دانشگاه استنفورد — Michaela Onyenwere تا به حال 29 امتیاز و 10 ریباند و 10-رتبه UCLA کشیده و دور از ششم-رتبه بندی دانشگاه استنفورد در اواخر برای یک 79-69 پیروزی در شب جمعه که نقل مکان کرد و برونز را به یک کراوات برای دوم در Pac-12 با کاردینال.

Onyenwere یک سرقت و لیآپ در اواخر سه ماهه سوم به UCLA (20-2 به طور کلی 9-2 Pac-12) که منجر به خوب و سپس افزود: هفت امتیاز در اوایل چهارم به کمک برونز را کنترل.

Chantel Horvat به ثمر رساند حرفه ای-بالا 14 امتیاز زمین برای UCLA و Japreece دین اضافه شده 11.

Kiana ویلیامز 25 امتیاز به ثمر رساند اما این کافی نیست برای جلوگیری از کاردینال (20-3, 9-2) از داشتن 16-بازی خانه رگه برنده جامعی. Lacie هال اضافه شده 12 و Ashten Prechtel تا به حال 10 امتیاز و 12 ریباند.

UCLA به ثمر رساند 10 نقطه شروع در اواخر سه ماهه اول و در نهایت ساخته شده است نه نقطه منجر به استنفورد رفته 15 از 17 عکس. اما بدنه ضربه 3-اشاره گر فقط قبل از حاصل کار دو زنگ برای کاهش برونز منجر به 35-30.

ویلیامز موجب کاردینال چشمگیر کشش در سه ماهه سوم با یک خروجی تصویب به Prechtel برای لیآپ یک pull-up بلوز و سپس 3-اشاره گر برای قرار دادن استنفورد جلوتر 45-44.

اما برونز سپس با حروف بزرگ در پنج گردش در فینال چهار دقیقه از سه ماهه به 50-45 سرب به عنوان چهارمین زمانی که Horvat آمار لیآپ درست قبل از زنگ.

با ستاره اول هیلی جونز کنار یک مصدومیت زانو استنفورد به اندازه کافی ندارند به ثمر رساند گزینه برای قطع ارتباط با برونز و فقط 36.6 درصد برای بازی. ویلیامز او را با سه 3-اشاره گرها در سه ماهه اول و که جهش در سوم. اما او رفت و 1 به 10 با دو گردش پایین کشش.

بزرگ راه پیروزی در برابر بالا-10 تیم نگه می دارد برونز در فاصله قابل توجه از سوم رتبه اورگان در Pac-12 رده بندی است. UCLA میزبان اردک بعدی جمعه شب در آنچه که می تواند یک مرحله نهایی مسابقات برای کسب مقام اول در این کنفرانس است.

بعدی

UCLA پخش در کال در روز یکشنبه.

استنفورد میزبان USC در روز یکشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im