پیش نویس NFL هنوز هم در بر exec نامه به چشم انداز

NFL معاون رئیس جمهور Troy وینسنت با ارسال نامه ای به چند چشم انداز آنها را دعوت به شرکت “زنده” در پیش نویس NFL در سه هفته.

آسوشیتد پرس روز سه شنبه به دست آمده و نامه لیگ فوتبال رئیس عملیات نامزد اولیه انتخاب در پیش نویس که برگزار خواهد شد از راه دور در مارس 23-25 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما امیدواریم که که شما شروع به خود را NFL سفر با ما به عنوان بخشی از NFL خانواده” وینسنت نوشت. “در این زمان ما در حال کار بر روی طرح پیش نویس است. به عنوان شما می توانید تصور کنید که آن یک بیت از یک هدف در حال حرکت با تمام است که در جریان است.

“ما به فکر گزینه های متعددی خواهد بود که ما در برقراری ارتباط به شما یک بار اطلاعات را تایید کرد. ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که شما و خانواده خود را ایمن ماندن در حالی که ما در توسعه بهترین راه برای شما یک تجربه بزرگ و برجسته کردن موفقیت های خود را به شما به عنوان پیش نویس به NFL.”

وینسنت خواسته بازیکنان به اطلاع عموم دعوت.

در سال های اخیر پیش نویس دور اول انتخاب شدند و اعلام شده توسط کمیسیون راجر Goodell. سپس به دنبال آغوش مربوط به بازیکنان و Goodell — برخی از آنها خنده دار — عکس و جلسه با بازیکنان با پوشیدن تیم توپ کلاه و یا حتی نشان دادن لباس تیم. اغلب خانواده و دوستان خود را درگیر در جشن.

در این سال با تمام وقایع عمومی در برنامه ریزی سایت لاس وگاس لغو شد و پیش نویس این مجموعه به ادامه از راه دور, بازیکنان, به احتمال زیاد خواهد شد در خانه خود را هنگامی که نام آنها نامیده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de