NFL, بازیکنان, حرکت و نزدیک به CBA جدید اما معامله انجام نشده است

Category: لاس واگاس No comments

Seahawks

مارسیو خوزه سانچز / AP

در این Dec. 8, 2019, فایل, عکس, Seattle Seahawks کارفرمایی راسل ویلسون صحبت می کند در یک کنفرانس خبری پس از بازی فوتبال NFL در برابر لس آنجلس قوچ در لس آنجلس. تصویب یک توافق دسته جمعی بین NFL و بازیکنان خود را یک گام مهم و نزدیک پس از باریک تصویب اکثریت توسط تیم نمایندگان اتحادیه ها, اما هنوز هم وجود دارد کار انجام می شود برای اطمینان از یک دهه دیگر صلح کار. ویلسون یکی از بازیکنان که صحبت کردن در برابر این طرح در حال حاضر.

NFL و بازیکنان آن را نقل مکان کرد و نزدیک به یک توافق دسته جمعی و دهه آینده صلح کار است که با آن می آیند.

اگر این فرایند در ابتدا و هدف در حال حاضر اگر چه هنوز هم وجود دارد کار باید انجام شود برای رسیدن به منطقه پایان.

با اواخر شب رای در باریک تصویب اکثریت از 32 تیم نمایندگان بازیکنان NFL انجمن آماده شد روز شنبه به قرار دادن در زمان CBA پیشنهاد به عضویت در اتحادیه به صورت بالقوه تصویب. هیچ فوری کلمه در مورد چگونه به سرعت که رأی قاطع خواهد بود انجام شده است.

هفته گذشته صاحبان فلش خود را شست و با اکثریت آرا تصویب توافق که یک محصول از 10 ماه از مذاکرات با 17 بازی فصل به طور منظم مهم ترین تغییر دهید.

“وجود خواهد داشت دود سفید که دود سیاه” NFLPA جمهور اریک وینستون به خبرنگاران گفت: در ایندیاناپولیس در طول NFL سراغ ترکیب. “چیزی که ما در حال انجام است و عجله هر چند این چیزی است. هر ” من ” خواهد بود نقطه چین هر ‘T’ خواهد بود عبور کردند و وقتی که اتفاق می افتد که اتفاق می افتد.”

این NFLPA 11-عضو هیئت اجرایی در ابتدا رای دادند را پیشنهاد هفته گذشته توسط اکثریت باریک است نشانه ای از احساسات مخلوط درون صفوف این تعداد بیش از 2000 بازیکن است. هر چند اکثریت آرای میان عضویت تنها شرط برای تصویب مقدار زیادی از بازیکنان صحبت کرده اند در مخالفت با این طرح در حال حاضر.

Green Bay Packers کارفرمایی آرون راجرز یکی از تیم تکرار نشان داد در توییتر که او یکی از رای مخالف. 17 بازی فصل نیاز به آمده بیشتر در محل کار و حجم کار امتیازات به بازیکنان گفت.

“اگر چه من را ببینید که وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در این پیشنهاد که بهبود زندگی و مراقبت از گذشته و حال و آینده بازیکنان NFL وجود دارد مسائل با دیگران” راجرز نوشت: در حساب تایید شده.

Seattle Seahawks کارفرمایی راسل ویلسون صدا زنگ با صراحت بیشتری.

“ما نباید عجله 10 سال آینده برای امروز رضایت” Seattle Seahawks کارفرمایی راسل ویلسون توییتی جمعه به عنوان او اعلام کرد او می خواهم رای وجود ندارد و در یک آشنا خودداری از بازیکنان NFL در طول سال اشاره منافع و حمایت از NBA و MLB بازیکنان به عنوان معیار برای NFLPA به هدف.

وینستون در پاسخ به ویلسون در توییتر: “هیچ کس عجله به هر چیزی. ما باید گذشته را صرف 300 روز گوش دادن به ما بچه ها و مذاکره این معامله است.”

صاحبان که تا کنون نشان داده سردی در بازگشایی مذاکرات است. فعلی CBA منقضی می شود پس از سال 2020 فصل اما گرفتن یک معامله انجام می شود به مراتب جلوتر از زمان را به لیگ بهتر اهرم های مختلف با شبکه های تلویزیونی و رسانه های عامل در مذاکره معاملات برای یک دور جدید از پخش حقوق.

“لیگ انجام شده است تا به خوبی از نظر مالی که هر دو طرف رسمیت شناختن هزینه توقف کار” گفت: Gabe فلدمن استاد حقوق ورزشی در دانشگاه Tulane در نیواورلئان. “در سال گذشته که در آن هر دو صاحبان و یا بازیکنان بودند مبارزه برای تغییرات بنیادی در لیگ ساختار آن را به ارزش آن را به نبرد به پایان تلخ و بالقوه کار توقف. اما در حال حاضر که در آن پای بسیار بزرگ و آنها باید یک فرصت برای رشد آن را حتی بزرگتر ریسک کمی متفاوت است.”

زمانی که مذاکرات متوقف شده در طول قبلی تکرار CBA بحث های لیگ زخم آغاز تحریم در شروع سال 2011 لیگ سال است. بازیکنان منحل اتحادیه به منظور سو NFL در دادگاه فدرال قبل از دو طرف در نهایت گرد هم آمدند که در تابستان زده و مقابله جاری CBA بدون هر بازی از دست داد و فقط کمی تاخیر برای باز کردن اردوگاه های آموزشی.

با توجه به یک فرد با آگاهی از مذاکرات صحبت خواست نامش فاش نشود به دلیل محرمانه طبیعت NFL و NFLPA توافق روز شنبه به کار offseason در حال حاضر تحت مقررات از زمان توافق تا یک CBA جدید تصویب می شود.

این مهم است که به دلیل برخی قوانین منحصر به فرد برای نهایی سال از CBA از جمله اینکه چگونه تیم می تواند با استفاده از حق رای دادن و انتقال دسته بازیکنان که قرارداد منقضی شده است. پنجره ای برای برچسب زدن باز خواهد شد پنج شنبه دو روز بعد از اصل برنامه ریزی شده و هفته قبل از رایگان آژانس آغاز می شود مارس 18. اگر یک جدید CBA است تصویب شده قبل از آن قوانین جدید را جایگزین آنهایی قدیمی.

“اگر وجود دارد یک CBA انجام می شود ما می توانیم چیزهای خاص, و اگر نه, ما در حال رفتن به بازی بازی های تحت این قوانین و ما می توانیم انجام این کارها” Detroit Lions مدیر کل باب کوین گفت: در ترکیب. “بنابراین ما باید نوع دو سناریو که ما همیشه نگاه. ما پتانسیل بچه ها که ما ممکن است پس از قرار دادن آنها را در هر دو سطل و نوع نگاه کنید که چگونه آنها نوع شکل در نظر قرارداد. اما همانطور که می دانید مذاکره دوره چند هفته دور, بنابراین ما می خواهیم نوع نگاه کنید به آنچه در بازار است که در برخی از این مواضع خواهیم گرفت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>