زمانی که جری براون بازگشت به حکومت در سال 2011 او مواجه آنچه که او به نام “دیوار بدهی” از سال شدید رکود اقتصادی و کسری-سرند بودجه دولت است.

بر این اساس او به پرداخت این بدهی بیش از 30 میلیارد دلار و armoring بودجه در برابر آینده رکود را اولویت. قهوه ای رای دهندگان را متقاعد به تصویب آنچه که قرار بود به طور موقت افزایش مالیات بیشتر درآمد بالاتر مالیات بر ثروتمندان و بعد از آن یک “صندوق روز بارانی” که کوسن اثرات رکود است.

سالانه به عنوان قهوه ای خود را ارائه بودجه به مجلس او خواهد نمایش نمودار و نمودار علامت گذاری به او هشدار دادند در مورد اثرات بالقوه از رکود و حمایت آنها را با اصرار بر هدایت اضافی درآمد به ذخایر.

براون دوم باشند خجسته بود با بهبود اقتصادی — طولانی ترین در تاریخ اخیر و رکود اقتصادی او آشکارا می ترسید هرگز رخ داده است. در آن زمان او رفتگان در سال 2019, دولت, حساب ذخیره انباشته شده بود بیش از 18 میلیارد دلار.

در طول سال اول خود را به عنوان فرماندار گاوین Newsom تا حد زیادی hewed به قهوه ای را محتاط رویکرد مالی دولت. با این حال, خود, دوم, بودجه, پرده برداری از ماه گذشته انحراف از آن دوره در راه است که می تواند طلسم مالی فاجعه باید دولت در برخورد با رکود قهوه ای که همیشه دیدم در افق.

آن را نه یک تغییر ظریف از آنجا که اقتصاد همچنان به همهمه همراه و بر روی کاغذ Newsom را 2020-21 بودجه به نظر می رسد به یک تصویر از سیاست های بهداشتی.

اما مجلس بودجه تحلیلگر گابریل Petek و کارکنان خود را خال خال و تغییر جدید در تجزیه و تحلیل آنها پخش کردن خطر از صرف هر دلار از پیش بینی درآمد و با حداقل افزایش در ذخایر.

متوسط رکود اقتصادی می تواند به کاهش درآمد حدود 25 میلیارد دلار در سال برای مدت سه سال است دولت تحت Newsom پیشنهاد بودجه را به ندرت از 20 میلیارد دلار در ذخایر برای کوسن تاثیر آن.

که خواهد بود به اندازه کافی برای پوشش $47 میلیارد دلار درآمد کسری, Petek برآورد, اما تنها اگر دولت هزینه های K-12 مدرسه و کالج ها نیز کاهش می یابد به حداقل مورد نیاز توسط دولت اساسی است. او پیش از این فرض که ذخایر می تواند ساخته شده به 23 میلیارد دلار اگر بسیاری از دولت درآمد سود بودند را نجات داد به جای صرف جدید و گسترش برنامه های.

“با پیشنهاد یک بودجه بسیار کوچکی عامل مازاد” Petek می نویسد: “فرماندار حذف یک ابزار کلیدی از رکود آمادگی. هنوز هم در حال رشد است اما در حال حاضر بالغ توسعه اقتصادی, مکمل دولت مالی انعطاف پذیری با حفظ یک عامل بزرگتر مازاد خواهد بود محتاطانه.”

به همین دلیل تغییر سال مالی نگرش?

Newsom است ظاهر لیبرال تر — و یا “مترقی” در ترجیح نامگذاری های سیاسی چپ از قهوه ای است. که او تمایل بیشتری به صرف بیشتر در مورد جدید و گسترش سلامت رفاه و خدمات آموزش و پرورش از قهوه ای بود که تمایلی به تعهد دولت برای گران “استحقاق” است که می تواند مشکل و یا غیر ممکن است برای کاهش اگر رکود اقتصادی ضربه.

Newsom رویکرد خشنود قدرتمند حزب دموکرات گروه های ذینفع از جمله طرفداران گسترش مهاجر مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش دوران کودکی و قانونی خود را متحدان اما به عنوان Petek هشدار برگ بودجه دولت کمتر محافظت شده باید اقتصاد لکنت زبان پیدا.

وجود دارد یک عنصر قوی از طنز سیاسی در این وضعیت است.

پر جنب و جوش بالا-اشتغال اقتصاد یکی از رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن قوی ترین استدلال برای انتخاب مجدد. شد رکود اقتصادی دست به اعتصاب خود را در سال از آن می تواند عذاب پیشنهاد خود را برای دور دوم و کمک به دموکرات ها در بازپس گرفتن قدرت در واشنگتن, اما آن را نیز تضعیف خواهد Newsom ثابت مباهات در رسانه ملی در مورد کالیفرنیا بودجه متعادل.

CalMatters است که منافع عمومی و روزنامه نگاری سرمایه گذاری متعهد به توضیح چگونگی کالیفرنیا دولت و کنگره کار می کند و چرا از آن مهم است. برای داستان های بیشتر توسط دن والترز, رفتن به calmatters.org/commentary

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im