشهور کورس غصب. واقعا ؟ من حدس می زنم Baffert احساس او می تواند احتمالا فشرده چند دلار بیشتر از غصب.

این شکوه حیوانات درگذشت در سن 7 سالگی. که حدود 28 برای یک انسان است. متوسط زندگی برای یک اسب است که 25 تا 30 سال است. که حدود 75 تا 85 سال برای یک انسان است.

اگر وجود دارد یک انسان ورزشی با معادل مرگ و میر از مسابقه اسب آن خواهد بود ممنوع و یا به شدت تغییر یافتهاست. اما من حدس می زنم که از آنها تنها اسب در ورزش کنترل ثروتمند آن باعث می شود بیشتر حس برای قرار دادن اسب را هنگامی که آنها می توانید هر گونه پول بیشتر برای صاحبان و مربیان.

داگ چرخ ساحل منهتن

این موضوع ؟ خشونت پلیس

Re “اتحادیه ریپ شهردار” (اخبار, ژوئن 6):

لس آنجلس کارآگاه پلیس جیمی مک براید می گوید شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti ناپایدار است و نیازهای روانی کمک کند.

کارآگاه مک براید شما کمک نمی کند. مسئله این است نه شهردار. مسئله نژادپرستی نهادی در سازمان شما و خشونت پلیس که در خیابان است.

شاید شما باید آدرس پرسنل مشکلات در اتحادیه پلیس قبل از اینکه شما قضاوت شهردار.

— راجر والتون تپه شمالی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de