NHL در میان pro لیگ بسته شدن در اتاق قفل در میان ویروس ترساندن

Vegas Golden Knights Practice

سام موریس/لاس وگاس اخبار دفتر

رسانه ها مصاحبه وگاس شوالیه طلایی defenseman مقابله و اشمیت پس از وگاس شوالیه طلایی تمرین جمعه, مارس 20 سال 2018 در شهر ملی آرنا در لاس وگاس.

در یک قدم بزرگ برای مبارزه با گسترش coronavirus چهار عمده ایالات متحده ورزشی لیگ روز دوشنبه اعلام کرد که رختکن و clubhouses خواهد بود محدود به بازیکنان و تیم پرسنل. مصاحبه را در محل تعیین شده در کنفرانس مطبوعاتی مناطق.

NHL, NBA, لیگ اصلی بیس بال و لیگ برتر فوتبال با صدور یک بیانیه مشترک اعلام تغییر سیاست. قبلا رختکن شد و باز پس از شیوه ها و بازی ها به رسانه ها برای postgame مصاحبه.

“پس از مشورت با بیماری های عفونی و کارشناسان بهداشت عمومی و با توجه به این مسائل است که می تواند در ارتباط با تماس نزدیک در قبل و بعد از تنظیمات بازی همه تیم رختکن و clubhouses باز خواهد شد تنها به بازیکنان و ضروری کارکنان از تیم ها و امکانات تیم تا اطلاع ثانوی” لیگ گفت.

این تغییرات که در لیگ می گویند به طور موقت آغاز خواهد شد سه شنبه — اگر چه برخی از تیم NHL شروع به قرار دادن آنها را به استفاده از بیش از آخر هفته. NBA گفت: مصاحبه با بازیکنان ادامه خواهد داد و تأکید کرد فاصله از 6 به 8 پا بین خبرنگاران و مصاحبه با افراد است.

معلوم نیست چه مدت سیاست های جدید خواهد داشت.

طرفدار بسکتبال کانون نویسندگان به سرعت در پاسخ به لیگ’ اعلام کرد و گفت در آن عضویت “معتقد است ایمنی از طرفداران بازیکنان تیم کارکنان عرصه کارگران و رسانه ها که پوشش لیگ باید از آن محافظت شود. افکار ما هستند با تمام افرادی که در حال حاضر شده است منفی نهفته ویروس.

“ما درک NBA تصمیم به طور موقت نزدیک رختکن به همه اما بازیکنان و ضروری پرسنل تیم با NBA قول می دهم که پس از coronavirus بحران abates لیگ خواهد بازگرداندن دسترسی کامل به روزنامه نگاران که پوشش لیگ.”

لیگ گفت: آنها ادامه خواهد داد برای نظارت بر وضعیت و “هر گام بیشتر لازم است برای حفظ یک محیط امن و استقبال محیط زیست است.”

معلوم نیست چه بیشتر گام های لیگ را. همانطور که در حال حاضر نه لیگ و نه شوالیه طلایی اعلام کرده اند هر گونه تغییر در بازی ها و یا شیوه های است که تاثیر طرفداران. این شوالیه طلایی در حال حاضر در جاده ها و انجام یک بازی خانگی تا سهشنبه, مارس 17.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im