شب امید سود برای جمع آوری کمک برای لاس گیاهخواران نیاز به

Marie Osmond

حسن نیت ارائه میدهد

ماری i. t. b است که در میان شرکت کنندگان برای شنبه شب از امید بهره مند شوند.

هنرمندان از جمله ماری i. t. b Lil Jon, هویج, بالا, OneRepublic, کین براون و لی برایس را به انجام و یا به نظر می رسد در “شب امید” یک ساعت نفع پخش مجموعه ای ویژه برای روز شنبه, مه 9 در 7 p. m. در شبکه محلی وابسته KSNV (NBC), KVVU (فاکس), KTNV (ABC) و KLAS (CBS) و همچنین 102.7 KCYE-FM Coyote کشور رادیو و پخش آنلاین در hopeforthecity.tv.

جمع آوری کمک توسط سازمان های محلی و سازمان های غیر انتفاعی امید برای شهرستان یک گروه متعهد به ارائه مراقبت های امداد و جلسه بحرانی مواد غذایی و نیازهای مردم ساکن در Southen نوادا است. امید مشارکت با ایمان مبتنی بر سازمان های کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی شامل مرکزی کلیسای سه مربع بانک مواد غذایی سهم ایجاد کرد لاس وگاس هندرسون و لاس وگاس شهری ادارات پلیس Sysco غذاهای Ahern اجاره تجهیزات و بیشتر.

این رویداد اعلام متحده این گروه را عرضه کرده است بیش از سه میلیون پوند از مواد غذایی به خانواده های پرسنل پزشکی اولین پاسخ دهندگان و سالمندان در سراسر COVID-19 بحران و ایجاد بیش از 115 مورد تایید دولت pop-up بانک های مواد غذایی.

“شب امید” خواهد بود co-میزبانی “کارشناسی” شخصیت کریس هریسون و برنده جایزه امی در تلویزیون, شخصیت, Giuliana Rancic. سایر مشاهیر و شخصیت های برنامه ریزی شده به نظر می رسد عبارتند از: Jon weather underground, اعضای وگاس طلایی شوالیه Tedy Bruschi Spencer, Tillman, Jason Giambi برایان “سر” ولش Montell Jordan, و بیشتر.

همه کمک های مالی ساخته شده در طول نمایش خواهد شد به امید به این شهرستان است. برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت اینجا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net