شبانه تجمع به سیاتل غرب حوزه طول می کشد مسیر انحرافی را طی تعطیل I-5

People got out of their cars and joined demonstrators as they blocked traffic on I-5 for five minutes.

یک زن از ماشین او پیوست و تظاهر آنها به عنوان ترافیک مسدود شده در I-5 به مدت پنج دقیقه در روز دوشنبه. تعقیب می سوزد

هر شب حدود 7 بعد از تظاهرکنندگان در حال حاضر مارس از کاپیتول هیل سازمان اعتراض به اداره پلیس سیاتل غرب حوزه. سراشیبی تجمع نقطه اوج با یک تعداد انگشت شماری از سخنرانان که صحبت کردن در برابر خشونت پلیس. امشب این تجمع به پایان رسید با یک غیر منتظره مسیر انحرافی—بر روی I-5.

این تجمع شروع شد و کمی بعد از آن در این شب حدود 8 ساعت با دو بلوک از ماه مارس شروع و در سکوت.

سخنرانان در صحبت مراحل غرب حوزه در ویرجینیا خیابان برای حدود 30 دقیقه. وجود دارد هیچ پلیس در دید تنها یک مانع در پیش بینی از این تجمع است.

تظاهر کنندگان صحبت کرد در یک تصادف تعقیب درهم bullhorn در مورد SPD استفاده از گاز اشک آور خواستار آن یک جنایت جنگی و خواستار عدالت است. سازمان David Lewis صحبت در مورد “اسپری فلفل و گاز کشته به مدت دو هفته برای این تغییر با شما.”

“این است که صدای خود را, آن است که خود را feat آن است که بدن خود را که ما به دست آورده به مخاطبان با شهردار بر اساس بارگیری در این هفته ادامه داشته باشد. “بسیاری از صداها در اینجا خواستار تغییر و ما آن را داشته باشد.”

فقط پس از 9 ساعت, این تجمع پیچیده و چپ این حوزه. قبل از بازگشت به کاپیتول هیل سازماندهی تظاهرات منطقه رالی ساخته شده اعلام نشده به نوبه خود بر روی I-5 ییل Ave. حفظ شکل گیری تظاهرات برگزار شد تا دست خود را در حالی که فریاد “دست ها بالا نمی شلیک کنید.” بسیاری از رانندگان honked در حمایت از, با یک زن خروج از وسیله نقلیه خود را به پیوستن به این اعتراض.

یک ایالت واشنگتن افسر گشت به سرعت وارد گفتن تظاهرکنندگان که “این است که امن نیست” و “من نمی خواهم هر کسی که صدمه دیده است” اما تظاهرکنندگان در سمت چپ بزرگراه بین ایالتی و بدون آسیب است. عازم جنوب ترافیک به پایان رسید تا بودن تعطیل برای حدود پنج دقیقه.

“ما در حال آمدن به عقب” سخنران گفت: این جمعیت در پایان این تجمع با اشاره به حوزه غرب “و ما در حال آوردن بیشتر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de