جاستین هربرت, QB, اورگان, 6’6, 236 (1 گرد شماره 6): هربرت نیست به عنوان جلا به عنوان quarterbacks که پیش نویس شد اما او ممکن است بیشتر صعودی با یک دست که به نام قوی ترین در میان چشم انداز. هربرت نیاز به ضرب و شتم Tyrod تیلور برای شروع کار اما خود از ویژگی های فیزیکی می تواند شکوفا با شارژر عمق در مهارت های موقعیت.

Kenneth موری, LB, اوکلاهما, 6’2, 241 (1 دور No. 23): موری تطبیق پذیری اساسا پر دو نیاز به شارژر است که جستجو برای یک weakside linebacker و تصویب عجله عمق. موری بازی middle linebacker در اوکلاهما اما خود موتور می تواند او را به رهبری نامزد به جای توماس دیویس. موری که استخدام شد و به عنوان یک خارج linebacker می تواند کمک در حمله رعد اسا شرایط در شارژر پاس دوم-راش چرخش است.

جاشوا کلی RB, UCLA, 5’11, 212 (4 گرد شماره 112): کلی پر نیاز به عنوان یک قدرت در حال اجرا به عقب و Melvin Gordon جایگزین, اما پیش نویس کارشناسان در حال بالا بر روی او به عنوان یک پاس نواز بازگشت. او نشان داد که چشمک می زند خود را در فرصت محدود به عنوان یک گیرنده در UCLA اما بدون در نظر گرفتن چگونه حیاط آمد او یکی از سازنده ترین در حال اجرا پشت در مدرسه تاریخ با بازگشت به عقب 1,000-حیاط فصل است.

جو رید, WR, ویرجینیا, 6’0 224 نفر (5th گرد شماره 151): نی را تطبیق پذیری به عنوان یک گیرنده و در تیم های ویژه می تواند او را به شارژر فوت و فن-بازی بازی های متخصص. انتظار جت نوردد و بسیاری از حرکات برای اولین سابق تیم آمریکایی ضربه returner. نی برتری به عنوان یک گرفتن و رفتن wideout اما او می تواند ادعا برای این تیم را تهدید باز کردن.

Alohi Gilman, S, نوتردام, 5’11, 201 (6th گرد شماره 186): انتخاب گیلمن روشن ساخته است شارژر جستجو برای سراشیبی tacklers بدون در نظر گرفتن موقعیت. گیلمن سرسختی به پس از به توپ اجازه خواهد داد که او را به ادعا به عنوان Derwin James’ قوی ایمنی پشتیبان گیری و یا حداقل مشارکت در تیم های ویژه.

K. J. Hill, WR, اوهایو, دولت, 5’11 و 196 نفر (7th گرد شماره 220): شارژر رفت و قدرت بیش از نیاز آنها پس از پیش نویس حافظه گیرنده که منجر ایالتی اوهایو در مراسم سال گذشته است. تپه شناخته شده است به عنوان یک ترد مسیر دونده و در حال حاضر او را به یاد یکی از بهترین ها در Keenan آلن. شارژر پیش نویس نمی رفتن عمیق سوز اما هیل باز خواهد شد اغلب به حرکت زنجیره ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net