نیکی Kuhnhausen کشته شد تراجنسی

نیکی Kuhnhausen بود 17 هنگامی که او به قتل رسیده در سال گذشته در چه افسران پلیس این باور بود که یک عمل ضد ترانس خشونت است. در حال حاضر دوستان و خانواده و جامعه+ مردم می آیند و با هم به افتخار او و تغییر نظام حقوقی. بلر Stenvick

این داستان برای اولین بار به نظر می رسد در ما خواهر مقاله پورتلند جیوه.

Wمرغ لیزا جنگل reminisces در مورد دخترش نیکی Kuhnhausen یک داستان باعث می شود او به خصوص افتخار.

Kuhnhausen یکی از تعداد انگشت شماری از نهادهای جامعه مدنی دانش آموزان دبيرستانی در خلیج هادسون است که در ونکوور واشنگتن از سال 2015 تا 2019. او شناخته شده بودن دشوار است و اغلب منظم در مدرسه را برای مبارزه با دیگر دانش آموزان که برداشت خود و یا یک دوست. یک روز در سال دوم او را دیدم یک جوان ترانس, دانشجو, گريه, در خارج از دستشویی زنان. دیگر به حال لگد دانش آموز ،

“نیکی خواستار نام خود را می گوید:” جنگل در سخنرانی خود در خانه اش در به شدت جنگلی محله در ونکوور. جنگل یک زن میانسال با موجی موهای بلوند و چشم های غمگین اگر آنها گرفتن تا زمانی که او این داستان را بازگو. “او رفت و به آنها کردم و از آنها ساخته شده عذر خواهی می گوید:” جنگل که اضافه می کند که دانش آموز بود و هرگز دوباره مورد آزار واقع شدند. “[آنها] امن با نیکی در اطراف.”

این یکی از بسیاری از خاطرات جنگل بازگشت به پس از 7 دسامبر 2019 زمانی که ونکوور اداره پلیس به او گفت Kuhnhausen شده بود به قتل رساندند در آنچه افسران اعتقاد بر این بود که یک عمل ضد ترانس خشونت است. Kuhnhausen که 17 سال داشت در زمان مرگ او شد یکی از حداقل 26 ترانس زنان به قتل رسیده در ایالات متحده در سال گذشته است.

“او هرگز ترس به نیکی,” جنگل می گوید. “من از ترس است که بخشی از دلیل که چرا او را کشته شدم چرا که او فکر نمی کنم کسی بتواند او صدمه دیده است.”

Kuhnhausen ناگهانی و بی رحمانه و مرگ او را ترک کرده است و دوستان و خانواده و اعضای جامعه+ جامعه در عزاداری. آن را نیز به عنوان یک تماس به عمل است. یک ماه پس از مرگ او بود که نشان داد یک گروه به نام عدالت برای نیکی در کار به تصویب دولت لایحه ای را که اطمینان حاصل شود این نوع از تراجنسی که هزینه زندگی خود و زندگی ده ها تن از ترانس زنان در سراسر کشور—نمی توان تحمل در واشنگتن قانونی سیستم.

برای جنگل این کار یک مبارزه را به مطمئن شوید که دختر او را از مرگ نمی شد کاملا بیهوده است. آن را نیز یک راه نجات از امید در سخت ترین تجربه های زندگی او است.

“این افراد در حال بیرون آمدن از چوب برای نیکی که برخی از آنان حتی به ملاقات او می گوید:” جنگل پاره کردن. “این او را هدایت من. این قدرت است که من نقاشی از آنجا که من فقط می خواهم او را به افتخار من است.”

