پیش نویس NFL: می تواند CeeDee بره بود اظهارات’ آینده بازیساز?

CeeDee

آلونزو Adams / AP

اوکلاهما گیرنده گسترده CeeDee بره اجرا می شود از طریق آموزش در طول Pro روز برای NFL فوتبال پیشاهنگان و مربیان در نورمن, Okla., چهار شنبه, مارس 11 سال 2020 است.

وجود دارد دو نام در بالای اکثر prognosticators’ پیش نویس تخته در گیرنده گسترده ای موقعیت: آلاباما, گل میخ جری Jeudy است و اوکلاهما بازیساز CeeDee بره دیگر است. هر دو انتظار می رود در نیمه اول ماه آینده پیش نویس NFL و با اظهارات’ نیاز به یک ردیف 1 گیرنده لاس وگاس بالقوه است — اگر نه به احتمال زیاد — فرود نقطه یکی از آنها است.

Jeudy و بره هستند و جالب جفت چشم انداز نه فقط به دلیل آنها بسیار محکم گروه بندی در بالای هیئت مدیره بلکه به دلیل بازی های خود هستند بنابراین اساسا متفاوت است. Jeudy یک تکنسین که انفجار در داخل و خارج از تیز کاهش به ایجاد عظیم جدایی در مسیرهای متوسط و بره است که خود را مخالف دقیق است.

وقتی که می آید به محض ورزشکاری بره جایی در وسط بسته این محصول گیرنده. او یک 4.50 در 40 yard dash در NFL را سراغ ترکیب که رتبه 21سنت در میان گیرنده های او به پایان رسید 18th در گسترده پرش و اجرا نشد سه مخروط شاتل به طوری ورزشی خود را شماره نمی ایستادگی کردن.

پس چگونه گوسفند تولید مثل او در اوکلاهما که در آن او متصلب 1,158 متری و 11 touchdowns به عنوان یک دانشجوی سال دوم و 1,327 متری و 14 touchdowns سال گذشته به عنوان یک کاربر?

بره بهترین توانایی است که لزوما نشان می دهد تا در ترکیب دریل. او یک برق دونده در میدان باز با توانایی برای سرعت بخشیدن و کاستن رستوران کوچک, چرخش و مدافعان متعدد دست خود را در راه به دست آوردن. اوکلاهما اهرمی که استعداد طبیعی با پرتاب او یک تن از پاس کوتاه یا در پشت خط داد و بیداد, که در آن نقطه بره آزاد بود به انجام همه چیز.

این کلیپ از او عطف کوتاه جلب به دستاوردهای شده است می تواند ساعت های طولانی اما شما ایده را دریافت کنید:

بره می کند به مسائل اجرا یک بار در در حالی که او تلاش می کند به آمار خانه اجرا می شود به عنوان او در دومین بازی از این ویدیو. زمانی که او می شود بیش از حد بلند پروازانه او را تصویب 7-حیاط به دست آوردن در حمایت از ساخت سه بیشتر کاهش پرش به این امید که او به پاپ آن را برای زمین نشستن کامل هواپیما. اما آن اشتباهات شد و نادر در سال 2019.

بره دیگر استعداد بزرگ است که توانایی های خود را به دریافت عمیق توپ. او نمی داشتن نخبگان با سرعت به اجرا گذشته, cornerbacks در خواهد اما او ساخته شده بسیاری از نمایشنامه پایین میدان در سال 2019 به دلیل توانایی خود را برای پیگیری این توپ بیش از شانه خود را به نقطه و ضرب و شتم مدافع عمودی. او همچنین دست های قوی در نقطه گرفتن.

در راه بره دوست دارد به سنگ مدافعان به خواب با انتشار آهسته و سپس اجرا گذشته آنها را به سطح دوم است. اگر او یک گام در خود او بود تقریبا تضمین شده است به پایین آمدن با توپ مهم نیست که چقدر بد پرتاب شد.

این زمان خوبی برای مطرح کردن مرد پرتاب بره به سال گذشته است. اوکلاهما کارفرمایی Jalen لطمه می زند قرار داده تا آمار (69.7 درصد 3,851 متری 32 TDs, 8 نوع داده int) اما در هنگام تماشای این ویدئو می بینید تصویب و پس از تصویب است که خارج از هدف. اوکلاهما گیرنده تا به حال به طور مداوم تنظیم مجدد به توپ در هوا و بره بود به خصوص در آن به خصوص در توپ:

که در پرواز تنظیم بره تقریبا باعث می شود در آخر بازی که تصویری مضحک است. باید آن را آسان touchdown اما پرتاب 15 متری از جایی که آن را باید. بره انتقال خود را در مسیر انتقاد را روی ترمز می آید contorts بدن خود و تقریبا hauls آن را در (بره احتمالا به شما بگویم که او باید به آن گرفتار است). دریافت بره آبرومندانه دقیق و عمیق رهگذر و او را بزرگ می کند در این زمینه است.

تفاوت بزرگ بین Jeudy و بره است در آنها بازی وسط میدان. Jeudy است دقیق و سریع در کاهش. او مجموعه گوشه و ضربه تمام انواع پوشش با رویکرد فنی. بره بیشتر سهل انگاری در مسیر خود را-در حال اجرا است. خود را کاهش نمی شارپ و او نمی داشتن نوع کوتاه-منطقه ناگهانی که Jeudy استفاده می کند تا به خوبی.

بره خوب است کار در سراسر این زمینه است چرا که او دارای یک احساس طبیعی برای تغییر سرعت و شتاب به سرعت بالا در عبور از مسیرهای اما او طول می کشد به تغییر جهت از دیگر نخبگان گیرنده:

حتی اگر بره تمیز نیست تا مسیر خود را-در حال اجرا در سطح بعدی او هنوز هم باید قادر به کار در حد واسط منطقه با توجه به توانایی های خود را به بحث میکشد. او قدرتمند دست و تهاجمی ابتلا به سبک. که به او کمک می کند تا زمانی که مدافعان رسیدن به در. آن را نیز نشان می دهد تا در پرش توپ به عنوان بره برنده بسیاری از 50/50 جنگ با 6 پا-2, 218-پوند قاب:

بره سبک برای او کار می کند. او را فوق العاده سازنده در مسیرهای کوتاه و عمیق مسیرهای اما در بین مسائل به طور بالقوه می تواند یک مشکل منطقه برای او در NFL سطح. حتی مسائل کوتاه می تواند به یک موضوع اگر شما خود را باور قایق تقویت شد با بازی در برابر برتری دارند دفاع در کالج. اما او طبیعی مایع ورزشکار ساخته شده است که بسیاری از نقش برجسته در سال 2019 بسیاری از آنها از طریق محض تلاش فردی (و با کمی کمک از کارفرمایی).

اگر اظهارات خودشان تصمیم گیری بین Jeudy و بره در پیش نویس بعد از آن ممکن است به سادگی پایین آمده به اولویت خود را در سبک.

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im