Nikolas فرناندز برگزار شد در درجه اول حمله پس از اتهام رانندگی به جمعیت و تیراندازی یک معترض در کاپیتول هیل

Welcome to the world of virtual hearings.

خوش آمدید به دنیای مجازی جلسات. تومان

روز دوشنبه بعد از ظهر King County Superior Court یافت علت احتمالی برای برگزاری Nikolas فرناندز به ظن حمله در درجه اول.

حمایت

15 سالانه قوز جشنواره فیلم است که در حال حاضر آنلاین میزبانی شده توسط Dan Savage! 16 فیلم ها نمایش طیف عظیمی از سکسوالیته اشکال و اندازه جریان از خانه خود را!

فرناندز که خود چشم پوشی اول دادگاه ظاهر شد دستگیر شده توسط پلیس یکشنبه شب پس از اتهام رانندگی به تظاهرکنندگان در خیابان 11th و تیراندازی یک معترض به نام دانیل گرگوری که اقدام به متوقف کردن ماشین.

King County ارشد معاون تعقیب وکیل کاریسا تیلور استدلال به برگزاری فرناندز در حمله در درجه اول با یک اسلحه گرم افزایش و گفت که او “سرعت بالا” را به عنوان او سوار به جمعیت با استناد به یک گزارش گرگوری داد به پلیس.

پادشاه شهرستان بخش عمومی وکیل مدافع جسی Dubow استدلال کرد که فرناندز بود در راه خود را به کار در فروشگاه نایک در مرکز شهر, که در آن او شده است می خواهم “به تازگی” استخدام “را به ارائه امنیت” و “گرفتار رفتن راه اشتباه پایین یک خیابان یک طرفه است.” او گفت: فرناندز بود “عامل ترس” از معترضان که او فکر کرد که در تلاش بودند به جک خود ماشین خود را “وضعیت روانی بود حفاظتی از خود است.”

Dubow گفت که فرناندز عضو آهن اتحادیه کارگران زندگی با همسر خود در مونتلیک تراس و “آشنایی با مرکز شهر سیاتل.”

قاضی آن هارپر اشاره کرد که اعتراض شده بود که در این منطقه در حالی که آن را خوش شانس است که در مورد “فقط یک حمله و نه مرگ.”

او در اصل مجموعه ای به قید وثیقه در $200,000 اما اصلاح آن را به $150,000 پس از یک دوست از فرناندز التماس کرد برای كردههاى خود در وثیقه مقدار. قاضی همچنین به ذکر است که فرناندز بود “حاشیه شاغل” و بنابراین نمی تواند آن را تقبل کنند.

پشتیبانی غریبه

فرناندز دوستان گفت که او “یک برادر برای بسیاری از ما” و این که دادگاه خواهد بود پر از افرادی که شبیه او اگر نیست آن را برای اجتماعی فاصله اقدامات تصویب شده توسط دادگاه با توجه به COVID-19. او افزود که فرناندز بود “کره ای, پورتوریکو, کوبا قفقازی” که خود را “برادر است که بخشی از سیستم عدالت.”

فرناندز گفت: پلیس برادر خود را با این نسخهها کار در حوزه شرق.

جلسه بعدی برای روز شنبه 10 ژوئن در 2:30 بعد از ظهر

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de