Kuhnhausen مادر, لیزا جنگل پیدا کرده است و آسایش در, عکس ها و حیوانات پس از او پدر مرگ. او نیز به نیکی قانون تصویب شده در افتخار او. بلر Stenvick

Kuhnhausen اختصاص داده بود نر هنگامی که او متولد شد و در جولای 6, 2001. از کودکی از آن آشکار بود او ممکن است متناسب با جنسیت تعیین همانگونه که در عکس Kuhnhausen حدود سن 5. در یکی او با پوشیدن یک پلاتین-کلاه گیس بلوند او حفر کردن مادر او را دوست گنجه. در دیگر او را نگه داشتن بازو تحت پوشش در روشن-صورتی بازیگران, رنگ او را انتخاب کرد پس از سقوط کردن میله های میمون در هنگام بازی با یکی از دو برادر بزرگتر است. در هر دو عکس Kuhnhausen است grinning از گوش به گوش.

“برادران او بودند تا دیوانه هنگامی که او به خانه آمد با این pink بازیگران” جنگل را به یاد می آورد. “آنها مانند,” چرا شما،’ اما این که چه رنگی نیکی می خواستم.”

جنگل هرگز سعی در تغییر مسیر Kuhnhausen به طور سنتی مردانه منافع. به جای جنگل او اجازه آزمایش با آرایش خود را نمي شخصیت های دختر در هانا مونتاناو بازی لباس تا شاهزاده خانم دیزنی لباس در اتاق خود. هنگامی که او outgrew لباس جنگل خریداری Kuhnhausen لباس از دختران’ بخش در فروشگاه های بزرگ. زمانی که Kuhnhausen شروع اتصالات به لیزا کفش های پاشنه بلند می پوشند آنها را در حالی که تیراندازی پرتال تخصصی اولی با برادران.

Kuhnhausen پدر و مادر تقسیم تا زمانی که او یک کودک کوچک اما پدر و مادر هر دو توافق کردند که برای حمایت از کودک خود را در اکتشاف از جنس. بستگان گاهی اوقات سوال خود را پدر و مادر تصمیم گیری هشدار داد که Kuhnhausen خواهد “تبدیل به یک دختر است.” اما جنگل می گوید او می خواهم موج آنها را آنها گفتن “من تبدیل به هر چیزی. او با انتخاب این و من نمی بینم هر چیزی اشتباه است با این.”

Kuhnhausen ارائه شده به عنوان یک پسر در حالی که حضور در مدرسه ابتدایی که در آن او موفق به کسب مدال برای در حال اجرا مانع در مسیر. آن را تا میانه مدرسه ای که او شروع به ارائه به عنوان یک دختر ،

“او شروع به آرامی… در ابتدا او را هنوز هم پوشیدن لباس های پسر,” به خاطر تیلور وات Kuhnhausen دوست پس از حدود سن 10. “من حدس می زنم کلاس هشتم سال است که او واقعا شروع به انتقال و تغییر است. اما او واقعا تغییر—او همیشه بیشتر, دخترانه, زنانه تر است.”

در حالی که Kuhnhausen نمی صحبت های زیادی در مورد تغییر جنسیت او هرگز خجالتی و دور از سوالات بچه ها خواسته او را در ایستگاه اتوبوس. “او نمی پنهان کردن آن در همه” وات می گوید.

Kuhnhausen مشتاق طراح اغلب اضافه کردن هنری خود شعله ور شدن به او لباس. جنگل نگه می دارد این sweatshirt به او یادآوری کند. بلر Stenvick

شامپانی و صریح Kuhnhausen رویای یک آرایش هنرمند و یا طراح لباس برای ستاره مانند Nicki Minaj رپر مورد علاقه خود را. نوجوانی, جنگل, متوقف, خرید لباس های گران قیمت و تصمیم گرفتند برای ارزان تر قطعات زیرا او می دانست که Kuhnhausen می دهد آنها را به تکرار مضطرب نگاه موجود در مد بالا پایان. او زیبایی استعداد برنده تصویب او از “محبوب دختران” جنگل می گوید.

“Cheerleaders فکر او بسیار زیبا و آرایش خود را انجام شد خوب,” او اضافه می کند. “آنها می خواستم به یاد بگیرند که چگونه.”

