لس آنجلس — سوم-رتبه اورگان اتمام تعطیلات آخر هفته رفت و برگشت در لس آنجلس گرفتن راحت برنده بیش هفتم رتبه UCLA و جنوب کالیفرنیا به گسترش آن 12-بازی برنده خط خط.

اردک (24-2, 13-1 Pac-12) در بالای جدول رده بندی لیگ با یک بازی بیش از شماره 8 استنفورد.

“ما می خواهیم به پیروزی Pac-12 قهرمانی و ما نگاهی به برخی از این بازی به عنوان از بین بردن بازی ها, بازی” اردک مربی کلی گور گفت. “ما می خواستیم برای از بین بردن UCLA. وجود دارد یکی بیشتر تیم ما باید برای از بین بردن از این چیز.”

که خواهد بود استنفورد که میزبان اورگان در فوریه. 24.

اردک به پایان رسید خود را غالب آخر هفته با 93-67 پیروزی در روز یکشنبه بیش از USC. ارین Boley گل 25 امتیاز Ruthy Hebard 22 اضافه شده و Satou Sabally 18 بعد از این تیم شروع کند.

اردک دور کشیده رهبری با 28 امتیاز سوم و چهارم پس از USC نگه داشته و آن را در اوایل بازی.

“ما بازی کمی مانند دسامبر اردک و نه بهمن اردک است که ما شده ایم از دیدن” گور گفت: “اما زمانی که ما نیاز به قرار دادن چکش پایین ما بود.”

Boley را امتیاز و هفت 3-اشاره گر هر دو فصل اخیر. Hebard و Sabally تا به حال 10 پرتاب ریباند هر یک برای کمک به اردک کنترل تابلوهای 38-23. سابرینا Ionescu تا به حال 13 کمک به با 12 امتیاز — او کمترین امتیاز از 10 برابر UConn در اوایل این ماه.

“محیط بازیکنان بودند باز برای 3s بنابراین ما در زمان استفاده از آن” Boley گفت. “ما نمی آیند به یک شروع عالی. که قطعا چیزی است که ما نیاز به کار در آینده و به سطح ما و نه به هر کس که رقابت ما است.”

Hebard تکمیل یک آخر هفته بزرگ داشتن بریده 30 امتیاز و 17 ریباند در یک 80-66 پیروزی در برابر برونز.

Endyia راجرز رهبری تروجان ها (13-12, 5-9) با 21 امتیاز. Kayla Overbeck اضافه شده 17 امتیاز و Alissa پیلی تا به حال 14 امتیاز.

“این قطعا یک تجربه یادگیری” گفت: راجرز یک دانشجوی سال اول که در سمت چپ به طور خلاصه به مچ پا ضبط زمانی که USC رو در عرض 11 در سوم.

اردک سرب خود را به 20 امتیاز در سوم باز با یک 8-0 جهش. پس از USC فرار کردن نه در یک ردیف اردک رو دو 3-اشاره گر از Boley و دیگری توسط Sabally منجر به 68-50 رفتن به چهارم.

“تفاوت در دفاع از آنها را بیش از هر کس دیگری آنها رو پنج بچه که 40 درصد سه نقطه اکشن” USC مربی علامت Trakh گفت.

USC کاهش کسری بودجه به سه امتیاز در اوایل دوم در یک سبد خرید با Overbeck. اردک پاسخ 18-5 اجرا از جمله هشت امتیاز با Hebard که تحت سلطه در داخل و متوالی 3-اشاره گرها توسط Boley به 38-24 — اردک’ برای اولین بار دو رقمی سرب از بازی.

USC outscored اورگان 8-5 برای رفتن به حاصل کار دو تیم انتهایی 43-32. هر دو تیم’ شات گیری بهبود یافته به طور قابل توجهی در دوم با هر ضربه حداقل 60% از کف.

اردک از دست رفته خود را پنج عکس از بازی در حالی که USC شتافت به هفت نقطه منجر شود. Ionescu به ثمر رساند back-to-back سبد در سه ماهه اول برای او تنها نقاط نیمه اول زمانی که او تا به حال هشت کمک می کند.

تصویر بزرگ

تروجان ها نمی تواند خود را حفظ شتاب تولید شده از شش نقطه ناراحت از شماره 11 ایالت اورگان دو روز زودتر. آنها به این نتیجه رسیدند یک کشش از بازی پنج رتبه مخالفان در شش بازی ضرب و شتم تنها رتبه Beavers در و unranked کالیفرنیا. Trakh ارقام آنها نیاز به 15 برنده برای کسب postseason اسکله در WNIT.

مراجعت به وطن یامحل تحصیل

این یک بازگشت به خانه برای اورگان ارشد Minyon مور که سه فصل در USC قبل از انتقال. او به ثمر رساند 1,173 امتیاز و تا به حال 450 کمک و 221 دزد در 89 بازی برای تروجان ها. اما USC گروه شعار “خائن خائن” هنگامی که مور رفت و به خط پرتاب آزاد برای اولین بار. “نوع نامناسب گفت:” مور که به پایان رسید با 11 کمک می کند.

بعدی

USC در واشنگتن روز جمعه در تروجان ها’ نهایی سفر جاده ای از فصل به طور منظم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im