NFL ستاره فون میلر است COVID-19 در روحیه خوبی

By ARNIE STAPLETON

آرورا کلرادو. (AP) — فون میلر است coronavirus و NFL ستاره می خواستم به جلو آمده و با تشخیص خود را به مردم نشان می دهد چقدر جدی این بیماری است.

“من قصد دارم به انجام هر کاری که من باید انجام دهید برای دریافت از طریق این!” میلر نوشت: در یک Instagram پست پنج شنبه شب. “این را به طور جدی. آن را قطعا واقعی است.”

سوپر باول MVP بالاترین-پروفایل آمریکا ورزشکار به اعلام او قرارداد COVID-19. ماه گذشته NBA ستاره کوین دورنت بود که در میان چند تن از اعضای این Brooklyn Nets به تست مثبت..

“فون می خواهد اجازه دهید هر کس در خارج وجود دارد می دانم که آن را جدی; آن را فقط اتفاق می افتد به مردم در خانه های سالمندان” عامل Joby Branion گفت: آسوشیتد پرس در روز پنج شنبه.

میلر گفت KUSA-تلویزیون در دنور که او یک سرفه از چند روز پیش و زمانی که او نبولایزر برای آسم روشن نیست تا چیز او تصمیم گرفت برای آزمایش برای coronavirus و آزمون برگشتم مثبت پنج شنبه.

“من در ارواح خوب” میلر گفت: TV station. “من احساس بیمار و یا صدمه زدن و یا هر چیزی شبیه به آن.”

این Broncos انتشار بیانیه ای گفته میلر “انتخاب می شوند برای به اشتراک گذاشتن تشخیص خود علنا به تاکید است که هر کسی می تواند مبتلا به کوروناویروس.”

“فون در حال انجام است و دوره نقاهت در خانه خود در انزوا. او همچنان تحت مراقبت تیم پزشکان, که در زیر تمام coronavirus روش درمان برای اطمینان از یک محیط امن برای فون و جامعه ما” تیم اضافه شده است.

Branion گفت که گذشته از حساسیت خود را به چمن 31 ساله میلر عکس سلامت.

“فون زندگی می کند به مراقبت از سلامت خود و بدن خود را و آن را ضربه زدن به او بیش از حد” Branion گفت. “امیدوارم او مانند 85 درصد است که این بیماری در دندان ها در دو هفته. اما خط پایین این است که او آن را بیش از حد.”

Brandion گفت میلر است که در ارواح خوب در حالی که قرنطینه در خانه اش در منطقه دنور و Broncos linebacker برنامه به صحبت علنی در مورد تشخیص خود را در روز جمعه.

Branion میلر گفت: رفت و برای آزمون بعد از او شروع به سرفه چند روز پیش و مشورت با مهندسان پزشکی تیم است.

“من او را دیده ام بسیاری مریض تر پس از بازی. او را به چمن حساسیت و پس از او شده است هولناک با گرده او را صدا بدتر” Branion گفت.

میلر که به تازگی به اتفاق آرا انتخاب کنید به NFL همه دهه تیم 2010s گفت: در یک کنفرانس تلفنی هفته گذشته او در سن فرانسیسکو قبل از بازگشت به خانه به کلرادو زمانی که اقامت در خانه رفت و اقدامات به اثر حاوی ویروس است.

Branion میلر گفت: مطمئن نیست چگونه او آلوده شد.

“او شده است خانه برای یک ماه. در حال حاضر او است که در قفل کردن قفل کردن ؟ اما او مرتب ماندن صفحه اصلی” Branion گفت. “چه اتفاقی افتاد ؟ ما نمی دانیم.

“اما آن را می توانید دریافت کنید. آن را به او کردم و او را سوپرمن!”

میلر دوم فعال NFL بازیکن به اذعان تست مثبت در طول coronavirus همه گیر است که بیمار بیش از 2 میلیون نفر در سراسر جهان در نتیجه دهها هزار نفر از مرگ و میر و ارسال میلیون ها نفر به بیکاری است.

روز چهارشنبه در لس آنجلس قوچ مرکز برایان آلن گفت که آزمایش مثبت برای COVID-19 سه هفته پیش. New Orleans Saints مربی شان Payton نشان داد در ماه گذشته که او آزمایش مثبت برای ویروس. لس آنجلس شارژر هفته گذشته نشان داد که تست مثبت و علائم ناشناس از اعضای سازمان است.

و در دنور سه ناشناس Colorado Avalanche بازیکنان باید آزمایش مثبت برای coronavirus.

___

دنبال Arnie Melendrez استاپلتون در توییتر http://twitter.com/arniestapleton

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im