اما همه در مدرسه بود تا از پذیرش Kuhnhausen هویت است. او را گاهی اوقات اذیت کنید و هنگامی که آن اتفاق افتاد و او نمی دریغ به لحاظ جسمی دفاع از خودش. او همین کار را برای دیگر بچه ها که مورد هدف قرار گرفتند.

“او جنگیدند برای او احترام” جنگل می گوید. “او بازی در اطراف.”

Kuhnhausen را ابراز وجود است بر روی صفحه نمایش در یکی از صدها نفر از فیلم او ارسال شده به برنامه Infinite. Kuhnhausen چشمان او تاکید کرد با جسورانه, خط چشم, ارائه diatribe در برابر کسانی که می گویند “شما لازم نیست همه که آرایش شما زیبا فقط چگونه شما هستند.”

“اول از همه من در حال حاضر می دانستند که” او می گوید به شدت, این ویدئو پرش-برش به زوایای مختلف هر چند ثانیه در Infinite امضا ، “و دوم فرض کنید کسی تنها با پوشیدن آرایش چرا که آنها نا امن—که نه تعریف!”

در طول سال های نوجوانی Kuhnhausen صرف زمان بیشتری را در خانه پدرش در مقایسه با جنگل و در نهایت شروع ماندن در حوزه های مختلف از دوستان در خانه های بسیاری از زمان. جنگل بود که در تلاش برای درمان یک بیماری روانی می گوید: او همیشه قادر به آنجا Kuhnhausen راه او می خواست. اما این دو همیشه در آنجا ماند و در ارتباط نزدیک خدمت به عنوان سیستم های پشتیبانی برای هر یک از دیگر.

این جفت ارز خواهد غالبا با تلفن صحبت قبل از جنگل آغاز شد و او صبح شیفت به عنوان صندوقدار در خارج. بنابراین زمانی که Kuhnhausen نمی پاسخ به یک برنامه ریزی تماس تلفنی صبح روز 6 ژوئن 2019, جنگل بلافاصله می دانست که چیزی خاموش بود. نگرانی های خود را رشد به عنوان پیام او فرستاده Kuhnhausen از طریق Facebook Messenger بودند هرگز مشخص شده به عنوان “دیده می شود”—که نشان داده اند که Kuhnhausen خوانده بود و آنها را بیش از چند روز آینده. Kuhnhausen برادر نیز رشد نگران زمانی که او را نمی شنوند و از او چرا که او معمولا به نام او هر روز دیگر به بررسی دو ساله خواهر زاده كه او doted.

در ژوئن 10, جنگل گزارش داد دختر او را به عنوان از دست رفته را به پلیس.

پس از دردناک شش ماه دوره انتظار و امید Kuhnhausen خواهد به نوبه خود تا سه ونکوور کارآگاه پلیس وارد جنگل’ خانه در دسامبر 7.

“صبح که من تا به حال ساخته شده, در خانه, کارت کریسمس,” جنگل به یاد. “و تو یک چرا که من فکر می کردم او برای رفتن به صفحه اصلی. من واقعا انجام داد.”

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

او می تواند دیدن کارآگاهان رویکرد از طریق ویندوز با درب جلو و بلافاصله به زمین افتاد و شروع به گریه. او می دانست آنچه در آنها وجود دارد به او بگویم: دختر او مرده بود.

کارآگاهان توضیح داد که یک کوهنورد به حال در سراسر Kuhnhausen جمجمه زودتر آن روز در کاج اروپایی کوه یک منطقه طبیعی است که یک زن 50 دقیقه رانندگی در شمال شرقی ونکوور و هشدار پلیس. ده روز بعد آنها دستگیر 25 ساله دیوید Bogdanov برای Kuhnhausen قتل. او 17 در زمان مرگ او.

