پیش نویس NFL: کارفرمایی گزینه های فراوان برای اظهارات

Jalen Hurts

آسوشیتد پرس

اوکلاهما کارفرمایی Jalen لطمه می زند (1) گذشته کانزاس ایمنی ارمیا مک کالو (12) به عنوان او اجرا می شود توپ در نیمه اول یک NCAA college football بازی شنبه, اکتبر. 5, 2019 در لارنس کن.

اظهارات چهار quarterbacks در حال حاضر در این فهرست از جمله یکی در یک “حق رای” قرارداد و دیگری که نمایش خود را به عنوان یک نویسنده در لیگ بنابراین موقعیت نه لزوما رای دادن به عنوان یک نیاز در این پیش نویس است.

اما مربی جان weather underground شناخته شده است برای عشق خود را از در حال توسعه جوان رهگذران و این تیم می تواند در نیاز به یک جدید شماره 2 اگر/وقتی که مارکوس Mariota حرکت می کند پس از سال 2020 فصل است. که به معنی ارزان دراز مدت پشتیبان گیری به درک Carr می تواند در پیش نویس لیست علاقه مندی های.

لاس وگاس احتمالا نمی خواهد سرمایه گذاری انتخاب در دور اول در یک کارفرمایی اما این تیم دارای سه سوم سرآمد و یک پنجم دور انتخاب کنید. اگر weather underground و مدیر کل مایک Mayock فکر می کنم وجود دارد QB در دسترس در روز جمعه یا شنبه که دارای پتانسیل به چوب به عنوان یک کیفیت ذخیره نمی شود آن را به آنها را ببینید کشیدن ماشه.

هنگامی که به دنبال یک از گزینه های جذاب در آن پارامترهای یک بازیکن که ایستاده بود در سال 2019 شد واشنگتن کارفرمایی آنتونی گوردون. به عنوان یک سال استارت در مایک صافی حمله هوایی جرم گوردون تکمیل 71.6 درصد از خود عبور برای 5,579 متری و 48 touchdowns و برخی از مهارت های خود را باید ترجمه به سطح حرفه ای.

گوردون ندارد توپ برای بازوی اما او با اعتماد به نفس در خواندن پوشش و پرتاب به دندان دفاع. تماس خود را در بخش میانی منطقه واقعا خوب است:

دوباره بازوی خود قدرت است و نه نخبگان, اما او می تواند کشش دفاع بیش از بالا. گوردون واقعا دقیق و عمیق می اندازد همواره پیشرو گیرنده در گشاد گشاد راه رفتن:

در حمله هوایی گوردون خواهد شد نیاز به زمان برای انتقال به یک نرم افزار سبک جرم به خصوص تحت یک مربی مانند weather underground. گوردون مشغول به کار به طور انحصاری از تفنگ ساچمهای و رفت و آمد است … آن را منحصر به فرد.

در حالی که بسیاری quarterbacks تدریس به گزاف گویی توپ از پای خود را در حالی که آنها اسکن زمینه ساخت آن را آسان تر به گام به خود می اندازد گوردون نمی اشتراک به این روش. زمانی که او تا به پاک کردن جیب او ترجیح میدهد برای ایستادن مطلقا هنوز پا به حالت صاف در حالی که او منتظر یک گیرنده برای شکستن باز:

آن را نامطلوب و هیچ مربی تا به حال آموزش آن را که راه اما آن را در واقع جالب سابقه تاریخی: اظهارات افسانه کن Stabler شناخته شده بود به همان شیوه ویژه هر نویسنده و او معلوم باشه.

و با وجود عجیب و غریب رفت و آمد گوردون خوب جیب حضور که یک صفت است که واقعا نمی توان آموخت. او حرکت می کند در اطراف جیب بدون وحشت راه اندازی خود را از بلوک در حالی که نگه داشتن چشم خود را downfield:

گوردون انداخت 16 interceptions است که تعداد کمی برای بالا کالج QB اما رسیور خود را کمک نمی کند او را از حد:

گوردون است که تنها 6-پا-2 و ندارد یک بازوی قوی و بنابراین او را نه یک حق بیمه چشم انداز. اما او مولد در کالج او moxie او با خود نمایی و او را سرگرم کننده به تماشای. لاس وگاس بدتر می تواند انجام دهد با آن پنجم-انتخاب دور در روز شنبه.

برخی دیگر از پتانسیل اواسط دور quarterbacks به تماشای:

Jalen لطمه می زند, QB, اوکلاهما,

لطمه می زند و روشن آن را در یک فصل در اوکلاهما عبور برای 3,851 متری و 32 touchdowns با فقط هشت interceptions. دقت خود را بد بود (با وجود متورم 69.7 درصد از اتمام رای) اما یک تیم NFL نمی شود پیش نویس او را با دقت اشاره کردن برای قرار دادن توپ; آنها می شود پیش نویس او برای توانایی های خود را پخش می کند.

لطمه می زند و اندازه گیری 6-پا-1 در ترکیب و زد 4.59 40-حیاط داش در 222 پوند و او نقش بزرگتر و سریع تر از آن است. این که آیا آن را با طراحی و یا خاموش-اسکریپت لطمه می زند و در بهترین خود را هنگامی که او با استفاده از پاهای خود را.

او می تواند توپ به پایین و تکه پاره کردن نقش بر روی زمین و او می تواند پرتاب در اجرا به ایجاد دستاوردهای بزرگ:

بر خلاف یک مرد مانند گوردون لطمه می زند و برخی از استارتر وارونه جاده ها است. بیشتر مسخره کرده اند لطمه می زند رفتن در دور دوم اما اگر او را در اطراف در شماره 80 اظهارات ممکن است بخواهید به در حال حمله با چنگال.

کول مک دونالد, QB, هاوایی

اگر این پیش نویس به دور هفتم و لاس وگاس معامله به تجمع بیشتر انتخاب (مناسب امکان) مک دونالد ممکن است ارزش اواخر بروشور. او در واقع آزمایش کمی بهتر ورزشی از لطمه می زند و در ترکیب, در حال اجرا یک 4.58 40 با 36-inch عمودی (برای لطمه می زند و’ 35-اینچ vert) که باعث می شود او جذاب رشد و نمو ،

مک دونالد خوب قرار دادن توپ در هنگام پرتاب کوتاه به خصوص زمانی که او می شود در یک ریتم است. او احساس خوبی برای پیشرو باز کردن رسیور و او می تواند “پرتاب کفش” گیرنده که به نظر می رسد تحت پوشش:

مک دونالد بازوی یک موضوع است. او یک نرم پرتاب کننده که برای قرار دادن تمام بدن خود را به پرتاب از طریق او بسیار دقیق و پایین میشه:

بازوی خود را قدرت یک محدودیت زمانی که او وظیفه با پرتاب طناب به مقابل حاشیه. در این نوع از الگوهای خود دقت مردد:

آیا این اظهارات می خواهید به استفاده از یک جمعه انتخاب کنید بر کسی که با استارت صعودی اواسط طفیلی در کیفیت نوع پشتیبان گیری و یا اواخر طفیلی در جذاب اردوگاه بازو وجود دارد یک شانس واقعی لاس وگاس را ترک سال 2020 پیش نویس جدید کارفرمایی.

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de