Roger Goodell at Preview Las Vegas

استیو مارکوس

لیگ ملی فوتبال (NFL) کمیسر راجر Goodell صحبت می کند در طول پیش نمایش لاس وگاس ارائه شده سالانه توسط لاس وگاس مترو اتاق بازرگانی در Wynn در لاس وگاس پنج شنبه, ژان. !7, 2020.

NFL دارای مجموعه ای از پروتکل های برای بازگشایی تیم امکانات و گفت: 32 تیم به آنها را در محل توسط مه 15.

در یک یادداشت ارسال شده توسط کمیسر راجر Goodell به دست آمده و جمعه شب توسط آسوشیتد پرس چند مرحله از پروتکل گذاشته شد. مرحله اول برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس را شامل تعداد محدودی از عدم پخش پرسنل در ابتدا 50 درصد از عدم پخش کارکنان (به تعداد 75) در هر روز تنها بودن تایید می شود در تاسیسات. اما مقررات ایالتی یا محلی می تواند نیاز به تعداد کمتر.

فرد باشگاه تصمیم خواهد گرفت که کارکنان می تواند بازگشت به تسهیلات و هنگامی امکانات بازگشایی شده است. هیچ بازیکن مجاز خواهد بود در این مرکز به جز برای ادامه درمان و توانبخشی برای صدمات است که جریان بود که امکانات دستور داده شد بسته در اواخر ماه مارس توسط Goodell.

“در حالی که این پروتکل شده اند با دقت توسعه یافته و منعکس کننده بهترین شیوه” Goodell نوشت: “آنها همچنین می توانند اقتباس و تکمیل شده برای اطمینان از انطباق با هر ایالتی و محلی بهداشت عمومی مورد نیاز است.”

Goodell اشاره کرد که لیگ به طور فعال در مرحله بعدی بازگشایی خواهد شد که شامل هر دو بیشتر کارکنان و بازیکنان. او گفت: اتحادیه بازیکنان نیز در حال مشورت در این مرحله است. آن پروتکل هنوز به طور کامل توسعه یافته است.

دکتر آلن آستانه NFL پزشکی, مدیر صحبت خواهد شد با هر تیم پزشک و کنترل عفونت افسر به بحث در مورد پیاده سازی و جنبه های پزشکی از پروتکل.

گام به گام مورد نیاز عبارتند از:

–محلی و دولت باید رضایت به بازگشایی.

–این تیم باید در اجرای تمامی دستورالعمل های عملیاتی تعیین شده توسط سازمان لیگ برای به حداقل رساندن خطر انتقال ویروس در میان کارکنان.

– هر باشگاه باید به دست آوردن مقدار کافی از لوازم مورد نیاز تجویز شده توسط لیگ.

– یک عفونت پاسخ تیم با یک برنامه نوشته شده به صورت تازه تشخیص داده شده coronavirus موارد است. –یک کنترل عفونت مامور به نظارت بر تمام جنبه های پیاده سازی دستورالعمل های ذکر شده.

– هر کارمند که بازگشت به کار در این باشگاه دریافت تسهیلات باید COVID-19 ایمنی و بهداشت آموزش قبل از استفاده از تسهیلات و موافق به گزارش سلامت اطلاعات به ICO.

—پاسخ تیم باید متشکل از یک پزشک محلی با تخصص های مشترک بیماری های عفونی اصول; تیم پزشک می تواند پر کردن آن نقش دارد. همچنین در پاسخ تیم خواهد بود که کنترل عفونت افسر این تیم سر مربی ورزشی; تیم پزشک اگر او یا او نه خدمت به عنوان پزشک محلی است; مدیر منابع انسانی; تیم رئیس امنیت آن بهداشت روان پزشک یا کسی که با معادل تخصص باليني و عضو باشگاه عملیات کارکنان از جمله مدیر مرکز.

لیگ نیز ایجاد محل کار پروتکل های که نیاز به پوشش صورت مگر اینکه یک فرد در یک بسته ، سفارشات همچنین استرس حداقل تماس کافی فاصله گرفتن تدریجی و مرحله به مرحله بازگشت به فرد در کار و ادامه داد: “telework” و جلسات از راه دور به منظور کاهش تعداد افراد در تاسیسات. که شامل تنظیم ساعت و حتی تغییرات در تمام کارکنان.

سفر کسب و کار دلسرد شده است مگر اینکه ضروری است. بازدید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات در سایت محدود خواهد شد و وجود خواهد داشت بدون تماس مستقیم با طرفداران — هیچ خرده فروشی فعالیت و یا حضوری فروش بلیط.

کارکنان از جمله بازیکنان را تشویق به گرفتن درجه حرارت خود را به طور معمول در خانه قبل از رفتن به تیم تسهیلات و به در خانه باقی می ماند اگر درجه حرارت بالا است. وجود خواهد داشت و روزانه نمایش برای همه کارکنان گزارش به کار و همچنین بازدید کنندگان و پیمانکاران و ارائه دهندگان خدمات است که وارد این باشگاه شدند.

“ما همچنان به کار در یک عمدی و متفکر راه برای برنامه ریزی برای سال 2020 فصل از جمله با (پنج شنبه شب) برنامه آزادی” Goodell گفت: “و ما آماده خواهد شد برای مقابله با هر گونه احتمالات را به عنوان آنها بوجود می آیند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de