گزارش پلیس و دادگاه پرونده بگویید داستان از چه کارآگاهان معتقدند اتفاق افتاده بین Kuhnhausen و Bogdanov. بر اساس تلفن همراه داده ها و شواهد گواه کارآگاهان بر این باورند Bogdanov و Kuhnhausen ملاقات کرد در حالی که Bogdanov رانندگی در اطراف خیابان های ونکوور شب از ژوئن 6 و Bogdanov به Kuhnhausen الکل. او بعد از آن کاهش یافته است او را در خانه یکی از دوستان در ونکوور اما به زودی دوباره با بیش از اسنپ چت. پلیس بر این باورند Bogdanov برداشت او را به بالا و با هدف داشتن یک “برخورد جنسی”—و سپس Kuhnhausen به او گفت که او نما.

در مصاحبه بوگدانوف بستری در نشست با Kuhnhausen و تبدیل شدن به “واقعا آشفته” وقتی که او متوجه شدند او trans. اما Bogdanov مدعی است که Kuhnhausen کردم از ماشین خود و راه دور که در آن نقطه که در او نیست به او آسیب برساند.

کارآگاهان قانع نشده. بر اساس شواهد پزشکی قانونی تلفن همراه داده ها و Bogdanov از کلمات خود آنها باور دارند که او کشته Kuhnhausen پس از یادگیری او trans.

“دیوید شد خشمگین در تحقق او تا به حال درگیر در تماس جنسی با [یک ترانس زن] و” کارآگاه پلیس گزارش آمده است: “و خفه نیکی به مرگ است.”

پس از او گفته کشته Kuhnhausen کارآگاهان بر این باورند Bogdanov سوار به کاج اروپایی کوه و سمت چپ او باقی می ماند در یک “شیب دار پردرخت خاکریزی” در کنار جاده ها است.

Bogdanov pled “مقصر” به قتل در ماه دسامبر و در حال حاضر در $750,000 وثیقه—تصمیم Clark County قاضی دیوید Gregerson که جنگل را “بسیار ناعادلانه” داده شده است که وثیقه برای دیگر قتل و اقدام به قتل در شهرستان کلارک می تواند رسیدن به میلیون ها دلار. این دادگاه قرار است به زودی در ماه جولای.

دادستان را مورد احتمال لولا بر فرض که Bogdanov کشته نیکی پس از یادگیری او ترانس, که توضیح می دهد که چرا اتهام یک جرم و جنایت نفرت اضافه شده است به اتهامات عنوان شده علیه او. اما از آنجا که از راه واشنگتن و دیگران در دادگاه های ایالتی درک این نوع از جرم و جنایت, این می تواند همان بحث Bogdanov وکلا استفاده در مشتری خود را دفاع.

جنگل نگه می دارد و یک یادبود به Kuhnhausen در اتاق خواب خود را. بلر Stenvick

تجاوز+ وحشت دفاع—نیز اغلب به نام گی-وحشت ترانس و یا وحشت دفاع—قانونی است استراتژی که استدلال می کند که یادگیری یک فرد ترانس و یا عجیب و غریب در طول یک اجتماعی یا جنسی روبرو می شوند می تواند بهانه ای کسی را به قتل و یا حمله. دفاع وکلای معمولا در حال حاضر این بحث در یکی از دو راه. استدلال این است که وحی کسی تجاوز+ می تواند بسیار ناراحت کننده برای کسی که تبدیل شدن آنها به طور موقت ناتوان است و نمی تواند به طور کامل مسئول اقدامات خشونت آمیز خود را در طول زمان یا وکلا ادعا می کنند که دانستن کسی است که عجیب و غریب و یا ترانس است که به اندازه کافی به گمان آنها ممکن است سعی کنید به مرتکب تجاوز جنسی و هر گونه اقدامات خشونت آمیز انجام می شود در دفاع از خود. اولین مستند در 1950s و استفاده می شود به تازگی به عنوان 2018 تجاوز+ وحشت دفاع است که گاهی اوقات موفق در acquitting اتهام قتل و assaulters یا کاهش شدت هزینه های خود را.

“آن را با این نسخهها کار به طور معمول” می گوید: D ‘ Arcy Kemnitz مدیر اجرایی ملی همجنسگرایان کانون. “این کار به دلیل نقش آن در بدترین کلیشه که LGBTQ+ مردم به نوعی درنده.”

