NFL کمیسر راجر Goodell سفارشات همه تیم امکانات بسته برای 2 هفته

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

NFL کمیسر راجر Goodell دستور 32 تیم به امکانات خود را برای همه اما چند انتخاب کارکنان با 6 p. m. دوشنبه.

در یک یادداشت به این تیم Goodell گفت: این محدودیت به معنای به عنوان یک حفاظت در برابر کروناویروس جدید خواهد بود در نیروی حداقل تا مارس 8, زمانی که لیگ را دوباره ارزیابی با استفاده از مشاوره پزشکی از کارشناسان و مقامات بهداشتی.

این سفارش شامل قوچ’ آموزش ستاد در محوطه کال لوتری دانشگاه در هزار اوکس و شارژر تسهیلات در کوستا مسا.

NFL بدست برخی از پوش بک برای به تعویق انداختن پیش نویس برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 23-25 در حالی که بقیه جهان ورزش تا حد زیادی تعطیل. چند تیم پیشنهاد کرده اند وجود دارد می تواند یک نقطه ضعف رقابتی در نگه داشتن این تاریخ و با اشاره به عدم توانایی در انجام امتحانات فیزیکی در پیش نویس چشم انداز. اما پیش نویس باقی مانده در برنامه و لیگ در حال توسعه یک فرمت جدید به دلیل آن است اوراق وقایع عمومی مجموعه برای لاس وگاس.

Goodell گفت: تیم فقط زیر کارکنان می تواند در تیم امکانات برای دو هفته آینده:

—مربیان و یا پزشکان که مداوم در حال ارائه درمان پزشکی به بازیکنان است.

—مدیران از امکانات و امنیت پرسنل و پیمانکاران مستقل که حفظ امنیت فیزیکی از امکانات.

—پرسنل فن آوری لازم برای حفظ امنیت و قابلیت های عملیاتی یک تیم آن شبکه را قادر می سازد که از راه دور کار توسط تیم کارکنان.

“در این زمان” Goodell نوشت: “باشگاه های رایگان برای انجام تمام عملیات کسب و کار عادی از جمله امضای بازیکنان, بررسی پیش نویس واجد شرایط چشم انداز فروش بلیط و دیگر فعالیت ها برای آماده شدن برای سال 2020 فصل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>