نیک عموزاده می پیوندد لیست در حال رشد از شوالیه طلایی را به یاد ماندنی اولین

Category: لاس واگاس

0226_sun_VGKOilers2

استیو مارکوس

وگاس شوالیه طلایی از سمت چپ الک مارتینز (23), نیک عموزاده (21) و مقابله و اشمیت (88) جشن پس از پسر عموی هدف در دوره سوم NHL هاکی بازی برابر Edmonton Oilers در T-موبایل آرنا در لاس وگاس پنج شنبه, فوریه. 26, 2020.

شوالیه طلایی بسته Oilers, 3-0

Vegas Golden Knights center William Karlsson (71), defenseman Nick Holden (22), and right wing Ryan Reaves (75) celebrate after the Golden Knights shut out the Edmonton Oilers, 3-0, at T-Mobile Arena in Las Vegas Wednesday, Feb. 26, 2020. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

آن را تبدیل شدن به یک شوخی در حال اجرا اما زمانی که یک بازیکن باعث می شود خود را شوالیه طلایی اولین انتظار این است که او را برای رفتن به نمره.

این اتفاق افتاده است شش بار در این فصل و سه بار در هفته, آخرین آمدن حسن نیک عموزاده در روز چهارشنبه. او بیدار شد از 2500 مایل دور کردم به شهر دیر به تمرین اما هنوز مشبک اول خود را با تیم جدید خود را به عنوان شوالیه طلایی خاموش کردن Edmonton Oilers 3-0 در T-موبایل آرنا.

“من پرتاب شد حق را به آتش, اما این نوع باعث می شود شما احساس می کنید راحت” عموزاده گفت. “من بسیار هیجان زده هستم. ما هنوز 17 بازی اینجا را ترک کرد و این تیم را در حال حرکت در مسیر درست و خوب بازی به تازگی بنابراین اگر من می تواند کمک هر راهی که من می توانم خواهید بود بیش از خوشحال به انجام این کار است.”

عموزاده به حال کاملا به روز است. سابق Montreal Canadiens به جلو پیدا دوشنبه که او تا به حال برخورد به شوالیه طلایی حدود نیم ساعت پس از مهلت تجارت. او انتظار نیست و ستد می شود اما هنگامی که او بود او رهبری برای وگاس.

و یا حداقل او را به سعی. او برگزار شد تا در مرز به عنوان بلویل اونتاریو, مادری که تا به حال مشغول به کار در مونترال مورد نیاز ویزا. هنگامی که این اتفاق نمی افتد دوشنبه شد یک سوال که آیا او حتی در بازی در برابر Oilers.

آن را در نهایت پاک بعد از ظهر سه شنبه, اما او نمی تواند در یک پرواز تا شنبه صبح. او بیدار شد تقریبا در سحر و سوار پرواز از مونترال. او فرود آمد و در وگاس در حدود 10:30 صبح در حالی که هم تیمی های جدید خود را بر روی یخ تمرین شهرستان در عرصه ملی. او نمی رسند به میدان یخ بازی در زمان به طوری که اولین بار او را در اسکیت به عنوان یک شوالیه طلایی شد درست قبل از warmups در T-موبایل آرنا.

“این است که یک زن و شوهر از روز” عموزاده گفت. “من مطمئن هستم که در همه آنچه که در حال اتفاق است. من فکر کردم من که قرار بود به ماندن (با Canadiens) و چیزی که بعد از شما می دانید من عامل به نام من و من کردن به وگاس.”

اولین بازی خود را رفت و خوبی است. در علاوه بر این به او قدرت-بازی بازی هدف در دوره سوم به وگاس 2-0 رهبری او skated 12:09 یخ, زمان, زمان چهار شات تلاش برنده چهار نفر از پنج faceoffs کشید و مجازات است.

“نیک بازی یک بازی بزرگ بسیار شبیه الک در اولین بازی” Max Pacioretty گفت. “ما واقعا هیجان زده به این بچه ها و این کمی از شکر و تخم مرغ در کیک برای دیدن آنها را در زمین خیلی زود است.”

آن شب که عموزاده و بقیه شوالیه طلایی می تواند جشن تقریبا بی عیب و نقص پیروزی برابر یک تیم پشت آنها را در اقیانوس آرام بخش شکار. این هفتمین پیروزی متوالی خود در طول Oilers این فصل و 20 پیروزی در 34 بازی این فصل است.

آن آغاز شده و با دروازه بان. Marc-Andre فلوری ساخته شده 29 صرفه جویی از جمله 12 در دوره اول که وگاس مورد نیاز او را در بهترین حالت خود. Oilers بازی سه شنبه شب در آناهایم و به نظر می رسید که بهتر پرش به شروع بازی از شوالیه طلایی که در بازی های برگزار شده از روز یکشنبه. با وجود آن Pacioretty گل اول بازی با 3:56 چپ در اولین قرار وگاس در بالا.

“که قدیمی, گل,” مربی پیتر Condoleo گفت. “ما نمی توانید از دوره اول مگر اینکه او نقش راه او می کند. او بهترین بازیکن است.”

این شوالیه طلایی خود را پیدا دریا در دوم. آنها برگزار Oilers فقط پنج عکس در هدف از جمله نگه داشتن آنها را shotless برای دهانه 10:40 از پایان سال دوم به سوم. وگاس گلزنی نمی دوم اما یخ شروع به شیب. سپس 5:44 به سوم عموزاده زده.

او در دوم قدرت-بازی بازی های واحد با همکار تازه وارد الک مارتینز و عموزاده موقعیت خود را کاملا در مقابل هدف به طوری که وقتی مارتینز شات منعکس کردن لنت عموزاده وجود دارد به پشت دست ضربه زدن آن را به خانه. درخت روغن قلم تئودور اضافه شده یک هدف 4:15 بعد از آن که مهر و موم آن است.

عموزاده پیوست پاتریک براون (یکشنبه) مارتینز (پنج شنبه) چندلر استفنسون (Dec. 3) نیکولا Roy (Oct. 27) و کودی شیشه ای (Oct. 2) به عنوان شوالیه طلایی به نمره خود را در آغاز بکار این فصل است. براندون Pirri آن در سال گذشته و جیمز نیل, Alex Tuch و وادیم Shipachyov آن را در افتتاحیه فصل است.

آن می تواند ترکیبی از آدرنالین و یا مایل به تحت تاثیر قرار دادن هم تیمی های جدید اما هر چه در آن است شوالیه طلایی پیدا کرده اند فرمول حق. آن را تقریبا بیش از حد بد است که وجود دارد نمی تواند بیش از حد بسیاری از تیم آغاز بکار این فصل با توجه به چگونه آنها موفق بوده است.

“من نمی باید پاسخ این است که, اما من می دانم که مهلت تجارت است و ما نمی خواهد که بسیاری از بچه ها در آینده” Condoleo گفت.

اما اگر دروازه بان رابین Lehner به دست آورد دوشنبه از Blackhawks نمرات خود را در تیم, اولین بازی هر زمان که شاید نمی شود بیش از حد شگفت زده کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de