حقوقی مختصری از ویلیامز موسسه در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس در بر داشت موارد مستند از تجاوز+ وحشت دفاع استفاده می شود در 23 ایالت آمریکا حداقل یک بار. این مختصر نمی شناسایی موارد شناخته شده در اورگان و یا واشنگتن اما Kemnitz می گوید تعداد واقعی هستند به احتمال زیاد بالاتر است. او می گوید آن را سخت به پیگیری این موارد به خاطر آنها همه بسیار شایع و به دلیل دفاع نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد در پشت درهای بسته به منظور کاهش هزینه در درخواست رسیدگی کند.

در سال 2013 ملی همجنسگرایان کانون قطعنامه اصرار متحده به یاغی دفاع.

کالیفرنیا شده بود برای اولین بار دولت برای انجام این کار در سال 2006 هنگامی که آن را به تصویب گوئن Araujo عدالت برای قربانیان عمل به نام بعد از یک ترانس نوجوان که به قتل رسید در سال 2002. یکی از Araujo را قاتلان با استفاده از ترانس و وحشت دفاع در دادگاه و آن را به اندازه کافی موثر منجر به آویزان داوران. او بعدها به جرم در کاهش اتهامات در یک دادگاه دوم.

تجاوز+ وحشت دفاع در حال حاضر غیر قانونی در نه ایالت, اما واشنگتن و اورگان نیست در میان آنها است. آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است که آیا Bogdanov دفاعی تیم را با استفاده از تجاوز+ وحشت به عنوان یک استراتژی حقوقی—که از هم اکنون او را حفظ می کند او را بکشند Kuhnhausen—اما هیچ چیز وجود دارد از نظر قانونی متوقف کردن آنها را.

Mikki ژیلت, از حقوق اساسی, اورگان, یک سازمان غیر انتفاعی است که طرفداران برای تجاوز+ حقوق ارائه شده است پشتیبانی و منابع برای جنگل پس از Kuhnhausen مرگ است. ژیلت می گوید: تجاوز+ وحشت دفاع بازتاب گسترده فرهنگی باور است که “واکنش خشونت آمیز در نظر گرفته شده است به نحوی یک واکنش طبیعی” نسبت به تجاوز+ مردم و ترانس زنان به طور خاص است. Kuhnhausen مرگ ژیلت می گوید: “نشان می دهد که خط از تفکر هنوز زنده است و در منطقه ما است.”

قانون outlawing دفاع معرفی شد و در مجلس قانونگذاری ایالت واشنگتن در سال 2019 توسط نماینده Derek استنفورد اما هرگز از آن ساخته شده به مجلس رای. نماینده شارون وایلی یک دموکرات که نشان دهنده ونکوور رسیده به Kuhnhausen خانواده پس از خبر شکست از قتل است. او در حال حاضر ساخت آن هدف خود را برای دریافت این لایحه استنفورد معرفی تصویب در طول زمان 2020 جلسه با یک اصلاحیه: این نامگذاری نیکی قانون و اعلام روز عبور از آن به نیکی Kuhnhausen روز.

وایلی می گوید جیوه او انتظار دارد که نیکی قانون به تصویب. او امیدوار است که آن را به دست آورید دو حزبی رای.

“من به برخی از همکاران من در سراسر راهرو,” او می گوید. “هنگامی که آنها را در درک آنچه که ما در حال تلاش برای انجام آنها می گویند که شما آن را پشتیبانی.”

دوان رز دیویس یک مددکار اجتماعی در پورتلند ارائه شده است برای حمایت از جنگل و دفاع از نیکی قانون است. یک ترانس زن در 30s دیویس می گوید: اوایل سال بود بسیاری مانند Kuhnhausen است و بسیاری از زنان ترانس او می دانست که پس از آن به قتل رسیدند ناپدید شد یا درگذشت خودکشی و یا مصرف بیش از حد مواد مخدر. او اعتبار قوی مدل نقش در محل کار با کمک به او برای موفقیت در زندگی, اما همچنین می گوید سرنوشت او می توانست شبیه به Kuhnhausen است.

“من می خواهم به حق آنچه را که مخلوطی از مواد تشکیل دهنده است [که به من کمک کرد زنده ماندن]” دیویس می گوید: “بنابراین من می توانید آن دست به مردم است.”

دیویس مطمئن نیست چگونه موثر قانون مانند نیکی قانون خواهد بود در حفاظت از ترانس زندگی با توجه به این که تراجنسی است که هنوز هم عمیقا ریشه در فرهنگ آمریکایی است. اما او خوشحال است از آن می توان گذشت این سال است.

“اگر شما نگاهی جامعهشناختی قطعه است که متصل به مردانی که مرتکب جرایم مثل این من نمی دانم که ترس از دست دادن یک دفاع مثل این باعث می شود تفاوت به اینکه آیا کسانی که جنایات مرتکب,” او می گوید. “اما آن را مطمئن شوید که باعث می شود تفاوت به لیزا جنگل… اگر ما در این نگاه نه فقط از منظر عدالت کیفری اما عدالت برای یک فرد به نظر می رسد تنها چیزی که ما می توانید انجام دهید.”

Working در نیکی قانون و دیدار با دیگر ترانس کودکان و نوجوانان و خانواده های آنها کمک کرده است تا در حفظ جنگل شناور در طول شدید عزادار—یکی که آزمایش خود را قوی ایمان مسیحی تمایل خود را به خوردن و یا نوشیدن آب و توانایی او را به خارج شدن از رختخواب در صبح است. پیر, عکس حیوانات و کارت Kuhnhausen نوشت: کمک به او احساس نزدیکی به دختر خود. او را نگه می دارد یک کارت پستال نوجوان Kuhnhausen به او یک بار بدون هیچ دلیل خاص: “من مامان” را می خواند. “من (ببخشید من زبان) لعنتی شما را دوست دارم!”

جنگل نیز خم در کارآگاه David Jensen که مشغول به کار در نیکی پرونده و ارائه حمایت عاطفی از نیکی رفت و گم شده است.

“گاهی اوقات من فکر می کنم دیو جاوا تماس بگیرید و می گویند آزمایش DNA اشتباه بود” جنگل میگه بی سر و صدا. “بنابراین من از خواب با گوشی من فقط در مورد. اما او نشده است.”

یک مراسم یادبود برگزار خواهد شد برای Kuhnhausen در کالج کلارک در تاریخ 1 مارس. جنگل قصد دارد به بازی در برخی از دختر او را از آهنگ های مورد علاقه در این سرویس از جمله “متولد این راه” توسط لیدی گاگا و “لحظه ای برای زندگی” توسط Nicki Minaj.

این یادبود نخواهد بود اولین بار مردم جمع آوری کرده اند به یاد داشته باشید Kuhnhausen. اعضای جامعه سازمان یافته جداگانه vigils برای نیکی در ماه دسامبر در مدت کوتاهی پس از مرگ او ساخته شده بود—در یک کلیسا در ونکوور و یکی در اسکله در مرکز شهر پورتلند. دیویس مددکار اجتماعی است که کمک به جنگل به یاد می آورد که با وجود آن برگزار می شود در یک “استخوان-خیس خیس” روز بیش از 100 نفر نشان داد تا به پورتلند شب زنده داری.

“نیمی از این شب زنده داری بود و مردم صحبت و سپس نیمه دیگر بود لیزا رفتن در اطراف و بغل کردن و یا هر کس که آمد و ضمن تشکر از آنها را برای نشان دادن” او می گوید.

پورتلند شب زنده داری برگزار شد با همان ترانس نوجوان آنها نیکی کرده بود دفاع کرد و پس از آنها لگد از حمام در مدرسه بالا است.

“این یک بازی واقعا زیبا و کامل-دایره چیز” دیویس می گوید. “کسی که مراقبت از نیکی و سپس نشان می دهد تا به مراقبت از نیکی.” recommended

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر